ورزش های محلی نشان می دهد رادیو در حفظ و رفتن بدون بازی به تجزیه و تحلیل

سالت لیک سیتی — چه ورزشی محلی یک فن قرار است انجام دهید ؟ هیچ موسیقی جاز. هیچ Aggies. هیچ Cougars. هیچ Utes. و نه هیچ تیم دیگر به عنوان coronavirus همه گیر شده کنار همه چیز.

روزنامه ها و تلویزیون در حال تنظیم پوشش برای کمک به پر کردن جای خالی. بنابراین بیش از حد رادیو است. تفاوت در این است که آن دسته از مردمی که ساعت از زمان را پر کنید و هیچ بازی به تجزیه و تحلیل یا بحث در مورد. شنوندگان بعد از همه بزرگ اشتها برای چنین چیزهایی.

“شما فقط پیدا کردن موضوعاتی که مربوط به صورت محلی و در سراسر کشور و مهمانان خوب. من فکر می کنم بیش از هر چیز دیگری در حال حاضر شما گرفتن مردم هستند که خوب سرایان گفت: لایحه رایلی که میزبان خود را نشان می دهد در ESPN 700 و دسته بازی-بازی برای دانشگاه یوتا و رئال سالت لیک.

“بسیار وجود دارد به بحث در مورد در این زمینه اما شما بحث در مورد چگونه آن را تحت تأثیر زندگی خود را و چگونه آن را تحت تأثیر آنچه انجام می دهند و انسانی آن را کمی” رایلی اضافه شده است. “شما در پیدا کردن افرادی که مردم جالب و خوب سرایان و فقط نوع رفتن از وجود دارد.”

رایلی اشاره کرد وجود ندارد مقدار زیادی از ورزش موضوعات مورد بحث است. وجود دارد هنوز هم محبوب امتیاز از بحث مانند یوتا و BYU فوتبال به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی جاز.

تا زمانی که از سرگیری عملیات هر چند رایلی گفت: بحث ورزش رادیو به خلاق.

صنعت او توضیح داد: همواره انحراف از جهان واقعی است. آن را تا حدودی از یک روال. Coronavirus همه گیر و همراه آن مشکلات را تغییر داده است. در ادامه به ارائه یک کمی از حواس پرتی به علاوه سرگرم و اطلاع رسانی است که واقعا چه ورزشی رادیو بحث مشاغل, همه چیز در مورد حق در حال حاضر با توجه به رایلی.

“هیچ کس از تنظیم به بحث ورزش رادیو به گوش دادن به من صحبت کردن در مورد ویروس. یک یا دو روز پس از رودی Gobert و داناون Mitchell تست مثبت وجود دارد آن را تبدیل به یک داستان” رایلی گفت. “اما من فکر می کنم مردم می خواهم به نوبه خود به ما برای پیدا کردن آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. چه خبر است در زندگی ما و برخی از ورزشکاران است.”

لایحه رایلی
حسن نیت ارائه میدهد ESPN 700

یوتا بسکتبال مربی لری Krystkowiak به تازگی صرف یک ساعت در “لایحه رایلی نشان می دهد.” آنها در مورد بسکتبال و حتی نواختن گیتار.

“من فکر نمی کنم خیلی در مورد این ویروس مگر اینکه آن را به طور مستقیم اثرات یک تیم محلی — یک یوت یک BYU, گربه وحشی پشمالو, واقعی, Salt Lake, جاز, چیزهای شبیه به آن گفت:” رایلی که تاکید کرد که او نمی خواهد می خواهید برای اتصال به ورزش صحبت با رادیو و گوش دادن به برخی از صحبت کردن سر بحث در مورد کوروناویروس.

“اگر اطلاعات جدید در مورد آن, و چگونه آن را ممکن است تاثیر یک لیگ ورزش یا زمانی که همه چیز از سر من فکر می کنم که مربوط به” رایلی گفت. “اما صحبت کردن در مورد عفونت اعداد و چیزهایی مانند که فکر نمی کنم آنها در حال تنظیم به من و یا هر کس دیگری در کسب و کار ما است.”

رایلی اشاره کرد که مردم به نوبه خود به صفحه ورزشی یا ورزش رادیو گفتگو به دور از مسائل روزمره و مشکلات.

این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته است نگرانی ها را به یک سطح جدید.

“ورزش مهم است اما مهم نیست که نسبت به افراد در حال مرگ در بیمارستان ها و چیزهایی مانند این که” او گفت:.

بازی ارائه یک زیبا پس زمینه برای بحث ورزش رادیو و رایلی نیست مطمئن ورزشی می تواند در مورد صحبت در ابد برای شش ماه یا یک سال بدون آنها. شده اند وجود دارد تابستان های طولانی در ایالت یوتا که در آن نه زیادی که قرار بود به صورت محلی.

“بنابراین ما پر شده از یک یا دو ماه قبل از زمانی که آن را کند” رایلی گفت. “من نمی خواهم را امتحان کنید و انجام این کار برای شش ماه اما من سعی کنید به آن را انجام دهد من اگر من می توانم. من فکر می کنم برای یک مدت کوتاه خوب, اما من فکر می کنم بیش از هر چیز آن را به چالش کشیدن مردم در کسب و کار ما.”

که به گسترش ورزش نویسندگان و کسانی که در تلویزیون رایلی تشریح.

“شما باید کمی بیشتر خلاق است. گاهی اوقات بازی و چه در جریان هستند آسان مجدد برای ما و ورزش جهان آن را به عنوان” رایلی گفت. “اما در حال حاضر ما نیاز به کمی خلاق تر با همه چیز. بنابراین من با آن خوب به عنوان طولانی به عنوان آن را برای شش ماه است.”

تا آنجا که خود را play-by-play وظایف رایلی نمی توانید به یاد بیاورید یک زمان در گذشته 15 یا 16 سال زمانی که او رفته حداقل دو ماه بدون تماس با یک بازی آن است که آیا, فوتبال, بسکتبال, فوتبال یا بیس بال.

“من خوش شانس هستم چرا که من کردم این نمایش رادیویی به عقب نشینی و برخی از چیزهای دیگر” رایلی گفت. “من را دریافت نمی اشتباه. من از دست تماس hoops و فوتبال و بیس بال مسائل در حال حاضر, اما این نوع از عجیب و غریب — حداقل برای من و مردم برای من در کسب و کار من.”

بحث بدون بازی

KUTV گوینده برنامه ورزشی دیوید جیمز دارای یک چشم انداز منحصر به فرد در رسانه های الکترونیکی محتوای این روز است. او همچنین در رادیو و تلویزیون به عنوان شرکت میزبان از 1280 در منطقه “DJ و PK” نشان می دهد.

“بدیهی است که ما بازی را از دست. یک بچه یا Aggie برنده یا برنده در مسابقات NCAA شده اند و هر موسیقی جاز بازی یک رویداد برنده و یا از دست دادن” جیمز گفت. “بنابراین ما در حال از دست رفته کسانی که همه چیز. که آنچه مارس می شده اند و همه چیز در مورد.”

دیوید جیمز
حسن نیت ارائه میدهد 1280 منطقه

جیمز اضافه شده است که این امر باید محور هر دو رادیو و تلویزیون است. که در آن هیچ تفاوتی بین آنها را گفت و آن را یکی از دلایل که چرا او شده است قادر به انجام هر دو برای مدت طولانی.

هر چه بازی است که تحت پوشش جیمز توضیح داد که اثرات هر دو رسانه. عدم وجود بازی های, اما هنوز برای تولید رادیو سکوت و یا هر چیزی مانند آن.

“وجود دارد که هنوز هم چیزهایی در جریان است. ما صرف زمان بیشتری را در NFL رایگان آژانس و پیش نویس NFL از ما به طور معمول” جیمز گفت. “ما خوش شانس هستید در این سال است که وجود دارد بسیاری از Utes که در حال رفتن به پیش نویس.”

یک کارشناس ملی به عنوان مهمان در “DJ و PK” به تازگی و حمایت چنین افکار. او همچنین گفت: یک زن و شوهر از Aggies و می تواند به عنوان به خوبی تکان دهنده محلی گلدان وقتی که می آید به فوتبال کالج است.

تا به حال بسکتبال نشده است تعطیل BYU و ایالتی یوتا خواهد بود موضوعات داغ. بنابراین بیش از حد خواهد جاز اجرا حذفی.

اخیر نشان می دهد بحث Peyton منینگ 44 تولد به جای آن و سابقه بحث در مورد چرا او محسوب نمی شود در میان پنج وقتی که می آید به عنوان بزرگترین در تمام دوران است.

“بنابراین ما صرف یک بخش در آن” جیمز گفت. “که نمی توانست یک بخش به طور معمول.”

مهمانان مانند سرعت Mannion و laverne cox بیلی ثابت کرده اند که هنوز هم وجود دارد چند موضوعات مورد علاقه های محلی.

این واقعا سنجیده توسط تماس گیرنده به ورزش های رادیویی. جیمز گفت: آن را تکامل یافته و دور از آن است. او اضافه کرد که “DJ و PK” هنوز بیشتر از بسیاری از نشان می دهد اما آنها واقعا به شنیدن از آنها را با هیچ بازی به مورد مداقه قرار دادن.

“عشق آنها را به تماس و دوم حدس بزنید چه یک بازیکن کند و یا آنچه که یک مربی می کند گفت:” جیمز که در مقایسه با زمان خشک طلسم برای تابستان یا NBA تحریم.

“این واقعا بیشتر شبیه است که” او ادامه داد.

اوایل حذفی فردی گری توسط جاز تا NBA نهایی و پیش نویس احتمالا باریکترین زمان از سال است. جیمز تا در برخورد با چنین شرایطی در گذشته است.

Coronavirus وضعیت اگر چه uncharted waters. هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که آن را به پایان خواهد رسید.

“من فکر می کنم خط پایین این است که وجود دارد مردم با مشکلات بنابراین من نمی خواهم به صرف زمان بیش از حد بحث در مورد آنچه که یک مشکل این است که برای ورزش صحبت با رادیو’ جیمز گفت. “من فقط آن را انجام می دهند چرا که از شما خواسته است.”

به چالش کشیدن وضعیت

اسپنس Checketts میزبان “درایو” در ESPN 700 گفت: او به نوعی دوست دارد چالش تغییر دور از بازی.

“ما در حال تغییر جهان بیش از اینجا در بحث ورزش رادیو” گفت: Checketts که عنوان بحث در مورد بازی ها. “من از نوع لذت بردن از داشتن برخی از فضا به بحث در مورد چیزهایی که کمی بیشتر مهم است.”

اسپنس Checketts
حسن نیت ارائه میدهد ESPN 700

حتی پس از Checketts اذعان می کند که به عنوان یک ورزش بحث های رادیویی نشان می دهد وجود خواهد داشت و محتوای تولید شده برای آن را به عنوان دور به عنوان موضوعات. این که چگونه آن را با این نسخهها کار در پایان روز.

“ما در حال انجام یک بازی سرگرم کننده براکت با جاز, بازیکنان, RSL بازیکنان — بالای 64 RSL بازیکنان در تمام زمان بالا 64 جاز بازیکنان در تمام زمان مانند جنون مارس-سبک” او توضیح داد. “هر کس در حال انجام نوعی از جنون مارس براکت و ما در حال انجام آن است. پس از آن ما در حال رفتن به آن را باز کنید تا به این ایده من برای انجام این کار مانند 64 آزار دهنده ترین مردم بود و بدترین مردم همیشه.”

شماره 1 به طور کلی دانه Checketts اضافه شده است, دانشکده فوتبال, پیام هیئت مدیره مردم است. او گفت: آنها خواهید بود Kansas Jayhawks.

“بنابراین ما با داشتن برخی از سرگرم کننده که در راه است. یکی از چیزهایی که من می خواهم به فکر می کنم ما بهتر از هر دیگر نشان می دهد در هر نقطه واقعا این است که مهمانان ما. کمک می کند که ما” Checketts ادامه داد. “من بزرگ Rolodex و این که واقعا در ساخت تمام زندگی من اجازه دهید به تنهایی 15 سال در این کسب و کار در حال حاضر.”

Checketts گفت: آن را به او نشان می دهد این فرصت را برای رسیدن و برخی از منحصر به فرد تر مهمانان مانند Jeff Schaffer, تهیه کننده اجرایی “محدود کردن شور و شوق خود را.” برنامه این است که بازدید کننده بیشتر دوست دارم که رسیدن به مردم در مکان هایی مانند HBO.

“هدف من در این فضا در نهایت این است که آن را بیشتر از یک شیوه زندگی, سرگرمی های ورزشی انواع مختلفی نشان می دهد به عنوان تنها چهار ساعت در Utes و جاز و BYU” گفت: Checketts که اذعان کرد که وضعیت کنونی است تسریع چنین تغییر. “در نهایت من نان کره با NBA و NFL و فوتبال کالج ها و چیزهایی که ما در مورد بحث در اینجا. اما شما فقط می توانید بسیاری از پنج گسترده گیرنده در ایالت یوتا تاریخچه بخش.”

شاید برخی از شنوندگان حفاری آن Checketts اضافه شده اما او با حوصله با آن است. او نمی تواند انجام دهد رادیو که در راه است.

Coronavirus همه گیر تا به حال تاثیر در این راستا با هیچ حرفه ای و یا دانشگاهی ورزش در حال پخش.

“ما هرگز آن را قبل از انجام پس از آن منحصر به فرد است. اما آن را نیز یک مسئولیت است که من به آرامی را نمی — آیا آن را به اطلاع شنوندگان از اطلاعاتی که آنها نیاز به دانستن و یا فقط سرگرم کننده آنها را ارائه کمی از حواس پرتی در طول زمان که در آن بسیاری از مردم به نظر می رسد واقعا می ترسم.” Checketts گفت. “این فقط همه گیر. همچنین رکود اقتصادی هستیم و اعتماد به رهبران ما برای پیدا کردن تعادل بین حق نگه داشتن اقتصاد که در آن نیاز به توان و مطمئن شوید که همه ما سالم است. بنابراین اگر من می تواند ارائه چند ساعت در بعد از ظهر از حواس پرتی که از من سپاسگزار است که من این توانایی و این فرصت را داشته باشد.”

اگر چه داشتن بازی به بحث در مورد مفید است و Checketts نتواند تماشای آنها را تا آنجا که هر کسی او اصرار او نیاز ندارد و مسابقات برای پر کردن محتوا در رادیو.

Uncharted waters

پاتریک Kinahan شرکت میزبان از 1280 منطقه را نشان می دهد “DJ و PK” اذعان کرد این بی سابقه است زمان.

“اما ما باید به شکل از راه به آمده تا با چیزهای جالب. پس از آن تا به ما در حال حاضر,” او گفت:. “این واقعا به ما. ما نمی توانیم تکیه بر زنده واقعی وقایع به ما را.

پاتریک Kinahan
حسن نیت ارائه میدهد 1280 منطقه

“خوشبختانه در کوتاه مدت احتمالا 6-8 هفته من فکر می کنم ما به اندازه کافی چیزهای که ما می آمد تا با” Kinahan ادامه داد. “من فکر می کنم ما خوش شانس در جامعه ما که ما را سنگین تاکید بر بهار فوتبال است.”

اگر چه بهار فوتبال کوتاه قطع شد و در BYU و یوتا در این سال — و هرگز آغاز کردم و در ایالتی یوتا — Kinahan اشاره کرد که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از داستان.

“است که می تواند ما را به خاطر فوتبال کالج است فقط غول پیکر در بازار ما,” او گفت:. “و ما می توانید برخی از سرگرم کننده است.”

در این زمان از سال و همچنین ویژگی های بسیاری از بحث و گفتگو در یوتا جاز و حذفی و موقعیت. بدیهی است که آنها لازم نیست که در حال حاضر پس از آن به چیزهای دیگر — شاید برای دو ماه یا بیشتر.

Kinahan گفت: بسیاری آن مانند زمان و پس از او جاز حذف شده از پلی آف و کالج فوتبال هنوز شروع نشده است تا اواخر ماه ژوئن و ماه جولای. وجود دارد چیزهایی که در مورد صحبت ها و مکالمات شما شده است انتظار برای او اضافه شده و سپس موضوعات به معدن.

“شما آمد و شما از آن لذت ببرید با آن” Kinahan گفت.

قبل از به کار تمام وقت در پخش, صنعت Kinahan تا به حال 23 سال از روزنامه تجربه. او گفت که دومی بیشتر در مورد اخبار در حالی که رادیو ورزش است که عنصر اضافی از سرگرمی است.

“شما باید آمد تا با مسائل است که سرگرم کننده” Kinahan گفت. “شما می تواند یک کمی crazier و کمی goofier و سرگرم کننده بیش از شما می تواند به شدت در اخبار با فرمت. بنابراین ما می تواند از آن لذت ببرید با آن است.”

Kinahan اشاره کرد که جیمز فلسفه وقتی که می آید به رادیو ورزش در صبح است.

“مردم فقط با شروع کردن روز خود را. آنها لزوما می خواهید سنگین موضوعات هر راه آنها می خواهند به آن لذت ببرید” Kinahan گفت. “در حال حاضر بیش از همیشه آن را یک انحراف از آن لذت ببرید. ما به دنبال به یک زمان خوب بیشتر از ما تا به حال از آنجا که ما لازم نیست که هر بازی از شب گذشته به شکست و یا یک بازی را به پیش نمایش.

“بیایید از آن لذت ببرید و اجازه دهید همه از این طریق دریافت کنید با هم. من فکر می کنم که فلسفه ما در حال گرفتن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im