نگاه: سابق آیوا برنده $150,000 Powerball jackpot

Feb. 11 (UPI) — برنده $150,000 تبادل نظر جایزه در آیووا هیچ غریبه ای به چشم های عمومی — او استفاده می شود دولت فرماندار.

سابق رژیم صهیونیستی. تام Vilsack که در خدمت به عنوان وزیر کشاورزی در دولت اوباما گفت: قرعه کشی آیووا مقامات او گهگاه پخش تبادل نظر و وقتی که برنده تمام پولها بالا می شود.

“گاهی اوقات هنگامی که به تبادل نظر می شود بالاتر از 250 میلیون دلار من فکر می کنم ‘چه خبره?’ شما می دانید که شما می توانید رویای مانند هر کس دیگری است.” “و من هم می دانم که شانس من برنده هر چیز بعدی هستند و به هیچ کس و به این ترتیب پول است که برای رفتن به آموزش و پرورش و یا جانبازان و یا صندوق دولتی برای منابع طبیعی و یا زیرساخت و یا همه چیز خوب است که در این قرعه کشی می کند. بنابراین من آن را خوب سهم.”

Vilsack خرید یک بلیط برای Jan. 22 نقاشی که برنده تمام پولها دلار تخمین زده می شد 347 میلیون نفر در Hy-Vee فروشگاه در واوکی. او به پرداخت اضافی $1 برای قدرت بازی گزینه ای که در عمل به عنوان یک ضرب.

فرماندار سابق گفت: او را فراموش کرده در مورد بلیط برای 10 روز. او در نهایت بررسی اعداد خود را آنلاین و کشف او همسان 4 از 5 توپ سفید در طراحی و قدرت بازی شماره سه, درآمد او 150.000 دلار برنده تمام پولها.

“من می دانم که این قرعه کشی است که واقعا مهم به دولت است و قطعا مهم به بودجه دولت” Vilsack گفت: “این چیزی است که من قطعا درک از تجربه من به عنوان یک سناتور و فرماندار و من فکر می کنم آن را بزرگ. و به شما می گویند, شما برنده نیست اگر شما بازی نمی کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر