جولای 10 (UPI) — Carrie Underwood جشن او “خوش و خرم” با شوهرش مایک فیشر.

37 ساله کشور ستاره موسیقی به اشتراک گذاشته شده عکس کودکی جمعه در Instagram در حالی که جشن او 10th سالگرد عروسی با فیشر.

تبلیغات

آندروود ارسال شده side-by-side رجعت عکس از خودش و فیشر و عکس های آنها را با هم.

“هی شما دو تا دیوانه کودکان و نوجوانان. باور کنید یا نه برخی از روز شما هم تبدیل خواهد شد (کمی) کمتر بی دست و پا شما رشد می کنند تا خیلی سرد شغل شما در پشت صحنه در برخی از دختر, کنسرت, عاشق, ازدواج دو پسر و خرم زندگی می کنند!” آندروود زیر نویس پست.

“این 10 سال گذشته شده اند بسیار باور نکردنی با شما @mfisher1212! در اینجا به بسیاری از بسیاری دیگر… بدون کاسه کاهش!” او گفت:. “من شما را دوست دارم و من از خداوند است که او آورده و آن دو بچه با هم! سالگرد مبارک!!!!!!!!!!”

آندروود و فیشر ازدواج در سال 2010 و دو پسر بني اسرائيل مایکل, 5 و یعقوب Bryan, 17 ماه. آندروود پرداخت ادای احترام به فیشر در حالی که جشن روز پدر در ماه ژوئن.

“با تشکر برای دوست داشتن بر همه ما خیلی خوب,” او گفت: در Instagram. “بني اسرائيل و جیک می خواهید به مانند شما و من فکر می کنم هیچ مثالی بهتر از آنچه پدر عشق باید مانند نگاه. ما شما را دوست دارم!”

آندروود و فیشر مورد بحث ازدواج و خانواده در یک تریلر برای وب سری مایک و کری: خدا این کشوردر ماه مه.

تبلیغات

“شما می دانید, ازدواج یک غول آینه و آن را به یک ذره بین” فیشر گفت.

فیشر سابق حرفه ای بازیکن هاکی را نیز به یاد می آورد که چگونه آندروود تجربه سه بار سقط جنین در دو سال قبل از باردار شدن با یعقوب.

“شما باید همه این میرسد اما ما تا به حال یک تن از دره بود,” او گفت:.

آندروود قبلا در مورد سقط جنین در مصاحبه با مردم. او گفت که او تلاش می کرد با ضرر و زیان اما در نهایت او را در آینده در دست خدا است.

آندروود او منتشر شد ششمین آلبوم استودیویی گریه بسیاردر 2018,

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im