حاوی توهین آمیز استعداد گوشه دره عمیق و باریک باز می شود سال 2020 به عنوان پیش فصل No. 1 در Deseret News 25 رتبه بندی

وجود دارد یک فصل جدید top dog در ایالت یوتا برای اولین بار در یک دهه.

گوشه دره عمیق و باریک است که فصل No. 1 در Deseret News ایالت بالا 25 فوتبال رتبه بندی تندرست بینگهام که فصل شماره 1 به 10 سال گذشته است.

این شارژر آینده یک شکست نخورده 6A دولت فصل قهرمانی و یک MaxPreps ملی رتبه بندی و با هشت بازگشت استارت و جرم است و روشن تیم به ضرب و شتم دوباره.

بزرگترین سوراخ به جای در کارفرمایی با فارغ التحصیلی از 6A MVP کول هاگن اما گوشه دره عمیق و باریک جرم یک افزایش بزرگ با انتقال Roy کارفرمایی Jaxson دارت در offseason.

حتی اگر بینگهام کاهش یافته است از آن مرسوم در جای بلند قرار دادن به عنوان پیش فصل No. 1, آن را قطعا می تواند تا پایان وجود دارد در ماه نوامبر.

با دیو پک بازگشت به عنوان سر مربی بینگهام است که لود شده با تجربه با نه بازگشت توهین آمیز استارت و هفت بازگشت دفاعی استارت.

آخرین بار بینگهام نبود ثابت به عنوان فصل مورد علاقه توسط مربیان شد و در سال 2009. آن رفت و به پیروزی در مسابقات قهرمانی کشور به هر حال.

همه این تجربه برای هر دو گوشه دره عمیق و باریک و بینگهام خواهد شد بر روی صفحه نمایش در هفته 3 که گوشه دره سفر به Bingham. یک سال پیش این شارژر تحت سلطه رقابت برنده 56-28.

تنها قله چک در در شماره 3 در فصل رتبه بندی پس از یک سال 2019 فصل که در آن مجبور به جریمه پنج بازی. آن را هنوز هم در راهپیمایی به نیمه نهایی قبل از از دست دادن به گوشه دره عمیق و باریک و به آن عمق و تجربه بود در همان موقعیت دوباره در سال 2020 است.

آمریکن فورک شده است ساقدوش عروس هر یک از دو سال گذشته در 6A اما با مادوکس مدسن در کارفرمایی در این سال همراه با پنج تن دیگر در حمله استارت انسان غارنشین شکل به ضخامت از 6A نژاد دوباره این سال است.

گرد کردن فصل 10 — است که در ارتباط به فصل مربیان کلاس توسط کلاس رتبه بندی — شماره 5 شرقی پلاک 6 اورم شماره 7 Timpview شماره 8 پلزنت گروو No. 9 Skyridge و شماره 10 هریمن.

دیدن کل پیش فصل بالا 25 در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>