نگاه: کوپر Hefner, Scarlett Byrne انتظار اولین فرزند

مارس 11 (UPI) — Cooper Hefner و Scarlett Byrne در انتظار اولین فرزند خود را با هم.

Hefner, 28, پسر, از اواخر سال, Playboy بنیانگذار هیو هیفنر و بایرن, 29, یک بازیگر شناخته شده برای هری پاتر , فیلم اعلام این خبر گفت: Instagram.

Hefner مشترک یک عکس از بایرن است که نشان می دهد این بازیگر’ ضربت کودک و یک ویدیو از خودش و بایرن پیاده روی در ساحل.

“اسکارلت و من شده اند با برکت خبر فوق العاده ما نشئه به اشتراک بگذارید. در این تابستان ما خواهد بود استقبال از یک عضو جدید به خانواده است. دو نفر از ما نمی تواند شادتر به عنوان ما منتظر ورود ما یک کمی” او زیر نویس پست.

بایرن همچنین ارسال عکس در حساب خود.

“کوپر و من خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که ما یک کمی در راه است. قلب ما پر از قدرشناسی و شادی و دو نفر از ما نمی توانید صبر کنید برای دیدار با جدیدترین کمی Hefner,” او نوشت.

هیفنر و بایرن در یک دادگاه عروسی در ماه نوامبر. برنامه زن و شوهر به جشن با خانواده و دوستان در آینده جشن.

“اسکارلت و من را ساخته اند آن را به طور رسمی و قانونی دو نفر از ما نمی تواند شادتر” Hefner گفت: در Instagram در آن زمان است. “به سلامتی به یک زندگی پر از عشق و شادی و هدف بزرگ خانم Hefner.”

Hefner, است پسر جوان از هیو هیفنر و مدل کیمبرلی کنراد. او قبلا به عنوان مدیر خلاق افسر و رئیس مشارکت جهانی در پلیبوی و تاسیس شرکت های رسانه ای هاپ و Hefner, Media Corporation.

بایرن بازی Pansy پارکینسون در هری پاتر ، او نیز شناخته شده است برای به تصویر کشیدن Lexi شیشه میسون در سقوط آسمان و نورا هیلدگارد در خاطرات خون آشام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de