نامه: چرا بیشتر مردم صحبت کردن در مورد ردیف 3 بنزین ؟

فرماندار ترویج ردیف 3 بنزین به دلیل آن را کاهش انتشار آلودگی توسط 80 درصد است. که خرس تکرار برای enviro-ناشنوایان: از بین بردن 80 درصد از آلودگی با استفاده از ردیف 3 سوخت.

آن را مانند گرفتن 4 از 5 ماشین یوتا جاده ها. این enviro-جمعیت باید جیغ, قتل خونین در خواستار ایالت ردیف 3 و در عین حال به سختی وجود دارد زار زار گریه کردن. محیط زیست-clique به سختی می تواند خود را حتی به اشاره چیزی مثبت در مورد کسانی که اتومبیل های بد. به جای دولت “حمل و نقل” متخصص است که هنوز هم نوشتن, op-eds, خواستار بیشتر آهنگ های راه آهن و وادار کردن شهروندان به متمرکز حمل و نقل محور توسعه و یا مرگ, دالان. مخفف مستلزم تجدید نظر در تعریف: حمل و نقل عصبی Dimness.

حدس بزنید چه ؟ هزاران هزار آیا می خواهید به زندگی می کنند در چگالی بالا مسکن با کوچک آپارتمان ازدحام جرم و بدون پارکینگ, و نه آنها می خواهند به استفاده ناکارآمد اتلاف وقت حمل و نقل و رای آنها با پای خود بر روی پدال گاز که قطار متعصب dreamily نادیده گرفت. بیش از 90 درصد از ترافیک رفت و آمد هنوز هم رخ می دهد از طریق خودکار.

اجازه دهید نقل قول فرماندار یکی بیشتر زمان: حذف 80 درصد از آلودگی خودروها به سادگی با ردیف 3 سوخت! صرف سکه به جای میلیاردها دلار و کاهش بیشتر آلودگی از قطار را تا به حال انجام با یک تغییر ساده. آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال.

پل شارپ

سالت لیک سیتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im