نگاه: Kara Keough می شود, تا تو, به افتخار اواخر پسر

25 مه (بی بی سی) — زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی آلوم کارا Keough مشترک در Instagram عکس جدید بازوی تو ساده “M” در نظر گرفته شده به افتخار او در اواخر پسر McCoy.

Keough, 32 اعلام کرد در ماه آوریل که پسرش مرده بود در هنگام زایمان.

“احساس خدا را شکر برای من جدید (برای اولین بار) تو با پسر من خاکستر در جوهر… به طوری که کودک می تواند با من همیشه” Keough مزبور روز یکشنبه پیام. “او باقی می ماند برای همیشه لطفا برای در آغوش من این راه در محل او گذشته استراحت. من می دانم که من هستم ممتاز در غم و اندوه من برای حمایت از بسیاری از. آن را بسیار سخت به احساس خوش شانس در حال حاضر و در عین حال من می دانم که من هستم.”

Keough همچنین ابراز قدردانی خود را برای 11 پوند 4-اونس خرس عروسکی کسی که به او داده بود.

“دقیقا به اندازه سوراخ در قلب من است. اما با تشکر از این هدیه متفکرانه آغوش من احساس می کنم تا به شدت خالی است. من کاملا نمی تواند بیان چقدر حمل وزن دقیق از McCoy در برابر بدن من دلایل من. من فکر می کنم من فیزیکی نیاز برای او وجود دارد خواهد بود برای همیشه سنگینی غیاب او همیشه حاضر است. اما این کمک می کند تا مطمئن,” او اضافه شده است.

کمتر از دو هفته پس از کودک از مرگ Keough پدر مت Keough سابق All-Star پارچ با اوکلند دو و میدانی و واقعی زنان خانه دار ستاره مهمان درگذشت, در سن 64.

Keough و همسرش, بازیکن سابق NFL Kyle باسورث آیا پدر و مادر یک پسر 4 ساله دختر به نام دکر باسورث.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im