زندگی خدمه پرواز در پاسخ به سقوط هواپیما نجات یکی از خود

سنترویل — زندگی پرواز پیراپزشک در حال مبارزه برای زندگی خود را پس از غریبه ها کشیده او را از آتشین سقوط هواپیما و همکاران او در اداره زندگی-صرفه جویی در مصرف کمک های روی همان هلیکوپتر که در آن او کار معمولا در کنار آنها.

Jason Swenson, 47, یک مسافر سوار یک هواپیما که در زمان خاموش در ﺑﻮﻧﺘﯿﻔﻮﻝ در 12:10 بعد از ظهر پنج شنبه و را وارد برنامه ریزی شده در اگدن در 12:48 بعد از ظهر با توجه به پرواز آگاه است. پلیس هشدار داده شد به تصادف رخ داده است که فقط در غرب میراث پارکوی در یک میدان در نزدیکی Tippetts خط.

“ما زندگی خدمه پرواز پاسخ نمی دانستند یکی از همکاران خود را درگیر بود گفت:” جس گومز, رسانه, مدیر روابط برای Intermountain Healthcare. “آنها آموخته هویت خود را زمانی که آنها شروع به نجات (تلاش) و آنها فقط کاملا حرفه ای و شگفت آور.”

Swenson و هواپیما, خلبان, اندرو Kostrzewa بودند کشیده و از آتشین خرابه توسط دو نفر بودند که رانندگی در میراث پارک وی و شاهد سقوط. زندگی پرواز احضار شد پس از پلیس و ماموران آتش نشانی وارد شده است.

“شاهدان توضیح داد که این هواپیما به عنوان” از دست دادن ارتفاع ” و “بانکداری سخت’,” گفت: سنترویل رئیس پلیس پل کودکان.

یادگیری است که یک قربانی است کسی می دانند که نه به ذکر است کسی که با آنها آنها بسیار نزدیک می تواند آسیب زا باشد حتی برای چاشنی ترین امدادگران. گومز گفت: آنها متمرکز در اداره کمک همان راه آنها را در هر تماس.

“آنها می دانستند آنچه را که آنها تا به حال به انجام” گومز گفت: از سه نفر خدمه است که ساخته شده از یک خلبان یک امدادگر و یک پرواز ، “آنها این کار را در روز و روز را. آنها پرواز او را به دانشگاه یوتا در بیمارستان است و او در حال حاضر در مرکز سوختگی در وضعیت بحرانی است.”

Intermountain مقامات مشاوره و خدمات در دسترس به تمام زندگی پرواز پرسنل به عنوان آن شده است ویرانگر به کل سازمان است.

“آنها مانند یک, خانواده,” او گفت: “فوق العاده محکم گره.”

گومز گفت: آنها متمرکز بر کمک به Swenson خانواده به عنوان او یک راه طولانی برای بهبود آینده. Swenson کار کرده است به عنوان یک زندگی پرواز پیراپزشک برای 15 سال گذشته.

“ما رسیده به همسر خود, و ما در حال تمرکز بر کمک به آنها در طول این چالش بسیار غم انگیز زمان,” او گفت:. “ما می خواهیم برای آنها وجود داشته باشد ، او دچار صدمات قابل توجه در سقوط و بهبود فرآیند در حال رفتن به بسیار چالش برانگیز است. اما از آنچه به من گفته شده است در مورد جیسون او را به چالش بکشد. او باور نکردنی است که فرد پس ما به امید بهترین ها.”

Kostrzewa, 72, که او نیز متعلق به این هواپیما زنده نمی سقوط. او گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او مرده. هر دو خوب سامریان بودند برای درمان سوختگی و استنشاق دود هر چند وضعیت آنها ناشناخته بود اواخر جمعه.

“شگفت آور” گومز گفت. “بسیار شجاع است.”