نامه: خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز به کمک های مالی

آخرین پیشنهاد برای جلوگیری از تعجب حسابداری و مدیریت پزشکی باعث خواهد شد که مصرف کنندگان به پرداخت بیشتر برای بیمه خود را که آنها به سختی می تواند استطاعت. در حالی که این پیشنهاد را زبان ممکن است به جلوگیری از تعجب اسکناس از رفتن به دست بیماران آن را هنوز هم در نهایت افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی برای مصرف کنندگان است. دلیل این است که کاخ سفید است فقید چگونه پزشکان پرداخت خواهد شد. اگر این پیشنهاد تصویب, بیمه, شرکت ادامه خواهد داد به lowball ارائه دهندگان در بازپرداخت پرداخت و پزشکان قرار داده خواهد شد و حتی بیشتر از فشار مالی.

در حالی که این پیشنهاد قانون شکنان تعجب حسابداری و مدیریت در سطح سطح آن در نهایت منجر به افزایش مراقبت های بهداشتی بیمه برای مصرف کنندگان است. شرکت های بیمه خواهد شد بیش از حد بیماران با هزینه های افزایش یافته برای پوشش.

کنگره و مقامات منتخب نیاز به کمک ما کارکنان مراقبت های بهداشتی از طریق این بحران است. خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز مستقیم کمک های مالی از طرف آنها. برای این اتفاق می افتد من اصرار بهداشت ، مایک لی و بهداشت ، میت رامنی به مراقبت های بهداشتی کارگران امداد بودجه یک اولویت است.

رایان Easton

وست جردن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>