در لندن معترضان در تظاهرات علیه جولیان آسانژ استرداد

Feb. 22 (UPI) — صدها نفر از حامیان بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ با تجمع در میدان پارلمان لندن در روز شنبه در اعتراض به پتانسیل خود را استرداد به ایالات متحده است.

افراد حاضر در این تجمع شامل پینک فلوید نوازنده بیس Roger Waters, طراح مد, Vivienne Westwood و سابق وزیر اقتصاد یونان.

ص 48 که تاسیس ویکی لیکس در سال 2006 متهم شده است با 18 جنایی فقره توطئه برای هک کامپیوتر دولت و با نقض یک قانون جاسوسی در ارتباط با کار با سایت.

در سال 2010 ویکی لیکس همراه با نیویورک تایمز و گاردین منتشر شده طبقه بندی شده ارتش آمریکا اسناد و مدارک و گزارشات از عراق و افغانستان جنگ است که هواداران می گویند روشن قبلا نامعلومی جنبه های جنگ از جمله کشته می شمارد.

دو سال بعد Assange است که در ابتدا از استرالیا پناه در سفارت اکوادور در لندن برای جلوگیری از استرداد به سوئد که در آن وی متهم به تجاوز جنسی.

دولت سوئد اعلام کرد در ماه نوامبر که از آن قطع شد که بررسی است.

آسانژ حذف شد از سفارت اکوادور در ماه آوریل شده است و در زندان پس از ایالات متحده آمریکا درخواست استرداد.

در اوایل این هفته 100 پزشکان امضا نامه ای سرگشاده گفته آسانژ درد و رنج بود از “شکنجه روانی و پزشکی غفلت” در زندان است.

شنوایی او در Woolwich تاج دادگاه انتظار می رود در روز شنبه.

دادگاه نمی تواند ارزیابی اینکه آیا آسانژ بی گناه است از اتهامات عنوان شده علیه خود را, اما می توانید تصمیم بگیرید که آیا آنها با انگیزه های سیاسی به عنوان وکیل مدافع در حال انتظار به استدلال می کنند.

“این است که در مورد چپ یا راست ما می توانیم متحد بر این, آن است که یک نیروی تاریک در مقابل [آن] است که می خواهند عدالت و شفافیت و حقیقت” Kristinn Hrafnsson, سردبیر ویکی لیکس گفت: در روز شنبه در اعتراض به.

آسانژ می تواند به صورت یک 170-سال حکم زندان اگر استرداد به ایالات متحده و محکوم شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de