نگاه: بطری کنیاک از 1762 به فروش می رساند برای $146,000

مه 28 (UPI) — یک 1762, قدیمی, بطری کنیاک, یکی از قدیمی ترین بازمانده cognacs در جهان به فروش می رسد برای $146,000 در یک حراج آنلاین.

در گوتیر آب زردآلو یکی از تنها سه بازمانده از بطری های روح فروخته شد پنج شنبه توسط ساتبی حراج خانه.

خانه حراج گفت: بطری است که شناخته شده به عنوان “بزرگ فرر” و یا “برادر بزرگ” را به عنوان آن است که بزرگترین از سه بازمانده بطری از این مجموعه است. بطری شناخته شده به عنوان “برادر کوچک” به فروش رسید در حراج نیویورک در سال 2014 و “خواهر کوچک” است که بر روی صفحه نمایش در گوتیر موزه در کنیاک منطقه از فرانسه است.

مالک سابق از بطری گفت: آنها به ارمغان آورد به خانواده مردی به نام آلفونس بود که به تصویب رسید و توسط مالک سابق را بزرگ پدربزرگ و مادربزرگ. خانواده داستان نگه می دارد که آلفونس سمت چپ صفحه اصلی به کار در کنیاک منطقه و بازگشت با یک سبد پر از بطری های یک دهه بعد و قبل از مرگ او در جنگ جهانی اول

“این گوتیر 1762 مشهور و مورد احترام در سراسر جهان به عنوان یک کنیاک که فراتر از جهان ارواح جمع آوری” جانی Fowle, Sotheby ارواح متخصص گفت: در این مزایده اعلام خواهد شد.

“این بطری نشان دهنده نه تنها یک مثال از قبل از شته صنعت شرابسازی, بلکه از اوایل چلیک بلوغ از سپیده دم گوتیر تولید و حتی قبل از انقلاب فرانسه بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im