لیبرال صهیونیسم شروع به سفر به سوی یک دولت راه حل

پیتر Beinart نفوذ لیبرال مفسر در اسرائیل و صهیونیسم poked بسیار زیادی چوب به یک hornets’ nest در این ماه با اعتراف او در نهایت خود را رها بلند گرامی تعهد به راه حل دو دولت.

گوناگون شرح داده شده به عنوان “پاپ لیبرال صهیونیسم” و “bellwether برای جامعه یهودی آمریکا”, Beinart شکست صفوف در دو مقاله. نوشتن در نیویورک تایمز و در جریان یهودی, مجله او را در آغوش ایده برابری برای همه اسرائیلی ها و فلسطینی ها است.

شناخت ساختاری نژادپرستی نسبت به این 1.8 میلیون فلسطینی شهروندان… بود یک نشانه روشن است که او آغاز کرده بود مجبور به recesses تاریک صهیونیسم.

Beinart به این نتیجه رسیدند: “این حقیقت دردناک این است که این پروژه که لیبرال صهیونیست ها مثل خودم اختصاص داده اند خود را برای چندین دهه یک دولت فلسطینی جدا از دولت برای یهودیان – شکست خورده است… وقت آن است که برای لیبرال صهیونیست ها به رها کردن هدف یهودی-فلسطینی جدایی و در آغوش هدف یهودی-فلسطینی برابری.”

به طور مشابه, مقاله نیویورک تایمز بود با عنوان: “من دیگر بر این باورند در یک دولت یهودی.” Beinart اصلی نقطه است که تعهد خود را به اسرائیل است که در حال حاضر به طور کامل ناسازگار با تعهد به برابری برای منطقه و ساکنان – یک پتانسیل ضربه چکش به هذیان لیبرال یهودیان در ایالات متحده است.

سفر طولانی

بیانیه خود را آشکار اوج بلند فکری و عاطفی سفر Beinart انجام داده است در چشم های عمومی. این سفر بسیاری از لیبرال آمریکایی یهودیان را با او گرفته شده.

پس عزیزم از جنگ طلبی لیبرال استقرار در واشنگتن او حمایت غیر قانونی حمله به عراق در سال 2003 ، سه سال بعد او نوشت: مصر تا حد زیادی کتاب با عنوان مبارزه خوب: چرا لیبرالها و تنها لیبرال – می تواند به پیروزی در جنگ علیه تروریسم و امریکا بزرگ دوباره.

هیچ میدانی انتشار در آمریکا است که به میزبانی افکار خود را. مجله سیاست خارجی رتبه او را در بالا 100 متفکران جهانی در سال 2012 است.

اما خود شیفتگی با اسرائیل و صهیونیسم شده ی کشور برای سال. یک دهه پیش او منتشر منی مقاله چگونه جوان آمریکایی یهودی به طور فزاینده ای بیگانه از خود اصلی رهبری سازمان که به او انتقاد برای پرستش در محراب اسرائیل حتی به عنوان دولتهای اسرائیل lurched تا کنون بیشتر rightwards. استدلال او بعد از آن شکل گرفته بر اساس یک کتاب بحران صهیونیسم.

تنش او بیان در نهایت منفجر شد و به رویارویی فیزیکی در سال 2018 زمانی که او دستگیر شد و در اصلی اسرائیل در فرودگاه و نزدیک را تکذیب کرد, مطلب را بر اساس دیدگاه های سیاسی خود را.

Beinart نه تنها نوشته شده caustically در مورد شغل – نسبتا راحت انحراف برای بسیاری از لیبرال صهیونیست – اما همچنین به طور فزاینده ای توجه خود را تبدیل به اسرائیل رفتار نسبت به آن بزرگ فلسطینی اقلیت یک پنجم از جمعیت است.

شناخت ساختاری نژادپرستی نسبت به این 1.8 میلیون فلسطینی شهروندان یک گروه که هویت معمولا با استفاده بیش از به عنوان “اعراب اسرائیلی” یک نشانه روشن است که او آغاز کرده بود مجبور به تاریکی recesses از صهیونیسم مناطق که از بسیاری از همکاران او رويگردان شد.

ناامیدی و بی اعتمادی

Beinart دو مقاله بوده است استقبال با تردید توسط برخی از کسانی که ممکن است در نظر گرفته شود طبیعی متحدان.

طبعا برخی از فلسطینی ها پیدا کردن دلیلی برای بی اعتمادی Beinart که در ادامه توضیحات خود به عنوان یک صهیونیست حتی اگر در حال حاضر یک فرهنگی و نه سیاسی است. آنها همچنین خشم ادامه استعماری غربی ذهنیت که بسیار دیر طول می کشد علاقه برابری برای فلسطینی ها تنها به دلیل برجسته لیبرال یهودی تصویب شود.

A mural in the occupied West Bank criticises the US ‘deal of the century’ on 2 July (AFP)

Beinart زبان مشکل ساز است برای بسیاری از فلسطینی ها بیش از حد. حداقل نه او قاب این مسئله که بین فلسطینی ها و یهودیان بنحوی که یهودیان در همه جا هنوز استعماری ادعا در سرزمین تاریخی فلسطین را به جای کسانی که زندگی می کنند وجود دارد امروز به اسرائیلی ها.

به طور مشابه, در میان بسیاری از ضد صهیونیست وجود دارد ناامیدی که Beinart آیا بیشتر نیست و به صراحت تجویز یک دولت دموکراتیک از نوع در حال حاضر در حال پیشرفته در منطقه کوچک اما تعداد فزاینده ای از اسرائیلی ها و فلسطینی ها است.

آزمایش به نقطه شکستن

اما اهمیت Beinart مداخله در جای دیگری نهفته است. آمریکایی است که برای اولین بار برجسته یهودی به شکل علنی به نوبه خود پشت خود را بر روی ایده یک دولت یهودی. قابل توجه اواخر مورخ Tony Judt همین به خیلی داد و بیداد – در سال 2003 مقاله منتشر شده توسط the New York Review of Books. او به نام اسرائیل یک “موردی”.

اساسی ترین شعار لیبرال صهیونیسم – که یک دولت یهودی لازم است, verging مقدس – در حال حاضر در حال آزمایش به نقطه شکستن.

اما Judt شده بود عمدتا در ارتباط با کمک های خود را به درک تاریخ اروپا و نه صهیونیسم یا اسرائیل. و مقاله خود را وارد در یک بسیار متفاوت لحظه تاریخی زمانی که اسرائیلی ها و یهودیان در خارج از کشور در حال رشد بیشتر ریشه در صهیونیسم. از اسلو تا به حال fizzled به بی ربطی در اوج یک قیام فلسطینیان.

Beinart مقالات فرود آمد در یک مشکل برای خود مخاطب اصلی. اساسی ترین شعار لیبرال صهیونیسم – که یک دولت یهودی لازم است, verging مقدس – در حال حاضر در حال آزمایش به نقطه شکستن.

ماشه برای مقالات بسیار ملموس تهدید از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل دولت حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به ضمیمه عصری غرب بانک.

ناچیز بهانه از دست داد

اهمیت نتانیاهو در الحاق به اسرائیل, حقوق بشر, وکیل مایکل Sfard اشاره کرده است بستگی دارد نه تنها در مورد اینکه آیا الحاق متوجه است بر روی زمین در حال حاضر و یا بعد. اعلامیه خود عبور یک خط مرزی.

نتانیاهو و جناح راست جناح که در حال حاضر کنترل اسرائیل بلامنازع ساخته اند آن را صریح و روشن است که آنها را در نظر اشغال می شود موقتی است که در نهایت به حل و فصل مذاکرات صلح.

قصد ضمیمه یا نه به ما اجازه می دهد تا این حرکت در حال حاضر موعد مقرر همه چیز اسرائیل در سرزمین های اشغالی است. آن را ثابت می کند فراتر از هر گونه شک – حتی به یهودیان لیبرال شده اند که در انکار – که اسرائیل هدف این است که به طور دائم به دست گرفتن سرزمین های اشغالی.

که به نوبه خود بدان معنی است که اسرائیل تنها دو امکان روش به جمعیت فلسطینی ساکن در این سرزمین به عنوان طولانی به عنوان آن را انکار می کند و آنها برابری: این هم می تواند انجام پاکسازی قومی عملیات به اخراج آنها و یا بر آنها حکومت رسمی صریح تنظیم آپارتاید. که ممکن است تلقی نمی شود بسیاری از تفاوت محسوس در زمین, اما آن را نشانه حقوقی دریای تغییر دهید.

شغل اما زشت نیست در نقض قوانین بین المللی هر چند اقدامات مربوط به آن از جمله حل و فصل-ساختمان ممکن است. این اجازه بسیاری از یهودیان لیبرال مانند Beinart کوچک آسایش پتو که آنها چسبیده به محکم برای چند دهه.

هنگامی که به چالش اسرائیل با رفتار آنها همیشه می تواند ادعا می کنند که اشغال خواهد یک روز پایان است که مذاکرات صلح بودند در اطراف گوشه که پارتیشن ممکن بود اگر تنها فلسطینی ها حاضر به سازش کمی بیشتر است.

اما با الحاق طرح Netanyhu پاره پاره که راحتی پتو از چنگال آنها و پاره آن را به تکه. پاکسازی قومی و آپارتاید هر دو جنایت علیه بشریت است. هیچ ifs هیچ buts. به عنوان Sfard اشاره می کند: “هنگامی که اسرائیل رسما آغاز شد تلاش برای الحاق – است که برای تداوم آن حکومت با زور آن را از دست داد این ناچیز بهانه.”

دولت آپارتاید

Sfard باعث می شود بیشتر مهم حقوقی, مشاهده در یک گزارش نوشته شده برای این گروه حقوق بشر Yesh Din. اگر اسرائیل بخواهد به موسسه یک رژیم آپارتاید در بخش هایی از کرانه – یا رسمی و یا از طریق خزنده قانونی الحاق آن را به عنوان در حال انجام است در حال حاضر – که رژیم می کند پایان ندارد در بانک غرب از مرزهای. این امر به این معنی نیست که “اسرائیل رژیم در تمامیت آن است که یک رژیم آپارتاید. است که اسرائیل یک دولت آپارتاید بود.”

البته یکی باید به نابینا و نه درک کرده اند که این جایی که سیاسی صهیونیسم بود که همیشه عنوان – حتی بیشتر از آن پس از جنگ سال 1967 که اسرائیل اقدامات فاش کرد که آن را به حال هیچ وجه قصد بازگشت به سرزمین های فلسطینی آن را تصرف کرده بود.

اما لیبرال صهیونیستی وضعیت دقیقا یکی از عمدی کوری. آن بسته و آن چشمان تنگ و دیدم هیچ بدی و حتی به اسرائیل خوار فلسطینی زندگی وجود دارد برای بیش از نیم قرن. به دنبال بازگشت, Beinart به رسمیت می شناسد خود را وارد credulousness. “در عمل اسرائیل ضمیمه بانک غرب از مدتها پیش” او می نویسد در نیویورک تایمز.

A sign reads ‘Arabs are prohibited, this is Apartheid St’ in Hebron on 28 January (AFP)

در دو مقاله Beinart رد لیبرال یهودیان یک مسیر هنوز در دسترس به آنها را به توجیه فلسطینی از ظلم و ستم. او استدلال می کند که کسانی که مصمم به حمایت از یک دولت یهودی, هر آنچه در آن می کند طرح خود را حل نشده پس از هولوکاست ترس بر روی فلسطینی ها است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در صهیونیست, تخیل, با توجه به Beinart و زخمی شده اند ابداع به عنوان وارثان نازی ها. به عنوان یک نتیجه بسیاری از یهودیان دستکاری شده اند به فریم اسرائیل مهاجر-استعمار در مجموع صفر نظر – به عنوان یک زندگی یا مرگ نبرد. در راه است که آنها توانسته اند به بهانه اسرائیل دائمی سوء استفاده از فلسطینی ها است.

و یا به عنوان Beinart آن قرار می دهد: “از طریق یک تاریخی تردستی تبدیل می شود که فلسطینی ها به دست نازی ها و ترس از نابودی آمده است به تعریف آنچه در آن به معنی معتبر یهودی.” او اضافه می کند که “یهودی تروما” نه فلسطینی رفتار به پایان رسیده است در “تصویر از فلسطینی ها به عنوان اجباری یهودی-haters”.

مجبور به یک انتخاب

الحاق, مجبور, Beinart به مقابله با آن ضربه و حرکت فراتر از آن است. شاید جای تعجب نیست که بسیاری از حامیان اسرائیل شده اند و تمایلی به دنبال کت و شلوار و یا دور انداخته و خود را آرام توهمات. برخی از آنها پرتاب بداخلاقی دیگران sulking در گوشه ای.

صهیونیستی حق و جریان اصلی را تشریح Beinart به عنوان یک خائن خود-نفرت از یهودی و یک همکار با فلسطینی تروریسم است. دیوید واینبرگ از اورشلیم موسسه استراتژی و امنیت به نام Beinart “یک shill برای اسرائیل دشمنان” که “ترشح سم”.

از نظر یهودیان اسرائیل تغییر خواهد کرد فقط به عنوان سفید آفریقای جنوبی’ زمانی که آنها رنج می برند شدیدتر بین المللی محیط زیست و در نتیجه هزینه-سود حساب دیفرانسیل و انتگرال به تنظیم شود

دن شاپیرو سفیر سابق آمریکا در اسرائیل توصیف Beinart را در حمایت از برابری را به عنوان یک “فاجعه در ساخت” در حالی که دنی دایان اسرائیل سرکنسول در نیویورک متهم Beinart از تمایل اسرائیل به “رها کردن مرده”.

لیبرال صهیونیستی ایجاد شده است کمتر discomfited. آرون دیوید میلر سابق آمریکا در خاورمیانه و ایران هشدار داد که Beinart نسخه بود “یک توهم افسار به یک فانتزی پیچیده در نشدنى”.

و Beinart دوست جرمی بن امی سر دو دولت لابی گروه J خیابان ربوده پشت پاره پاره مانده از راحتی پتو با این استدلال که مذاکرات صلح خواهد بود احیا در نهایت. در استاندارد صهیونیستی انحراف بن امی اضافه شده که اسرائیل هیچ تفاوتی ندارد از ما در حال “دور از کامل”.

اما به درک که چگونه به سرعت لیبرال صهیونیستی استدلال ممکن است فرو ریختن آن را به ارزش با تمرکز بر نقد Beinart مقالات توسط روزنامه اسراییلی “هاآرتص” در خانه لیبرال صهیونیست Anshel Pfeffer.

فروپاشی پشتیبانی

Pfeffer باعث می شود دو نفر به شدت مخدوش و استدلال برای فرار از Beinart منطق. او ابتدا ادعا می کند که یک دولت راه حل – از هر گونه تنوع و – غیر ممکن است چون هیچ پشتیبانی از آن میان فلسطینی ها و اسرائیلی ها. آن است که او استدلال می کند یک غرور Beinart جذب از یهودیان و فلسطینی ها در ایالات متحده است.

بیایید چشم پوشی Pfeffer را اشتباه آشکار در نادیده گرفتن این واقعیت است که یک دولت واحد در حال حاضر وجود دارد – بیشتر اسرائیل است که در آن فلسطینی ها شده اند و زندگی را برای چندین دهه تحت بسیار متخاصم سیستم آپارتاید با رنگ و لعاب خزنده پاکسازی قومی است. هنوز ادعای او در مورد که در آن اسرائیل و فلسطین در افکار عمومی در حال حاضر نهفته است کاملا گمراه کننده است و فرض خود را در مورد چگونه Beinart حمله لیبرال صهیونیسم ممکن است تاثیر منطقه ای امکانات.

از دیدگاه فلسطینی ها در سرزمین های اشغالی (Pfeffer البته نادیده views پناهندگان) شده اند تحت رادیکال و سریع تغییر دهید. حمایت از راه حل دو کشور سقوط کرده است. این دور از تعجب آور با توجه به جریان سیاسی.

در میان فلسطینی ها وجود دارد نشانه هایی از غضب و معکوس از اسرائیل یهودی ناسازگاری. در یک نظر سنجی اخیر اکثریت فلسطینی پاسخ دهندگان خواستار بازگشت همه فلسطین تاریخی. چه می توان استنباط از این نتیجه است که احتمالا خیلی بیشتر از انسان تمایل به قرار دادن در یک شجاع نشان می دهد هنگامی که مواجه با شدت جوینده قلدر.

در واقع به طور فزاینده ای به فلسطینی ها درک کنند که اگر آنها می خواهند برای پایان دادن به اشغال و آپارتاید آنها نیاز به سرنگونی خود را به خطر بیافتد رهبران تشکیلات خودگردان فلسطین (PA) به طور موثر اسرائیل امنیتی محلی پیمانکار است. آن است که قیام علیه PA, نمی, نظر سنجی است که مهر و موم سرنوشت دو کشور را راه حل. آنچه که ممکن است الهام بخش فلسطینی را در خطر یک رویارویی بزرگ با رهبران خود را?

یک بخش برگزار خواهد شد هر چند کوچک توسط فلسطینی ها درک درستی از چگونگی تغییر از یک مبارزه برای استقلال به یک مبارزه برای حقوق برابر در یک دولت خواهد بود در خارج از کشور دریافت. لیبرال یهودی نظر در ما حیاتی خواهد بود در تغییر چنین برداشت – و Beinart به تازگی قرار داد خود را در قلب آن بحث است.

سفر به “خودسوزی’

در ضمن اکثریت یهودیان اسرائیل حمایت یا بیشتر اسرائیل و یا یک “end-of-the-رنگین کمان” راه حل دو کشور یکی است که در آن فلسطینی هستند و هرگونه معنی حاکمیت. آنها این کار را به دلیل خوب چرا که هر دو گزینه استمرار وضع موجود از یک وضعیت که در آن آنها رستگار در هزینه های سنگین به فلسطینی ها است. ساختگی حل دو دولت امتیازات آنها را فقط به عنوان bantustans یک بار سفید آفریقای جنوبی.

از نظر یهودیان اسرائیل تغییر خواهد کرد فقط به عنوان سفید آفریقای جنوبی’ زمانی که آنها رنج می برند شدیدتر بین المللی محیط زیست و در نتیجه هزینه-سود حساب دیفرانسیل و انتگرال به تنظیم شود.

در این معنا این موضوع چیزی نیست که اسرائیل و یهودیان فکر می کنم در حال حاضر زمانی که آنها بی وقفه زیاده اما آنچه اسرائیل حامیان – مخصوصا آمریکا – در نهایت تقاضا است. است که چرا Beinart نفوذ در تفکر لیبرال آمریکایی یهودیان را نمی توان با تخفیف. دراز مدت چه آنها اصرار دارند ممکن است ثابت کند بسیار مهم است.

Palestinian and Israeli activists protest annexation south of Jericho on 27 June (AFP)

این بود که چرا Beinart را شدیدترین منتقدان در حمله به دو, مقالات نیز هشدار داد از زمان جهت سفر.

جاناتان توبین سردبیر یهودی اخبار سندیکای استدلال کرد که Beinart نمایش شد “نشان دهنده بحران ایمان در بسیاری از یهودیان آمریکا”. واینبرگ در توصیف این دو مقاله به عنوان “ترسناک” از آنجا که آنها جدولها لیبرال یهودیان “فکری سفر به سوی ضد صهیونیسم و خودسوزی”.

هر دو درک کنند که اگر لیبرال یهودیان رها صهیونیسم یک پا اسرائیل مدفوع خواهد رفت.

تمسخر به عنوان اتوپیسم

مشکل دیگر Pfeffer سهوا برجسته با لیبرال صهیونیسم موجود در خود را به تمسخر گرفتهاند اخراج Beinart ادعا می کنند که توجیهی برای یک “خانه یهودی” باید ریشه در اخلاق است.

Pfeffer می خندد این عنوان اتوپیسم استدلال به جای آن که موجودیت اسراییل همواره وابسته به آنچه که او مبهم از لحاظ “عمل گرایی”. آنچه که او بدان معنی است هنگامی که تعبیری است که محروم کردن این است که اسرائیل همواره به دنبال سیاست “ممکن است حق است”.

Beinart است که بدون شک پیش از لیبرال ترین یهودیان در ایالات متحده در رد اسرائیل به عنوان یک دولت یهودی. اما این امر می تواند احمقانه در واقع تصور کنید که وجود دارد نه بسیاری دیگر در حال حاضر به فکر زیر را قدم به قدم

اما Pfeffer پیشنهاد که اسرائیل نمی کند و همچنین نیاز به شکل اخلاقی روایت در مورد اقدامات خود را – حتی اگر که روایت خرس بدون ارتباط با واقعیت است که آشکارا غیر محتمل.

اسرائیل است و نه تکیه تنها بر خود را ممکن است. این نیاز به حمایت کشورهای غربی به کمک آن دیپلماتیک مالی و نظامی. و خود را مشتاق حمایت های وابسته داخلی برداشت از اسرائیل به عنوان یک اخلاقی عامل.

اسرائیل می فهمد این فقط بیش از حد خوب است. آن را به ارائه خود را به عنوان یک “نور امتها” یک دولت است که “بازخرید” یک زمین بی ثمر و یکی که “اخلاقی ترین ارتش در جهان”. کسانی که با اين همه ادعا در غرب پشتیبانی می کند.

Beinart نشان داده است که گفتمان اخلاقی برای اسرائیل است باعث از دست داده. و به همین دلیل اسرائیل رئیس متحدان در حال حاضر متحده به رهبری پنهان و گاهی آشکار, اگرچه یهود ستیزان و افتخار authoritarians.

Beinart است که بدون شک پیش از لیبرال ترین یهودیان در ایالات متحده در رد اسرائیل به عنوان یک دولت یهودی. اما این امر می تواند احمقانه در واقع تصور کنید که وجود دارد نه بسیاری دیگر در حال حاضر به فکر زیر را در صدای پای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>