لود شده با هواپیما حامل USS Gerald R. Ford آغاز می شود مهمات عملیات

ژوئن 3 (بی بی سی) — عملیات روی عرشه ناو هواپیمابر USS Gerald R. Ford باید نقل مکان کرد و از راه اندازی هواپیما به آماده شدن برای دریایی مبارزه با نیروی دریایی اعلام کرد در روز سه شنبه.

هفت اسکادران از هواپیما متشکل از نزدیک به 30 بال ثابت هواپیما و دو هلیکوپتر در دریا مبارزه با اسکادران بودند روی عرشه کشتی به عنوان کشتی به سفارش در سال 2017 شروع چرخهای عملیات on May 30, خاموش ایالات متحده, East Coast, با توجه به نیروی دریایی است.

تبلیغات

علاوه بر این, کشتی, state-of-the-art سلاح های پیشرفته آسانسور با موفقیت منتقل بی اثر و یا عدم انفجار مهمات از یک عرشه پایین تر ذخیره سازی مجله به F/A-18E Super Hornet هواپیماهای جنگنده انتظار در عرشه پرواز.

استفاده از آسانسور اولین فرصت برای اجرای کامل مهمات حرکت روی عرشه کشتی. طراحی و بهره برداری از آسانسور بوده و یک منبع ثابت از مشکلات به عنوان کشتی ساخته شد.

در بیانیه ای در روز سه شنبه نیروی دریایی با اشاره به مجموعه ای از وقایع در کشتی سه روز و دو شب برنامه به عنوان یک “خزیدن و راه رفتن اجرا” رویکرد.

سروان. J. J. Cummings, USS فورد افسر فرمانده گفت: بزرگتر از اندازه مجموعه ای از هواپیماها و مهمات ارائه فرصت به آزمون استرس کشتی و تست برخی از طرح های منحصر به فرد.

“این یک تاریخی در جریان است. ما سوار نزدیک به 1000 ملوانان بزرگترین air wing سوار به تاریخ و ما قادر به شروع چرخه عملیات و آن را ثابت موفق” کامینگز روز دوشنبه گفت: در طول تلفنی. “این هیجان انگیز air wing پردازنده و به فضاهای خود را و berthings به طوری که آنها می تواند به ما کمک سفت چیز تا به جایی که می خواهید آنها را به باشد.”

قبل از آخر هفته اقدامات USS Gerald R. Ford تنها با آزمون اسکادران هواپیما راه اندازی و فرود. ناوگان خلبانان آمد سرنشین در ماه مارس برای کمک به حفظ کشتی عرشه پرواز گواهینامه.

“ما هیجان زده به اینجا رها سبک و سنگین مهمات بی اثر اما بزرگترین چیزی که به عنوان air wing commander است که برای انجام ماموریت اصلی ما: جنگ در دریا دفاع هوایی air برتری و قدرت طرح گفت:” سروان ، جاش Sager فرمانده Carrier Air Wing 8 دستور نظارت بر هواپیما روی عرشه کشتی با اشاره به CVW 8. “ما در حال گرفتن [کشتی] از حامل صلاحیت برای یک ماموریت است که با تمرکز بر عملیات های رزمی و در حال گسترش است که قابلیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im