دیرین San Francisco 49ers OT جو Staley بازنشسته پس از 13 فصل

مارس 26 (UPI) — دیرین 49ers مقابله با توهین آمیز جو Staley که صرف 13 فصل در سان فرانسیسکو است بازنشستگی از فوتبال به دلیل مصدومیت نگرانی.

“فصل گذشته بود که یک رویا به بخشی از داشتن این فرصت را به تعقیب یک قهرمانی. اما آن را به مراتب سخت ترین روز من و خانواده من” Staley نوشت: روز شنبه در توییتر. “بدن من شکستن با انواع صدمات و رو به وخامت گردن بیماری و ثابت ناراحتی را تحت تاثیر قرار هر جنبه ای از زندگی من است.

“من دو دختر جوان فضل و آدری. آنها دنیای من. را انتخاب کنید به بازی یک فصل دیگر هنگامی که بدن من می گوید آن را انجام داده و خطر آینده من با آنها و توانایی من به پدر من می خواهید, خواهد بود خودخواه و بی پروا. من می خواهم من می دانم که من همیشه آنها را انتخاب کنید بدون توجه به آنچه.”

Staley, 35, برخورد با شکسته استخوان نازک نی شکسته و آسیب دست در فصل گذشته. او همچنین تلاش کرده است با گردن بیماری پس از انعقاد 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

Staley خود رسیده تصمیم به بازنشسته در اوایل این هفته و اطلاع 49ers سر مربی Kyle Shanahan اجازه می دهد تا تیم به پیدا کردن یک جایگزین. بعد شنبه 49ers توافق برای تجارت 2020 پنجم-دور پیش نویس انتخاب کنید و یک 2021 سوم-طفیلی به ردسکینز واشنگتن برای مقابله با چپ ترنت ویلیامز است که انتظار می رود به گام برای Staley.

“من با جو سه سال” Shanahan به خبرنگاران گفت:. “او به خوبی از یک بازیکن و جنگجو و فرد به هر بازیکن من تا کنون بوده است. من عاشق این مرد است. آن را واقعا سخت بود ما زمانی که ما تا به حال متوجه شده است که او بود که برای بازی در این سال است.

“اما صحبت کردن به مرد جایز دانستن خود, خانواده, او بدون شک حق تصمیم گیری از چه چیزی بهترین را برای سلامت خود و آینده است. آن را واقعا سخت بود برای ما به شنیدن با چقدر خوب از یک بازیکن او بود و هنوز هم است. این بهترین چیز برای او و من واقعا خوشحال هستم به صورت حرفه ای است که او تا به حال.”

The 49ers انتخاب Staley در دور اول از سال 2007 پیش نویس NFL خارج از مرکزی میشیگان. او شش Pro کاسه به دست آورده و سه تیم دوم همه طرفدار گره در طول زمان خود را با حق رای دادن.

Staley که یک عضو از NFL را 2010s همه دهه تیم آغاز شده و همه 181 به طور منظم فصل بازی که در آن او به نظر می رسد در بیش از کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de