مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری منتشر شد برخی از خبر خوش در اواخر ماه گذشته: آمریکایی ها در حال زندگی کمی طولانی تر است. در سال 2018 فدرال بهداشت سازمان گزارش آمریکا امید به زندگی در بدو تولد رشد شاخص تا حدود یک ماه از 78.6 به 78.7 سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشبینی ادعا اعتباری برای افزایش, برای اولین بار پس از سال 2014.

“این اتفاق افتاده از طریق تصادف” کاخ سفید سخنگوی کلیان کانوی تلفظ می شود. “آن را با توجه به کل از دولت رویکرد به درمان کل شخص رهبری توسط رئیس جمهور تهمت, بانوی اول, Melania Trump, و واقعا کل دولت است.”

در واقع متوسط چشم انداز مثبت در زندگی, امید به مدیون بعدی به هیچ چیز به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. آمریکایی ها زندگی کمی دیگر یک تحلیل واشنگتن پست اشاره می کند “به رغم تهمت مدیریت بهداشت و درمان-مراقبت از سیاست.”

از یک روز در دفتر تهمت تیم کار کرده است برای تضعیف برنامه های فدرال در حال گسترش دسترسی به درمان اعتیاد است که مانع از دارو-مصرف بیش از حد مرگ و میر. این مصرف بیش از حد فجایع شده اند تک کشنده ترین راننده در امریکا اخیر و بی سابقه — امید به زندگی کاهش می یابد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را ناکافی بودجه تعهد به مبارزه با مواد مخدر بحران کمک کنید خیلی یا نه. دولت پیشنهاد کرده است تا تنها در حدود 6 میلیارد دلار است. مردم به عمق در زمین تلاش برای از بین بردن مواد مخدر بحران در نظر بگیرید که مجموع خطرناکی دچار کمبود.

برخی از اخلاقی زمینه در بودجه جلو: ساکلر خانواده — ثروتمند قبیله که شرکت دارو باعث مخدر بحران جاری شدن سیل در این کشور با اعتیاد آور مسکن — دارای سوراخ در جایی بین $11 و 12 میلیارد دلار از آن احتکار کردن درد است.

که احتکار کردن تا حدودی کاسته است. چالش های قانونی و نظارتی تغییرات را تنگ بزرگ داروسازی ظرفیت معتاد به تلاش آمریکایی ها. مصرف بیش از حد مرگ و میر کاهش یافته و 4.1 درصد در سال 2018 است.

بنابراین باید ما گوشه ؟ می تواند ما را در حال حاضر متوقف کردن نگرانی در مورد امید به زندگی در آمریکا ؟

تنها ملی ما در خطر است. بله این رشته از سه متوالی کاهش سالانه در آمریکا امید به زندگی در حال حاضر به پایان رسید. اما حتی با این 2018 طول عمر سربازان ارتش آمریکا زندگی گذشته دیگر در دمای امروز از آنها در سال 2010. در اثر رفته ایم یک دهه بدون هیچ گونه ملاحظه ای افزایش امید به زندگی است.

فکر می کنم برای یک لحظه. در طول سال های اخیر ما شاهد پیشرفت در درمان سرطان است. ما دیده ایم بیشتر و بیشتر آمریکایی ها با توجه به تاثیر خود را انتخاب روزانه را در سلامت خود را. در عین حال آمریکایی ها در کل زندگی می کنند دیگر.

حتی بیشتر نگران کننده واقعیت: آمریکایی ها زندگی می کنند به هیچ وجه نزدیک به عنوان به عنوان افراد در جای دیگر در جهان توسعه یافته است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آخرین شواهد: یک مطالعه جدید از نیویورک-بر اساس صندوق مشترک المنافع منتشر شد در حدود همان زمان به عنوان جدید ایالات متحده در طول عمر آمار نشان می دهد که امید به زندگی در ایالات متحده وقفه و به طور قابل توجهی در پشت امید به زندگی در ده قابل مقایسه با کشورهای توسعه یافته: آلمان, بریتانیا, کانادا, استرالیا, فرانسه, هلند, نیوزلند, نروژ, سوئد و سوئیس.

همه این کشورها به اضافه کردن توهین به جراحت صرف به طور قابل توجهی کمتر در مراقبت های بهداشتی از ایالات متحده است.

“ما زنده مریض تر و مرگ کمتر از همتایان ما در سراسر جهان” یادداشت Roosa Tikkanen یک صندوق مشترک المنافع تحقیقات مرتبط. “ما می توانیم بهتر انجام دهید.”

چرا ما انجام نمی دهد بهتر است ؟ در طول سال های اخیر تحلیلگران شروع به نقطه انگشت در “عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت” شرایط مردم در زندگی روزمره خود را. این شرایط وخیم اگر به اندازه کافی می تواند ایجاد آنچه اقتصاددانان آنگوس Deaton و آن مورد را با برچسب “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” همه چیز از مواد مخدر استعمال بیش از حد به خودکشی.

تعداد این “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” را افزایش داده اند به مراتب بیشتر در ایالات متحده آمریکا بیش از سایر کشورهای توسعه یافته است. در سال 2017 به تنهایی آمریکایی ها تجربه 158,000 مرگ و میر ناشی از ناامیدی “معادل سه به طور کامل لود بوئینگ 737 MAX جت در حال سقوط از آسمان هر روز برای یک سال است.”

Deaton و مورد لینک در امریکا “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” بیماری همه گیر به “سقوط دستمزدها و “کمبود شغل خوب” است که نمونه ی کشور صنعتی قدیمی سرزمین و آنها ردیابی ریشه های این ناامیدی به اوایل 1970s “زمانی که رشد اقتصادی در ایالات متحده کاهش نابرابری شروع به ظهور” و “کارگران جوان متوجه شد که آنها هرگز به عنوان به خوبی به عنوان پدر و مادر خود را انجام داده بود.”

اما نه فقط مبارزه کار خانواده ها رنج می برد از امریکا رشد نابرابری اقتصادی. آمریکا خانواده های با درآمد متوسط به طور کلی باید کوتاه تر کمتر زندگی سالم تر خود را با درآمد متوسط همتایان خود در دیگر کشورهای توسعه یافته است. نابرابری خود را به نظر می رسد به یک قاتل است.

اکثر همه ما به راحتی می توانید درک کنند که چگونه فقر مطلق می تواند اثر نامطلوبی بر سلامت. اما چگونه می تواند به سطوح بالاتری از نابرابری اقتصادی بر سلامت مردم با بالای فقر درآمد افرادی که دسترسی کافی به بهداشت و درمان ؟ بسیاری از اپيدميولوژيستها — اجتماعی دانشمندان که به مطالعه سلامت جمعیت — استرس به عنوان نخست تبه کار در اینجا.

“بیشتر مواد تفاوت بین ما مهم تر وضعیت و پول تبدیل” به انگلیسی اپیدیولوژی ریچارد ویلکینسون و کیت Pickett توضیح دهد. “بیشتر نابرابر جامعه و مردم بیشتر احساس اضطراب در مورد وضعیت و چگونه آنها دیده می شود و مورد قضاوت قرار. این اثرات دیده می شود در تمام گروه های با درآمد — از فقیرترین تا ثروتمندترین دهم از جمعیت است.”

بیشتر نابرابری بیشتر اضطراب و استرس بیشتری. و که استرس وزن روزانه در سیستم ایمنی بدن ما ترک ما همیشه ضعیف تر است و بیشتر مستعد ابتلا به بیماری تا کنون بیشتر مأیوس و معتاد به هر آنچه که ممکن است ما را لحظه ای امداد رسانی بود که انجام مخدر یا bingeing در مست کردن و یا بلعیدن راحتی غذاهای پر کالری خالی. سطوح چاقی در ایالات متحده به مراتب سبقت گرفتن از بقیه جهان توسعه یافته است.

در اواسط قرن 20 جهان توسعه یافته تا به حال هیچ بزرگ امید به زندگی در شکاف میان ایالات متحده و همکار سازمان ملل. ایالات متحده در آن زمان نیز تاریخ به عنوان یک نسبتا برابر ملت است. اما این همه تغییر گذشته بیش از نیم قرن. ایالات متحده در حال حاضر تبدیل به ترین در جهان نابرابر اصلی توسعه کشور است. و بیشتر نابرابر ایالات متحده تبدیل شده است و پشت بیشتر ایالات متحده کاهش یافته است در کشورهای توسعه یافته امید به زندگی رتبه بندی.

که ما را با یک نسخه ساده برای زندگی طولانی تر: اگر ما آمریکایی ها می خواهید به سالم جامعه ما نیاز به کشف کردن که چگونه به مد سالم توزیع درآمد و ثروت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im