نگاه: خانواده سلطنتی منتشر شاهزاده بئاتریس عکس عروسی

19 جولای (فردا) — سلطنتی بریتانیا خانواده مشترک دو عکس از عروسی شاهزاده بئاتریس ملکه الیزابت دوم را پدر و ادواردو Mapelli Mozzi.

“زن و شوهر ازدواج کرده بودند در یک مراسم خصوصی در رویال چپل از پرستاران در رویال, تسلیم, ویندزور در جمعه 17 تیر” عکس ها توسط بنیامین ویلر شد زیر نویس در پست شنبه.

تبلیغات

“شاهزاده بئاتریس و آقای ادواردو Mapelli Mozzi جشن عروسی خود را با نزدیک ترین خانواده. زن و شوهر خوشحال هستند در تصویر با علیاحضرت ملکه و دوک ادینبورگ. شاهزاده بئاتریس عینک, قدیمی, لباس توسط نورمن Hartnell و ملکه مری الماس حاشیه تاج هر دو متعلق به علیاحضرت ملکه. تاج یا کلاه پوشیده بود با عظمت در روز عروسی خود را در سال 1947.”

یک تصویر نشان می دهد که تازه ازدواج کرده در خارج از نمازخانه اجتماعی فاصله با ملکه و شوهرش پرنس فیلیپ در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دیگر نشان می دهد که عروس و داماد ایستاده نزدیک به هم در مقابل یک گل طاق.

بئاتریس است که 31 سال از شاهزاده اندرو و همسر سابق سارا فرگوسن. او خواهر بزرگتر از پرنسس اوژنی و پسر عموی به شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری.

بئاتریس و Mozzi که درگیر در ماه سپتامبر در ابتدا برنامه ریزی شده به ازدواج مارس 29 در نمازخانه سلطنتی در کاخ سنت جیمز, اما تغییر برنامه های خود را با توجه به کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>