نگاه: Cheyenne Jackson سهام عکس از سر اسکار از مو-جراحی تعویض

آوریل 24 (UPI) — بازیگر Cheyenne Jackson ارسال شده در Instagram آخر این هفته یک عکس از او سر اسکار از چند مو-جایگزینی جراحی.

“من هراس این روز برای 17 سال است. آن روز که من راز وحشتناک خواهد بود را نشان داد. بدون این gnarly اسکار در سراسر سر من نیست از زندگی-صرفه جویی در جراحی مغز و نه من دقت زنده ماندن از حمله کوسه. از آن بدتر است. (حداقل در هالیوود…) من تا به حال عمل جراحی پیوند مو. 5 تا از آنها را به طور دقیق بیش از 14 سال” جکسون نوشت: روز شنبه.

44 سال Glee, 30 Rock و American Horror Story زاج سفید اضافه شده: “مونولوگ درونی من این است که” واقعا شایانی? با همه چیز است که رفتن در در جهان, شما در حال اعتراف است که شما تا به حال مو جراحی ؟ بیش از خود.’ من آن را دریافت کنید اما من اعتراف این واقعا به آزادی چقدر شرم و اضطراب من تا به حال در مورد افرادی پیدا کردن برای سال. من شروع به از دست دادن موهای من حدود 22. برادر بزرگتر من بود و ریزش بیش از حد بود اما راه شجاع & کولر و فقط خود را تراشیده ، آن را واقعا احساسی برای من به تماشای آن را از سقوط و من کمتر احساس جذاب و واقعا کمتر مثل خودم به عنوان روز رفت تا من را نجات داد و من برای اولین بار عمل جراحی در 28. من آن را مخفی می کردند از همه. آن را دردناک و گران قیمت اما من شروع به احساس بهتری در مورد خودم.”

جکسون گفت که او تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن راز خود را در امیدوار است آن را الهام بخش کسی دیگری به ذخيره خود را با افشای چیزی است که آنها پنهان شده است.

“Let it go” او خواست. “آنچه که من آموخته ام در طول این بیماری همه گیر است که (expletive) مثل این فقط مهم نیست. من در تلاش برای آموزش بچه ها من به شرایط خود و به افتخار کسانی هستند, & برای قرار دادن ارزش بر روی چیزهایی که مهم هستند و بنابراین به عنوان پدر خود را به عنوان مثال باید شروع با من. این است که. من برای اولین بار. #ShowYourScars.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de