نگاه: Justin Timberlake می فرستد عشق به جسیکا بیل در 38th تولد

مارس 3 (بی بی سی) — جاستین تیمبرلیک است که ابراز عشق خود را برای همسرش بازیگر نقش اول زن جسیکا بیل در 38th تولد.

39 ساله خواننده و بازیگر اختصاص داده شده شیرین پست به بخش بیل در Instagram در روز تولد او روز شنبه.

Timberlake به اشتراک گذاشته یک نمایش اسلاید از عکس های خود را با بیل از جمله یک عکس از جشن هالووین که در آن Biel تا لباس پوشیدن و به عنوان یک جوان Timberlake.

“تولدت مبارک عشق زندگی من…” Timberlake زیر نویس پست. “یک ماجراجویی جدید در هر روز و گنج به من. من نمی توانم صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن بسیاری از بیشتر از این با شما. با تشکر برای قرار دادن با من وقتی که من بوی, بد بو, پس از یک دور از گلف و یا زمانی که من بوی بد بو در کل. شما mostest از mostest عشق من! من می پرستمت.”

بیل گفت: در پست خود حساب که Timberlake انداخت او تولد حزب پیژامه. او یک نمایش اسلاید از عکس ها از این باش که نشان داد او با تیمبرلیک و کیک تولد.

“جشن تولد من در سبک و… که منظور من در خواب. من جاستین وعده به آواز خواندن تولدت مبارک به من به طوری که او بداهه. ببخشید شما نمی توانید آن را بشنوند اما من هنوز خنده” Biel نوشت.

“با تشکر از شما, شما فوق العاده انسان برای گوش دادن به من و برای پرتاب my kinda party,” او گفت: Timberlake. “و با تشکر از همه شما برای تولد ولنتاین. احساس عشق است.”

تیمبرلیک و Biel ازدواج در اکتبر 2012 و 4 ساله پسر سیلاس. تیمبرلیک علنا عذرخواهی به Biel در ماه دسامبر پس از او کشف شد نزدیک شدن به او پالمر شرکت ستاره آلیسا Wainwright در نیواورلئان ماه قبل.

“چند هفته پیش من نمایش داده می شود قوی گذشت در قضاوت – اما به من اجازه دهید روشن – هیچ چیز اتفاق افتاده بین من و costar,” تیمبرلیک نوشت: در Instagram. “من مصرف بیش از حد آن شب و من تاسف از رفتار من. این است که به عنوان مثال من می خواهم به مجموعه ای برای پسر من است.”

“من عذر خواهی برای من شگفت آور همسر و خانواده برای قرار دادن آنها را از طریق چنین وضعیت شرم آور و من متمرکز بر بهترین بودن شوهر و پدر من می تواند باشد. این بود که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>