همجنسگرایان دانشجویان BYU و حامیان آنها تجمع در کلیسای ساختمان اداری در شهر سالت لیک

سالت لیک سیتی — آواز خواندن سرودهای اولیه و آهنگ ها و مناجات “اجازه دهید همه دانش آموزان تاریخ” جمعیت 250 رشد به بیش از 500 در یک بعد از ظهر تجمع در خارج از کلیسا ساختمان اداری از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در بعد از ظهر جمعه در اعتراض به افتخار کد در ایمان دانشگاهها.

“ما می خواهیم به ارائه یک فضا برای هر کسی که تجربه طیف وسیعی از احساسات از خشم و اندوه” سازمان گفت: Jorden جکسون, 25, یک BYU دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته جامعه شناسی از ونکوور واشنگتن است. “بسیاری از مردم صدمه دیده و نه فقط دانشجویان BYU. بسیاری از مردم در حال عزاداری.”

سالت لیک سیتی اعطا گروه خودجوش در اعتراض به مجوز برای پیاده رو ها همه در اطراف برج اداری و معبد مربع بلوک و برای شهرستان Creek Park. این تجمع آغاز شد و در 3 p. m. و به طول انجامید تا 6 بعد از ظهر

آن را در پاسخ به یک تغییر در کد افتخار دو هفته پیش که جکسون و دیگر دانشجویان BYU گفت: به نظر می رسد برای روشن شدن راه را برای هم جنس دوستیابی اما به دنبال داشت در این هفته با یک توضیح که آن را نمی کند.

روشن آمد چهارشنبه در نامه ای به دانش آموزان از کمیسر کلیسا, آموزش و پرورش, چه کسی نوشت که در رابطه عاشقانه رفتار سازگار با افتخار کد.

در شب جمعه کلیسا در پاسخ به این تجمع با یک بیانیه نوشته شده است:

“آموزه های کلیسا و سیاست های دانشگاه های ما در حال سازگار با اصول ابدی و به دنبال تشویق و تقویت روابط که منجر به پیمان ابدی با خدا” کلیسای سخنگوی داگ اندرسن گفت. “کلیسا و رهبران آن همچنان به آموزش است که هر چند ممکن است اختلاف نظر در یک موضوع و یا سیاست ما باید یکی دیگر از درمان با عشق و احترام و مهربانی.”

این تجمع با صدای بلند اما صلح آمیز است. مردم سنگ دوم-روز سنت سرودهای مانند “عشق به یکدیگر” و اصلی آهنگ “من فرزند خدا.” آنها شعار می دادند “خدا را دوست دارد بدون مو, کیرخوری,,” “عشق یک حق انسانی” و “ترانس زندگی مهم است.”

دانشجویان و هواداران برگزار می شود نشانه — “ورود به gaslighted برو جلو دچار آسیب های روانی” — نقل مکان کرد و به شهر پارک خور برای سخنرانی. که در آن یک BYU دانشجو گفت که دشمن است BYU کلیسای سیستم آموزشی و یا کلیسا خود را.

“دشمن غفلت و جهل و غرور و نفرت گفت:” برادلی تالبوت, 22 روانشناسی عمده از پلزنت گروو. “من دوست دارم BYU هستم و نه ترک. من عاشق کلیسا و من نمی روم. من فرزند خدا و شاگرد مسیح است. آن است که سیاه و سفید نیست. من نمی تواند و نمی خواهد را انتخاب کنید یک خانواده و یا دیگر. این رنگین کمان و من هر دو را انتخاب کنید.

دیگر سخنرانان در این تجمع شامل استیسی Harkey یک BYU آلوم و “استودیو C” و JK! استودیو کمدین آمد که به عنوان همجنسگرا در اواخر سال 2018 است.

“من شما نیاز به درک چیزی. شما باید ارزش” او گفت: این جمعیت است. “بله ما نادر است. اما این فقط باعث می شود ما ارزشمند است. ما دیدگاه ارزش داشته باشد,” او گفت:.

BYU ثبت نام دانش آموزان همجنسگرا و کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران استقبال اعضای همجنسگرا در آن جماعت. دکترین کلیسا شامل تلاش برای پاکیزگی در افکار و اعمال و پایبندی به قانون عفاف و گفت که روابط جنسی خارج از ازدواج بین یک مرد و یک زن گناه است.

دانش آموزان ثبت نام افتخار, کد ارتکاب شخصا به زندگی صادقانه بودن احترام از دیگران و زندگی “پاکدامن و با فضیلت زندگی از جمله پرهیز از هر گونه روابط جنسی خارج از ازدواج بین یک مرد و یک زن است.”

فلپ بیش از این آبروی شروع چند هفته پیش.

در فوریه. 12 مقامات ارسال شده به روز رسانی به کد افتخار در BYU وب سایت. به روز رسانی حذف یک بخش با عنوان “همجنسگرا رفتار” است که گفت: در بخش “همجنسگرا رفتار نامناسب و نقض افتخار کد. همجنسگرا رفتار نه تنها شامل روابط جنسی بین افراد از جنس همان است اما همه اشکال از صمیمیت فیزیکی است که به بیان همجنسگرا احساسات.”

این تعریف شامل دست نگه داشتن و دوستیابی.

در فوریه. 19 حذف اخبار ملی پس از رسانه ها گزارش آن را برای اولین بار.

لزبین, گی, دوجنسي, و تغییر جنسیت دانش آموزان امیدوار است که این بخش را به معنای حذف آنها اجازه دسترسی به تاریخ و بیان عواطف خود را. دیگران گفت: آنها شک و تردید است که هر چیزی تغییر کرده بود.

جشن باعث یک پاسخ از BYU.

“در صحبت با افتخار کد دفتر مدیر کوین Utt بعد از ظهر امروز ما آموخته است که وجود دارد ممکن است برخی از miscommunication به آنچه به عنوان افتخار تغییر کد به معنی” دولت گفت: در آن @BYU حساب توییتر. “حتی اگر ما را حذف کرده بیشتر تجویزی زبان اصول و آبروی باقی می ماند همان.

“افتخار کد دفتر رسیدگی به سوالاتی که در مورد پایه و اساس. برای مثال پس از آشنایی به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف افتخار کد خواهد شد و کار با دانش آموزان به صورت جداگانه.”

BYU گفت: حذف شد به معنای تراز افتخار کد با کلیسای جدید کلی کتاب که منتشر شد در همان روز Feb. 19 و نیاز به پرهیز خارج از ازدواج بین یک مرد و یک زن.

برخی از همان دانش آموزان گفت: رسانه ها از جمله Deseret News, که, افتخار, کد دفتر گفت: آنها را به صورت جداگانه آنها می تواند تاریخ. روشن آمد چهارشنبه.

“رابطه عاشقانه رفتار می تواند منجر به ابدی ازدواج و بنابراین سازگار با اصول کد افتخار گفت:” این نامه نوشته شده توسط Elder Paul V. Johnson, کمیسر کلیسا سیستم آموزشی از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

همجنسگرایان دانشجویان BYU پردیس در پرووو بلافاصله سازماندهی تجمع در محوطه دانشگاه در هر دو شنبه و پنج شنبه. روز جمعه آنها در زمان خود را به کلیسا ساختمان اداری با امضای شعار و نشستن در 45 دقیقه قبل از راهپیمایی در اطراف عظیم, Salt Lake City, بلوک که شامل معبد مربع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de