زندگی دست به دهان

N-95 ماسک مکش-فنجان صورت تسمه الاستیک در اطراف و پشت سر خود را. یک روبان فلزی برگ بینی کبود بعد از یک هفته طولانی در بلافدل دندانپزشکی. به عنوان تابستان می آید در این ماسک را تنها stickier و داغتر می شود. “آنها وحشتناک” مک کنا رابرتسون اذعان می کند با او معمول دلپذیر خندیدن. “آنها فقط وحشتناک است.”

او می پوشد آن به هر حال. این امر می تواند غیر قابل تصور نیست چرا که او با این نسخهها کار در رابطه coronavirus انتقال: دهان. به عنوان دستیار دندانپزشکی 21-سال Utahn ریز انگشتان دست او داخل بیماران,’ لب در تمام طول روز. ماسک محافظت او از ولگرد قطرات بزاق که اغلب ترشح عینک بر او روشن و چشم های آبی. دفتر او به طور خلاصه روشن از مسواک و نخ ریسی به آنهایی که به طور منظم به مبارزه با یورش. او همچنین دستکش می پوشد و در خصوص تف مستعد شرایط فولاد عبا.

امروز که لازم نیست هنگامی که یک زن و شوهر در آمده است. پس از غربالگری آنها برای COVID-19 علائم کنار نوزاد صندلی آنها را در اتاق های جداگانه — وجود دارد و دیگر یک اتاق انتظار. زن به نظر می رسد دوستانه و مثبت اگر کمی ضعف. او در همین حال به نظر می رسد قطع و دور.

این یک نگرش کنار نوزاد می تواند تشخیص دهد در حال حاضر از سه ماه به این بیماری همه گیر. او شده است وجود دارد ، در اواخر ماه مارس این عمل بسته و در سمت چپ او بدون کار. او خواست به فایل بیکاری و یا به دنبال کار دیگر; یک همکار پیشنهاد خارج شده است. در عوض او صرف پنج سال کار برای این شرکت است که باعث می شود او با استفاده از نرم افزار به عنوان یک دستیار دندانپزشکی.

این شرکت با ارسال دو مانیتور و یک کامپیوتر که او قرار داده شده در بالای یک میز خالی در اتاق خواب خود را. در ابتدا او می خواهم از خواب بیدار اوایل برای رفتن آهسته دویدن, پایان کار در زمان به راه رفتن سگ خود را و صرف معافیت تندرست در ترامپلاین در خانواده او را در حیاط خلوت. او همچنین نگه داشته تا با او زیست شناسی مطالعات در دریاچه نمک کالج. اما بیزاری — از ویژگی های و پشتیبانی از مشتری به کلاس های آنلاین, همه در خانه — احساس محدودیت مکیدن زندگی را از او. او حتی متوقف دویدن. “در طول زمان آن را فقط در زمان عوارض خود را,” او می گوید.

او قادر به نگه دارید تا با پرداخت شهریه و کمک به پدر و مادر خود را با اجاره — ناپدری او را نیز از دست داده و کار خود را — اما این بدان معنی است که یک اطاقک وجود در اتاق خواب خود را. بسیاری از مشتریان خود را مانند شوهر در صندلی نیست به عنوان خوش شانس.

او خود را از دست داده و او می گوید او نمی یافت هر چیزی جدید. حتی اگر او ممکن است موقت و خالی — مانند فرفره. هنگامی که او تلاش می کند به گفتگو پرسید چگونه او را به صرف زمان خود او مومبلس چیزی در مورد کار حیاط. قول او را در بر داشت بسیاری از بیماران ایم که شغل خود را از دست مرد هستند و بسیاری از آنها در پر کردن وقت خود را با کار حیاط آنها نه می خواهم انجام نمی.

او و همسرش هر دو در اینجا برای شستشو معمول اما اتاق او احساس می کند متفاوت است. او هنوز هم تاکید McKenna روزجهانی اما نشان نمی دهد آن را به اندازه. او امیدوار و پر حرف و تمرکز زمانی که این تمام خواهد شد بیش از به جای او وضع فعلی. “آنها فقط می خواهند آن را برای پایان دادن به” مک کنا می گوید بیمار پس از بیمار است. “این بزرگترین چیزی است.”

کنار نوزاد احساس خوش شانس. بر خلاف مرد در صندلی او مجبور نیست برای حمایت از کودکان و یا پرداخت وام مسکن. “من خوش شانس است که من قصد دارم از طریق این حق در حال حاضر به عنوان یک زن 21 ساله” او می گوید. “من نمی توانم تصور آنچه که مردم در حال تجربه با خانواده های خود.”

بنابراین او را نگه می دارد همه چیز نور است. جوک در مورد آنچه در آن باید به بچه ها گیر در خانه banters با هر مشتری و تلاش می کند تا با لبخند چشم او بیش از ماسک.

در پایان روز با او دست مالیده خام از ده ها تن از شستشو; با دفتر بوی مواد ضد عفونی کننده مانند; با موهای بلوند به عقب کشیده او قرمز قرنطینه رنگ کار در حال حاضر محو; با ماسک علائم متقاطع صورت حافظه بسیاری از باز کردن دهان نگه می دارد COVID-19 طولانی مانند یک سایه بیش از خود او مایل به ظاهر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de