نگاه: مرد در قایق سواری در سفر نجات coyote pup از غرق شدن

جولای 14 (UPI) — یک مرد در یک multiday سفر قایق سواری در ساسکاچوان نجات غرق coyote pup آورده و حیوانات همراه برای 10 روز گذشته از سفر خود را.

حیات وحش توانبخشی جامعه ساسکاچوان گفت: یک مرد شناسایی شده که جاستین در یک قایق سواری سفر کردن گوزن قرمز و جنوب رودخانه ساسکاچوان زمانی که او کشف کوچک coyote تلاش برای شنا کردن است.

تبلیغات

جاستین رسیده به شهامت coyote از آب اما سقوط کردن قایق خود را. او قادر به گرفتن pup و قایق خود را قبل از آن را شناور دور.

Pup ظاهر نمی شود تنفس زمانی که جاستین رو آن را از آب خارج کرد اما او دوباره آن را با فشار دادن بر روی معده خود در اصلاح CPR روش.

این گروه نجات گفت: pup همراه جاستین در 10 روز آینده از سفر خود را.

“کمی توله سگ خواهد غذا خوردن با, جاستین, cuddle در ژاکت خود را و خواب را در کوله پشتی خود را در حالی که آنها rafted پایین رودخانه” این WRSOS گفت.

جاستین در نهایت یک سیگنال تلفن و نام خود را که به او کمک کرد تا تماس های مختلف سازمان نجات حیوانات. سریع زمان SPCA قرار داده و جاستین در تماس با WRSOS.

Pup که جاستین دوبله YipYip خواهد بود برای مراقبت توسط یک WRSOS ناتوانی کارشناس تا زمانی که به اندازه کافی برای منتشر می شود, دوباره به این گروه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>