محلی محصول خوزه روجاس به نظر می رسد برای تکمیل underdog story و لیگ های بزرگ

تمپه Ariz. — جو Maddon شد acclimating خود را با همه فرشتگان بازیکنانی که جدید به او هنگامی که او اتفاق افتاد پس از شماره 90 در قفس است.

“من به شما گفتن اول بعد من او را دیدم از من پرسید” چه کسی است؟'” فرشتگان مدیر گفت. “بچه واقعا می تواند در نوسان است. او واقعا می تواند نوسان خفاش.”

دیدار با خوزه روجاس.

“او یک راه عالی در مورد او” Maddon گفت. “او یک مرد است که هیچ کس مذاکرات در مورد.”

که در آن Maddon اشتباه است. او به وضوح آگاه بود که Rojas چیزی است که از یک قهرمان در میان فرشتگان طرفداران هستند که شیفته با اعداد بزرگ در سه گانه-A و underdog story چگونه او از بودن 36-انتخاب دور به اینکه در آستانه از رشته های اصلی.

“اگر او می شود یک فرصت برای رسیدن به لیگ برتر را در لیگ های بزرگ,” Maddon گفت. “بدون شک در ذهن من است.”

Rojas که فقط 27 تا کنون نشده که بدست شات با وجود ضربه .293 با 31 homers و .938 OPS در دریاچه نمک در فصل گذشته. فرشتگان نیست تماس چپ دست hitter وظیفه حتی زمانی که فهرست اسامی گسترش در سپتامبر.

“آن صدمه دیده است” Rojas گفت. “اما شاید نبود یک جا و یا نیاز به با من تماس بگیرید تا پس از آن. ما در اینجا در حال حاضر در بهار آموزش با یک فرصت جدید در دست است. من قصد دارم به نگه داشتن انجام آنچه که من بوده است و امیدوارم شانس این سال است.”

یکی از مسائل این است که Rojas ندارد یک موقعیت. فرشتگان را منعکس اطراف او در اول و دوم و سوم و میدان را ترک کرد. او گفت: او را از این کار بهار در مورد به طور مساوی در سه زمین زیر کشت لکه های زیادی تا کنون کار در بیرون از محیط.

“من آن را دوست دارم” گفت: “ما در حال حرکت در اطراف. “می توان آن را دشوار دست زدن به پایه در هر موقعیت. مدیریت حجم کار می تواند سخت کار کردن… من فقط رفتن به هر کجا که آنها بپرسید تا من بروم و آن را بهترین من.”

Rojas است در اولین لیگ بزرگ اردوگاه پس از نامیده شده است از جزئی لیگ اردوگاه اغلب به بازی در لیگ های نمایشگاه های بهار گذشته. او در حال حاضر به اشتراک گذاری محل باشگاه وانجمن با مایک ماهی قزل آلا و آنتونی رندن و Albert Pujols که با او کار می کرد در طول زمستان و تبدیل به یکی از مربیان.

Rojas در حال حاضر بدست دورتر از هر کسی انتظار می رود پس از فرشتگان برداشت او را از پیشتاز دانشگاه در کوستا مسا نسبت به پایان سال 2016 پیش نویس است.

در حالی که آن را آسان به فرض Rojas استفاده کرده است پیش نویس حمله القاعده به عنوان الهام بخش برای اثبات بیس بال جهان اشتباه او طول می کشد یک دیدگاه متفاوت است.

“من می دانم آنچه که من در باور” او گفت:. “من باور خودم. من اثبات خودم راست نه اثبات افراد دیگر اشتباه است. من تا به حال انگیزه در درون خودم. از زمانی که من برای اولین بار شروع به بازی بیس بال, این همیشه هدف من. من یکی از چشم انداز بالا اما فقط بیرون رفتن و انجام کار و ایجاد سر و صدا با من بازی در این زمینه است که باید چیزی اتفاق می افتد.”

اگر Rojas می کند و در نهایت رسیدن به رشته های آن را قطعا خواهد بود یک لحظه از جشن برای همه فرشتگان طرفداران که باید مبارزه کرد و برای او از طریق رسانه های اجتماعی. Rojas با لبخند اشاره خود را در زیر فرقه ای گفته است که او انجام نمی دهد بسیار در رسانه های اجتماعی اما خانواده اش نگه می دارد و او را مطلع.

“آنها به شنیدن بیشتر از من انجام دهد” Rojas گفت. “اما آن را سرگرم کننده. من آن را قدردانی میکنیم. داشتن حمایت از مردم من حتی نمی دانم احساس می کند خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>