محلی تگزاس رهبران را تشویق پناه در محل به عنوان COVID-19 موارد سنبله

4 جولای (فردا) — رهبران دو Texas شهرستان که در آن coronavirus موارد غرق بیمارستان را تشویق ساکنان به پناهگاه در محل برای جلوگیری از فشار بیشتر بر منابع بهداشت و درمان.

شهرستان قضات متوقف کوتاه از صدور رسمی stay-at-home سفارشات اما هر دو به هشدار دادند که COVID-19 نفر افزایش یافت و در دولت است.

تبلیغات

شهرستان استار قاضی الوی ورا گفت وجود داشته است 18 مرگ و میر در شهرستان و دو “به شدت بیمار” بیماران تا به حال به پرواز به بیمارستان ها در شهرهای بزرگتر — دالاس و سن آنتونیو. او صادر سطح 1 شدید تهدید و هشدار در جنوب تگزاس, شهرستان.

“محلی و دره بیمارستان ها در ظرفیت کامل و بدون تخت های بیشتر در دسترس” ورا گفت.

“من مصرانه از همه ما ساکنان لطفا به پناهگاه در محل سایش پوشش صورت عمل اجتماعی فاصله و جلوگیری از تجمعات.”

تگزاس گزارش 7,555 جدید COVID-19 موارد جمعه سوم آن-کمترین مجموع روزانه با 50 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش خدمات بهداشتی و درمانی. پس از یک مکالمه در مورد رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در روز پنج شنبه دستور داد ساکنان به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در حالی که در تنظیمات عمومی.

در کشور همسایه Hidalgo County, قاضی ریچارد کورتز صادر امنیت عمومی هشدار. او را تشویق ساکنان به پناهگاه در محل و جلوگیری از تجمعات.

Hidalgo County تا پنجم بیشترین تعداد فعال موارد در دولت با 2,943. آن را تا به حال 57 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

به طور کلی ایالات متحده تا به حال بیش از 2.8 میلیون مورد تأیید و 129,000 مرگ و میر ناشی از ویروس است. این کشور گزارش داد که بالاترین تک روز افزایش موارد پنج شنبه با بیش از 55 ، 000 به گفته نیویورک تایمز’ ردیاب.

چند متحده گزارش ثبت موارد در روز های اخیر از جمله تگزاس و آریزونا و فلوریدا, نوادا, می سی سی پی و گرجستان است.

در گرجستان برخی از 1,400 بهداشت و درمان کارگران را امضا طومار درخواست رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ برای افزایش تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس. آنها با درخواست او برای شاتر کافه ها و کاباره ها و ممنوعیت تمام داخل سالن تجمعات 25 نفر یا بیشتر.

“در طول هفته گذشته ما شاهد افزایش شدید موارد که نمیتواند برای افزایش تست” این گروه در نامه ای به کمپ گفت.

“ما همچنین شاهد بسیار نگران کننده افزایش می دهد در بستری که اگر ادامه خواهد ما پایمال زیرساخت های بهداشت و درمان نه تنها در مترو آتلانتا بلکه در روستایی در گرجستان است. گرجستان است که به سادگی آماده برای افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان. شما از این قدرت به انجام خیلی بیشتر به صرفه جویی در زندگی می کند و شهروندان ما را از قابل اجتناب بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im