مواد غذایی محلی موسسات به نجات آمده است بنابراین هیچ بچه می رود unfed


کودکان و نوجوانان غذا خوردن در رستوران های محلی!

در طول این زمان مدارس را بسته خروج میلیون ها نفر از دانش آموزان بدون ناهار مدرسه که برای برخی تنها وعده غذایی آنها کرده اند. اما با کمک از چندین محلی OC کسب و کار بدون بچه باید unfed! این رستوران خواهد بود ارائه غذای رایگان را برای کودکان و نوجوانان:

Slapfish

(Yelp:J Z.)

Slapfish یک رستوران غذاهای دریایی با یک پیچ و تاب و مدرن است که بازدید نقطه در هر زمان. با 8 مکان در کالیفرنیا و در بیش از 20 مکان Slapfish است در میان برخی از موسسات که در دسترس خواهد بود برای وانت یا تحویل. بنیانگذار اندرو حریره اعلام کرده است که بچه ها می خورند رایگان هر روز تا زمانی که پدر و مادر را خرید. آنها ارائه یک خوشمزه منو را انتخاب کنید از جمله میگو کاسه ماهی قزل آلا quesadilla, ماهی, نیش, ارگانیک, مناقصه پنیر کبابی, برگر ماهی کبابی تاکو مرغ تاکو.

مکان:

-فرناندز: 3405 E بزرگراه شاهنشاهی تیخوانا, CA

-هانتینگتون بیچ: 19696 ساحل بلوار. Huntington Beach, CA

-ارواین: 4249 Campus Drive, Irvine, CA

-لاگونا بیچ: 211 خیابان برادوی, Laguna Beach, CA

-San Clemente: 101 غرب Avenida Vista Hermosa, San Clemente, CA

-توستین: 1705 پرواز راه Tustin, CA

شکستن سپیده دم

(Yelp: Ellie W.)

شکستن سپیده دم یک صبحانه و صبحانه استقرار ارائه برخی از بهترین آسیایی, فیوژن مواد غذایی در لاگونا هیلز. آشپز/ صاحب دی Nguyen خواهد شد با ارائه وعده های غذایی رایگان برای کودکانی که زیر سن 18 و همراه با یک بزرگسال. Nguyen متحده “در حالی که ما درک می کنیم که تعطیلی مدارس نقش مهمی در محدود کردن انتقال Coronavirus نیز وجود دارد نگرانی در مورد تاثیر آن ممکن است باعث به جوامع که تکیه بر مدارس برای کودکان برای دسترسی به صبحانه و ناهار. این مهم است که ما همچنان به تغذیه دانش آموزان ما.”

آدرس: 24291 Avenida De La Carlota, Ste P-4, Laguna Hills, CA

-چهار شنبه-پنج شنبه از 8 صبح تا 1 بعد از ظهر

این دیلن

(Yelp: دیلن “عالی” N.)

این دیلن خواهد شد با ارائه صبحانه رایگان burritos برای کودکان و نوجوانان سنین 6 تا 12 سال از 7 تا 8 صبح روز دوشنبه تا جمعه. این است که بخشی از آنها طبیعی ناهارخوری آنها خواهد بود توزیع burritos در مقابل در ورودی.

آدرس: 190 S. STATE COLLEGE بلوار تیخوانا, CA 92821

هنجارهای

(Yelp از: هنجارها)

هنجارهای مکان تصمیم به ماندن در حال حاضر باز است اما ارائه خواهد شد تلفن سفارشات و گزینه های. آنها با همکاری Doordash حال بارگذاری می خورد, Grubhub و Postmates با محدود تماس بگیرید. بهترین بخش این است که آنها را بچه های خود را گسترش خوردن پیشنهاد رایگان برای 7 روز هفته, 12 ساعت به 9 ساعت برای انتخاب کنید تا/برای رفتن سفارشات (با خرید از یک فرد بالغ غذای اصلی) تا اطلاع ثانوی.

تمام مکان.

El Torito

(Yelp: El Torito)

El Torito تصمیم گرفته است برای باز بماند برای لحظه ای و هنوز هم ارائه و تحویل رایگان در وب سایت خود. نه به ذکر آنها کمک می کند در هر راه که آنها می توانند با معاملات جدید هر روز. همانطور که از دوشنبه, مارس 16 رستوران خود را خواهد شد با ارائه غذای رایگان را برای کودکان و نوجوانان 12 و تحت, در پاسخ به خبرهای بسیاری از تعطیلی مدرسه منطقه.

تمام مکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im