نگاه: کیت جان Gosselin آرزو sextuplets شاد تولد 16

مارس 11 (UPI) — زن و شوهر سابق کیت Gosselin و جان Gosselin در جشن خود sextuplets’ تولد 16.

کیت, 45, آرزو فرزندان او Aaden, الکسیس, Collin, هانا, جوئل و لی تولدت مبارک در یک Instagram پست در روز یکشنبه ، این sextuplets تولد مصادف با روز مادر در این سال است.

کیت مشترک یک عکس از Hershey Kisses حبوبات او بچه های خود را برای روز تولد خود را. یک پرچم در حال اهتزاز هجی کردن “تولدت مبارک” می تواند دیده می شود در پس زمینه.

“مبارک تولد 16th به من نیم دوجین ‘هرشی بوسه’ به عنوان آنها نامیده می شدند در هنگام تولد! من شما را خیلی دوست دارم! شما 6 از شیرین ترین چیز اتفاق می افتد به زندگی من! با تشکر برای ساخت هر روز اضافی به یاد ماندنی!” کیت زیر نویس پست.

“آنها درخواست آشغال غلات” برای روز تولد خود را با ناهار (?!) بنابراین من کمی دور انجام به طور معمول و آنها را 21 انواع مختلف! #نوجوانان #AreFun #Sweet16 #HappyBirthdayMyBabies,” او اضافه شده است.

Jon, 43, به ویژه shoutout به هانا و Collin در حساب خود. او را برای چهار دیگر sextuplets که او نتواند آنها و امیدوار است که آنها باید یک تولد به یاد ماندنی.

“خوشحال 16 به من شش بچه ها فوق العاده!! شده است یک راه طولانی ای کاش همه بهترین!!! وای 16!!!! دوست دارم همه شما!!!” Jon نوشت.

کیت و جان نیز باید 19 سال دختران دوقلو کارا و Mady آغاز شده که در سال 2019. هانا و Collin زنده با جان است که در این شرایط صحبت کردن با Aaden الکسیس, جوئل و لی.

“چهار دیگر نیست صحبت کردن به من است اما آنها در حال صحبت کردن به هانا” جان قبلا به مردم گفت. “این چیزی است که بچه ها می خواهم به انجام است. اگر آنها نمی خواهند به صحبت کردن با من است که به عنوان طولانی به عنوان آنها را نگه دارید تا با خواهر و برادر اتصالات.”

Jon مشترک یک عکس با Collin و هانا در ماه نوامبر از یک سفر خانوادگی به سنت کریکس.

کیت و جان طلاق در سال 2009 پس از 10 سال از ازدواج. جفت آمد به شهرت در TLC سری Jon & Kate Plus 8بود که تغییر نام Kate Plus 8 زیر زن و شوهر تقسیم می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im