مستند تاخیر کمک به ما تلفات می گوید: مدلسازی پیشنهاد درس آموخته می شود به عنوان متحده بازگشایی

به عنوان ایالات متحده حرکت به بازگشایی اقتصاد و شل محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش Covid-19 جدید, مدل سازی, پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد که اکثر این مرگ و میر در ایالات متحده تا کنون از coronavirus مانع شده اند می تواند تا به حال اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های اجرا شده با سرعت بیشتری.

اپيدميولوژيک مدل سازی (pdf) از دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت عمومی محققان نگاه ویروس ملی گسترش از طریق مه 3 سال 2020 که در آن نقطه مرگ گذشته بود 65,000.

محققان دریافتند نزدیک به 62 درصد از عفونت های گزارش شده—703,000 موارد—و 55 درصد از مرگ و میر—بیش از 35000 نفر—می تواند اجتناب شده است اگر همان اقدامات کنترل اجرا اواسط ماه مارس تصویب شد فقط یک هفته زودتر.

اجرای این اقدامات دو هفته قبل از آن مدل سازی یافت می شود می تواند منجر به 84 درصد کاهش و در مجموع موارد—960,937 موارد—و نزدیک به 83 درصد کاهش در مرگ و میر—53,990 مردم است.

“یافته های ما بر اهمیت مداخله زودهنگام و تهاجمی پاسخ در کنترل COVID-19 همه گیر” نوشت: محققان.

اپیدمیولوژی و نویسنده مسئول از مطالعه جفری شمن در گفتگو با سی ان ان روز شنبه در مورد این مطالعه جدید و گفت که “این پیامدهای رفتن به جلو است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در حالی که بازگشایی گفت: Shaman “ما باید برای حفظ و کنترل این ویروس. و ما به عنوان شل این محدودیت ها ممکن است ما می تواند به رشد این ویروس در بسیاری از جوامع اگر ما مراقب باشید—اگر اجتماعی فاصله شیوه های مرور اگر مردم نمی پوشیدن ماسک صورت به عنوان آنها شروع به رفتن به کسب و کار و رستوران و تئاتر.”

“اگر ما نمی نظارت بر این و اگر ما به رسمیت نمی شناسد آن را واقعا زود و بر روی آن پرش آن را به پرش به بیرون از کنترل دوباره” شمن گفت. “ما قصد داریم به مشکلات دوباره. ما در حال رفتن به رشد است که فراتر از انتظارات ما و ما در حال رفتن به دیدن موج از مردم از آمدن به بیمارستان ،

کلمبیا دانشگاه, وزارت, جراحی های از نیویورک تایمز‘در پوشش تحقیقات جدید توییتی پنج شنبه: “ما باید توجه خود ما هشدار. جذب این داده ها. پوشیدن ماسک. به عنوان متحده بازگشایی, اجازه ندهید مزخرف ابر قضاوت خود را.”

این مدل می آید به عنوان یک جدید, NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی نشان می دهد (pdf) که اکثریت آمریکایی ها—77 درصد—می گویند که آنها نگران هستند در مورد موج دوم Covid عفونت هدف قرار دادن به عنوان متحده شروع به بازگشایی این ماه است. در حالی که نگرانی بیان شد اکثر دموکرات—93%-55% از جمهوریخواهان نیز ابراز نگرانی در مورد آینده موج دوم.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 67 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند آن را بیش از شش ماه برای زندگی خود را به بازگشت به یک حس طبیعی است.

همانطور که از نوشتن این وجود دارد که بیش از 1.5 میلیون تایید موارد Covid-19 و 93,558 Covid مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im