گوش دادن به شجاع اعتصاب غذا یخ بازداشت

ده ها تن از مهاجران بازداشت شده در مسا ورد بازداشتگاه در کالیفرنیا رفت و در اعتصاب غذا به آخر هفته گذشته در همبستگی با معترضان در سن کوئنتین و فراخوان به آزادی فوری آنها از زندان به عنوان تهدید COVID-19 رشد می کند. ماه گذشته آنها نیز برگزار شده سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در داخل یخ بازداشتگاه به تماس از ایالات متحده آمریکا را نژادپرستانه حبس سیستم که ترساند و جرم سیاه مردم و مردم از رنگ.

این اعتصاب غذا در مسا ورد دو از بیش از 30 اعتصاب غذا که رخ داده است در سراسر ایالات متحده در مهاجرت و گمرک (ICE) بازداشت در طول بیماری همه گیر. از ماه مارس سال 2020 نزدیک به 2500 نفر رسید پیوسته اند در COVID-19-مربوط به اعتصاب غذا در بازداشتگاه در سراسر کشور. که یک موج. از 2015-2019 حدود 1,600 نفر تعداد شرکت کننده در اعتصاب غذا در یخ بازداشت.

ما نمی توانیم چشم پوشی چگونه پیچیده از نظامی و پلیس جنایی قانونی سیستم به گسترش از یخ و گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) بیش از دهه گذشته است. ما همچنین نمی تواند نادیده بگیرد که ملی تظاهرات پال خواستار قطع بودجه دولت از این سیستم از جرم در حال افزایش در وسط یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تأثیر سیاه مردم و مردم رنگ و به سرعت در حال گسترش از طریق زندان و بازداشتگاه که در آن اجتماعی فاصله غیر ممکن است.

COVID-19 به تشدید این فاجعه از یخ بازداشت—یک سیستم شناخته شده برای سوء استفاده گسترده کشنده پزشکی غفلت وحشتناک, شرایط و فقدان حقوق دادرسی.

این مورد را باید که مردم را به خطر زندگی خود را — گرسنگی تضعیف سیستم ایمنی بدن — به تماس توجه به اورژانس چهره آنها به دام افتاده در بازداشتگاه های اداره مهاجرت در جهانی همه گیر. هنوز بیش از دو ماه به این بحران کمی تغییر کرده است. ما باید به آزادی مردم از حبس — از جمله بازداشت مهاجر — در حال حاضر و یا “#FreeThemAll” به عنوان تلاش های مردمی خواستار. خطرات مردم در حالی که در اعتصاب غذا هستند بیشتر از همیشه قبل از و در عین حال آنها باقی بماند چرا که زندگی خود را در خط.

COVID-19 به تشدید این فاجعه از یخ بازداشت—یک سیستم شناخته شده برای سوء استفاده گسترده کشنده پزشکی غفلت وحشتناک, شرایط و فقدان حقوق دادرسی.

طرفداران و کارشناسان بهداشت عمومی به طور یکسان به نام برای آزادی همه افراد در بازداشت به بهداشت عمومی اورژانس. اما ماه به این بحران بیش از 24,041 مردم هنوز در بازداشت است. مردم در بازداشت ترس برای زندگی خود و شجاعانه صحبت کردن و اعتراض در یکی از معدود راه هایی است که آنها می توانید: امتناع از غذا.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در یک بیماری همه گیر بهداشت خطرات ناشی از اعتصاب غذا هستند و حتی بیشتر. شده اند وجود دارد بیش از 2000 تایید موارد COVID-19 در یخ بازداشت. کمبود مواد غذایی باعث ضعف سیستم ایمنی بدن مردم بیشتر در معرض ابتلا به ویروس مرگبار است.

در علاوه بر این به پیامدهای بهداشتی, شرکت در اعتصاب غذا قرار می دهد مردم بیشتر در معرض خطر بودن انتقام در برابر یخ که در تاریخ شناخته شده و از دروغ گفتن و به طور فعال در پنهان کردن اطلاعات از مردم در حالی که خائنانه نزنی علیه معترضان خواستار حفاظت از سلامت و ایمنی خود را. خشونت و سرعت با آن مقابله به مثل رخ می دهد تنها افزایش یافته تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مردم در بازداشت که شرکت در اعمال مقاومت اغلب با سوء استفاده از درمان از یخ افسران در فرم از سلول انفرادی نیرو-تغذیه محرومیت از حقوق دادرسی و کشنده پزشکی غفلت است. دو مرد که شرکت در یک اعتصاب غذا در La Salle بازداشتگاه در لوئیزیانا گزارش مجبور تغذیه از طریق لوله معده شدند و در معرض مايعات وريدی در طول اعتراض خود را. یکی از این مردان نیز گزارش داد که سپاه پاسداران حاضر به او اجازه می دهد برای خرید یک پاکت نامه به پست الکترونیکی چیزی به وکیل.

یخ نیز شناخته شده است به استفاده از گلوله های لاستیکی و فلفل اسپری و نیروی بی رحم برای آزار و اذیت, ارعاب و سرکوب هر گونه سازماندهی در داخل بازداشتگاه.در طول همه گیر یخ استفاده های مختلف مواد شیمیایی سمی در افراد بازداشت شده از جمله مواد ضد عفونی کننده به نام شر خنثی که باعث خونریزی می سوزد و درد برای مردم در بازداشت است. در ماه مه از افراد در بازداشتگاه استوارت در گرجستان اعتراض تسهیلات سهل انگاری پزشکی در صورت COVID-19 با قرار دادن ورق در پنجره ها و درها. سپاه پاسداران در پاسخ به این اعتراضات با اسپری فلفل و گاز و پرتاب مردم بر روی زمین است. در رسانه های اجتماعی نگهبانان gloated سوء استفاده خود و هیچ چیز انجام شد به آدرس معترضان نگرانی.

این حملات در حال جدا نمی رویدادهای اما متفکر و سازماندهی اشکال مقاومت است که نشان می دهد زندگی و مرگ خطرات یک چهره در بازداشت است. آنها جسورانه عمل همبستگی و تعهد است که مردم در بازداشت نگه دارید و با یک دیگر به صورت جمعی خود را آزادی و جمعی عدالت است.

آنها این کار را به دلیل مخاطرات هرگز بالاتر بوده است و شواهد نمی تواند روشن تر: ما باید از انتشار هر فرد از یخ بازداشت در حال حاضر. اگر ما مردم ادامه خواهد داد به مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>