لیگ کوچک لغو postseason با توجه به کروناویروس; سن برناردینو از دست می دهد منطقه ای غرب

پسران تابستان باید صبر کنید یک سال را به میدان دوباره.

برای اولین بار در آن نزدیک به 75 سال سابقه کمی در لیگ بین المللی لغو تمام مسابقات جهانی و منطقه ای مسابقات به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس های ورزشی جوانان غول اعلام کرد دوشنبه, مارس 30.

پیش از این مجموعه به رقابت برای شانس خود را خواستار قهرمان جهان در تابستان امسال میلیون ها جوان ballplayers در سراسر 84 کشورها در حال حاضر باید منتظر لیگ کوچک بیس بال و سافت بال به بازگشت در سال 2021.

هفت جهان سری مسابقات – از جمله بارگذاری-محبوب لیگ کوچک بیس بال مسابقه در جنوب Williamsport, Pa. – و مربوط به منطقه ای مقدماتی مسابقات لغو شده است.

“این یک دلخراش تصمیم برای همه در لیگ بین المللی, اما بیشتر از آن برای کسانی که میلیون ها نفر از Leaguers که خواب اند از یک روز بازی در یکی از هفت جهان سری رویدادهای” Stephen D. حادثه کوچک لیگ جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: در انتشار اخبار. “پس از اگزوز تمام گزینه های ممکن است ما به این نتیجه رسید که به دلیل مهم بهداشت عمومی عدم قطعیت است که هنوز هم وجود دارد چند ماه از هم اکنون … آن ممکن نخواهد بود برای ادامه مسابقات به ما میزبانی آنها را برای نزدیک به 75 سال است.”

در علاوه بر این به اعلام لغو تمام مسابقات پنج شنبه, Little لیگ بین المللی متعهد به اعتباری در حدود 1.2 میلیون دلار برای اجاره برنامه های.

سان برناردینو برنامه ریزی شده بود به غربی میزبان مسابقات منطقه ای برای هر دو سافت بال و بیس بال در این تابستان.

برای کسب اطلاعات بیشتر در لیگ کوچک توصیه های اطراف coronavirus همه گیر بازدید littleleague.org/coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net