نگاه: Paul Nassif, همسر بریتنی انتظار اولین فرزند با هم

15 آوریل (فردا) — Botched star Paul Nassif و همسرش, بریتنی Nassif, در حال انتظار اولین فرزند خود را با هم.

57-ساله جراح پلاستیک و شخصیت تلویزیونی اعلام کرد در یک Instagram پست جمعه که او و بریتنی Nassif, 29, داشتن یک کودک.

Nassif در حال حاضر دارای سه پسر گاوین 17 و دوقلوها کالین و مسیحی 14 با همسر سابق خود, زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز آلوم آدرین معلوف.

Nassif مشترک اخبار بریتنی Nassif بارداری در کنار یک عکس از سونوگرافی است. او گفت: همسر خود را به دلیل تولد در ماه اکتبر.

“من خیلی هیجان زده & برکت اعلام کرد که همسر من, @brittanypatakos و من در حال آوردن یک زندگی جدید به این جهان… اکتبر نمی تواند به زودی به اندازه کافی به دیدار اولین نوزاد دختر یا چهارم من نوزاد پسر (بله, آن را به یک جای تعجب برای من!” Nassif زیر نویس پست.

“همه من می دانم این است که من بهتر از من پوشک تغییر مهارت های جلا,” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز مانند احساس از برگزاری متولد جدید به خصوص زمانی که این بچه من است.”

همکار جراحان پلاستیک دکتر بابک Azizzadeh و اشکان قوامی و کورتنی لوپز, همسر بازیگر و شخصیت تلویزیونی ماریو لوپز در میان کسانی که برای تبریک این زن و شوهر در نظرات.

“وای!!! تبریک خواهر و برادر @brittanypattakos,” Azizzadeh نوشت.

“اوه پل! تبریک” قوامی گفت.

Nassif و بریتنی Nassif, عروسی, در عروسی در یونان در ماه اکتبر. زن و شوهر جشن شش ماه از ازدواج با هم در Instagram در ماه مارس است.

“سالگرد مبارک برای من بهترین دوست و شریک @brittanypatakos… من نمی توانم باور کنم که آن را در حال حاضر شده است در 6 ماه! من خیلی خوشحال هستم که من را وادار به صرف بقیه زندگی من با شما” Nassif نوشت.

“6 ماه پیش ازدواج کردم و بهترین دوست من! مبارک 6 ماه سالگرد کودک من!” بریتنی Nassif گفت.

Nassif به نظر می رسد با معلوف در سه فصل اول از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز. او co-میزبانی Botchedیک E! سری واقعیت در مورد جراحی پلاستیک رفته اشتباه با تری Dubrow پس از 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im