به عنوان مستقل کارش رای دهندگان تماشای squabbling که رفته است در طی این استیضاح جلسات بین جمهوری خواهان و دموکرات ها من شروع به تعجب می کنم که چرا سنا و مجلس نمایندگان بیشتر ندارد راز انتخابات (و یا حداقل رأی مخفی قبل از رای گیری) در مسائل حیاتی است.

به نظر من که یک معامله بزرگ از ارعاب و فشار به فردی سناتورها و نمایندگان به مطابقت با حزب خود کارفرمایان به دلیل باز بودن انتخابات. این مرا به یاد یک مقدار زیادی از برخی از اتحادیه کارگری انتخابات که تکیه زیادی بر ارعاب به دلیل عدم داشتن یک رأی مخفی.

من تعجب می کنم اگر وجود دارد نمی توان به یک سطح بسیار بیشتر از bipartisanship و هماهنگی اگر بیشتر راز انتخابات اجازه داده شد. من مطمئن هستم که وجود دارد می تواند برخی از مرتب کردن بر اساس مکانیزمی برای تسهیل این. در نهایت رای نهایی توسط مجلس یا سنا احتمالا باید عمومی به طوری که اجزای هر یک سناتور و نماینده خواهد می دانم که چگونه خود را انتخاب رسمی رای داده بودند. با این حال به نظر می رسد مانند سنا و مجلس باید نیاز به یک رأی مخفی قبل از رای گیری در بسیاری از مسائل (مانند استیضاح) به طوری که مردم و رهبری را بدانید چگونه این نمایندگان ممکن است در مجموع رای دادند و اگر آنها نبودند تحت فشار و تهدید.

به این ترتیب آنها می تواند مقایسه نتایج تجمعی رأی مخفی قبل از رای نهایی منتشر رای و ببینید اگر نتیجه را تغییر داد. اعتراف میکنم که من را درک نمی های ظریف در, چگونه مجلس نمایندگان و سنا رای گیری انجام شده است. اما مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند بسیاری و یا بازو چرخاندن و ارعاب می رود — در هر دو طرف. این امر می تواند به خوبی می دانم که اگر نتیجه متفاوت خواهد بود اگر این نمایندگان و سناتورها تا به حال شده است قادر به آزادانه رای خود را به وجدان و بدون ترس از مجازات.

رید Swenson

سالت لیک سیتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de