به دنبال بازگشت: یک “Flu Game” برای مایکل جردن است, ‘Fluke بازی’ به صورت یوتا جاز

سالت لیک سیتی — پنج شنبه شب می تواند یکی از خشن برای یوتا جاز طرفداران. نه “Flu Game” ، اما نزدیک است.

و این را دریافت کنید: همیشه یک رویایی Deseret News نویس Benson Lee پیش بینی یک سناریو است که در آن ورزش جهان خواهد تماشای یک فیلم مستند مانند “آخرین رقص” — که برجسته مایکل جردن حرفه ای — در یک ستون در مورد بازی 5 از سال 1997 NBA نهایی تقریبا 23 سال پیش.

“یکی از این دهه زمانی که آنها رول قطعی Michael Jordan برجسته فیلم شب چهار شنبه, 11th ژوئن سال 1997 در شهر سالت لیک را فرمان خوب بخش” بنسون نوشت: در روز بعد Deseret News. “شب اردن برگزار 44 دقیقه رو 38 امتیاز و هفت ریباند و پنج پاس گل سه دزد یک بلوک و بازی برنده شات فقط هنگامی که آن را به نظر می رسد یوتا جاز, برندگان دو راست شد یک تیم کاملا سرنوشت مانند اصلی اردک توانا.”

حتی اگر حقیقت و چیزی جز حقیقت نمی آید در دو قسمت نهایی محبوب, 10-بخشی اردن فیلم مستند در این “Flu Game” حماسی در صورتی که تبدیل به نمادی از رقابت استعداد و بی امان درایو برای غلبه بر تمام شانس را به نفع خود.

“بزرگترین بازیکن من تا کنون دیده ام بازی” است پس چگونه-جاز مربی جری اسلوان توصیف اردن در شب از 11 ژوئن سال 1997 پس از تماشای دردناک سناریو بازی کردن.

در دهه های بعد آن را جاز و طرفداران خود را که هنوز هم احساس می کنم بیمار در مورد نقش آنها در حماسه.

داستان نزدیک به بازی کردن مطلوب تر راه را برای ایالت یوتا است.

پس از از دست دادن بازی 7 به سیاتل در سال 1996 نهایی کنفرانس غرب جان استاکتون تا به حال لحظه ای از یک عمر زیر بهار که ضربه او نسخه خود را از “ضربه” در برابر هیوستون راکتس به ارسال جاز برای اولین NBA نهایی در بهار ’97.

یوتا حتی تا به حال یک فرصت بسیار عالی برای بالا رفتن 1-0 در شیکاگو اما با بازی در 82 با 9.2 ثانیه به سمت چپ کارل مالون از دست رفته دو بدنام ترین پرتاب آزاد خود را حرفه ای — آنهایی که او پس از Scottie Pippen به یاد او “پستچی نشانی تحویل در روز یکشنبه.”

اردن پس از آن آغاز شد ’97 نهایی همان راه او به پایان رسید ’98 نهایی — با اواخر بازی برنده بلوز, این یکی در زنگ.

جاز تلاش در یک بازی 2 دست دادن در مرکز متحده اما تساوی این سری در دو بازی هر کدام در گوش-تقسیم دلتا مرکز با تشکر مالون هیولا تلاش 37 امتیاز و 10 پرتاب ریباند در بازی 3 و استاکتون کلاچ کامل-دادگاه touchdown پرتاب به پستچی اواخر در یک بازی 4 هیجان انگیز.

که تنظیم صحنه برای محوری بازی 5 در سالت لیک سیتی. بدنام “Flu Game.” یک بازی شایسته پیروزی برای موسیقی جاز. یکی که در آن محمدجواد مبارزه سیستم ایمنی بدن خود را و دو از یوتا Hall of Famers را به خریداران به 90-88 پیروزی با وجود هزینه های بسیاری از بازی بعد خود sickbed در پارک سیتی هتل و پس از آن با برخی از نوع از معده بیماری. بسیار برای یوتا 10-0 حذفی خانه رکورد تا به آن نقطه.

آیا شما فکر می کنم اردن واقعا آنفولانزا در افسانه ای “Flu Game” یا شما یکی که فکر می کند او در زیر آب و به دلیل یک) مسمومیت غذایی به عنوان مربی خود ادعا کرد; ب) خماری به در اشاره با برخی از جمله Jalen رز که ESPN گفت: “بسیاری از مردم شنیده ام او را در اواخر شب قبل”; ج) ارتفاع بیماری به عنوان Steve Kerr پیشنهاد به بیل سیمونز; یا د) همه موارد فوق بازی 5 از سال 1997 NBA نهایی خواهد شد یک موضوع اصلی به عنوان “آخرین رقص” نتیجه این آخر هفته.

“وجود دارد خیلی رمز و راز در مورد این بازی” سابق حاشیه خبرنگار هانا طوفان به یاد می آورد در یک ESPN video.

قطعا وجود دارد هیچ کمبود تئوری های توطئه است.

در نهایت مهم نیست که چگونه او مریض شدم. اردن آمد از طریق. جاز نیست.

“هر آنچه که مایکل جردن بود یوتا جاز, باید,” D-اخبار ورزشی نویسنده ریچارد ایوانز کنایه آمیز او در داستان بازی لود.

متاسفانه برای جاز آنها تنها اردن درمان است. اما یک بار دیگر یوتا به رقابتی تلاش در سری بازی تصمیم گیری 6 از دست دادن 90-86 و به ظاهر برنده احترام اردن و حتی در حالی که از دست دادن قهرمانی تقلا.

“آنها در اینجا با تعداد زیادی از قلب بسیاری از تمایل” اردن گفت: در آن زمان. “آنها به ما یک اجرا برای پول ما.”

بنابراین حداقل جاز بود که تعریف به قطع خود runner-up کلاه.

آن را آسان برای به عقب نگاه کنید و تعجب می کنم که چگونه همه چیز را معلوم کرده بود جاز قادر به سرمایه گذاری بر روی هر چه بود باعث ناراحتی MJ در بازی 5. به جای آن یوتا که مانند آن را باید در خانه استراحت در رختخواب با مرغ سوپ رشته فرنگی.

یوتا جف Hornacek تلاش می کند به درایو گذشته شیکاگو مایکل جردن در طول بازی 5 از سال 1997 NBA نهایی در دلتا مرکز. Hornacek تلاش شب که رفتن 2 برای 11 از میدان.
لورا Seitz, Deseret News

برای یوتا آن را یک “اتفاق بازی.” سه بزرگ — مالون (تنها 19 امتیاز) استاکتون (فقط پنج کمک) و جف Hornacek (2-برای-11 تیر اندازی) — تمام تلاش در حرکت-تغییر مسابقه. این تیم تنها گل 16 امتیاز پس از هدف قرار دادن فقط 4 از 17 عکس در حالی که از دست دادن هشت نقطه سرب در سه ماهه چهارم به عنوان اردن خود را در چیزی.

“شما بچه ها می گویند او بیمار” جاز کوچک به جلو Bryon راسل گفت که شب. “اما او مطمئن نیست بیمار نگاه کنید.”

اردن مربی تیم Grover, التماس به متفاوت است. او را چسبیده به داستان او بارها و بارها گفت در مورد چگونه او دستور داد برای پیتزا اواخر شب قبل از بازی 5 دلیل وجود دارد که نبود هر اتاق سرویس در گاو’ پارک هتل شهر. اگر چند نفر دیگر در اتاق بودند MJ ظاهرا تنها کسی است که از خوردن یک زن و شوهر از برش.

سریع به جلو به وسط شب — حدود 2 یا 3 صبح و مربی و گاو’ کادر پزشکی گفته می شود احضار به اردن ، ستاره بود و در عذاب. اردن فر بود تا در موقعیت جنین زمانی که استیفن او را دیدم او گفت Barstools ورزشی’ “عفو من را” پادکست.

“من شناخته شده نیست هر آنفولانزا است که می تواند به شما رسید که سریع اما من می دانم که چگونه سریع مسمومیت غذایی می تواند به شما ضربه,” استیفن گراور گفت. “یک در صد آن مسمومیت غذایی 100%. اما بدیهی است که آن را فقط برای تلفن های موبایل بهتر می شود “Flu Game’ از ‘مسمومیت غذایی بازی.’ که حتی نمی رول کردن زبان به درستی.”

گاو نمی دانم اگر اردن خواهد حتی قادر به کت و شلوار به عنوان پیشرفت روز. او تا به حال یک چهارم. او استراحت. او تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی پایین. اما در نهایت او خود را کشیده بر روی اتوبوس تیم برای اواخر بعد از ظهر درایو کردن Parley را دره عمیق و باریک به عرصه. به عنوان بنسون نوشت: “زمانی که او در صعود هیئت مدیره این نخستین بار بود که او هم تیمی های او را دیدم و آنها مطمئن نبودند اگر او تا به حال 38 دقیقه به او اجازه دهید به تنهایی 38 امتیاز. ‘کت و شلوار خود را نگاه بزرگ گفت: تیمی برایان ویلیامز. ‘اما او نبود.'”

اردن موفق به دریافت خود را به خوبی احساس به اندازه کافی به کت و شلوار. او گفت: گاو مربی فیل جکسون او می خواهم ببینید که چگونه او احساس می کرد در حالی که برای تعیین چه مدت او می تواند گذشته. پاسخ اگر شما در موسیقی جاز طرف: حداقل یک دقیقه بیش از حد طولانی است.

یک خسته MJ انجام شده در برخی از سطح دیگر و به همه که او احتمالا می تواند. عملکرد جاودانه شد از طریق تصاویر از خشک پوسته اردن برگزار می شود و کمک کردن دادگاه در طول یک فاصله توسط Pippen پس از ضربه او را بازی-برنده در یک صحنه که انجام شده است یک میلیون بار بیش از.

“چه کسی می تواند فراموش نکنید که به نگه داشتن بر روی Scottie راه رفتن خاموش” 10-زمان All-Star Paul Pierce گفت: در طول یک ESPN بخش در مورد بازی. “که در تصویر سمت راست وجود دارد را برای همیشه لطفا برای آخرین.”

به دنبال بازگشت بنسون هنوز هم نیست و کاملا مطمئن شوید که چه دردی اردن بود اما او به خاطر تماشای MJ مثل شاهین که شب. آن را غیر ممکن.

“چیزی که در مورد آنفولانزا بازی است که همه آن را خیلی سریع اتفاق افتاد. گاو نر در پارک شهر برای برخی از دلیل و البته آن روز از بازی هنگامی که کلمه شروع به فیلتر کردن که اردن شد بیمار” بنسون گفت. “من در حال نوشتن یک ستون بنابراین من به یاد داشته باشید تماشای اردن از نزدیک زمانی که بازی آغاز شده و به عنوان عکس گواه او به نظر نمی آید خوب است. اگر آن را یک عمل یا یک con — مطالعه اخیر Sam Smith نقل قول در شکست نخوردگان: ‘او را به انجام هر کاری که او می تواند بازی را به نفع خود و اگر آن را در زمان conning شما او را باهم شما. گاهی اوقات من خودم همیشه سوال چگونه بیمار او بود.’

“بله من خرید نمی کنند که آن جعلی است. من فکر می کنم او بیمار بود اما آنچه که او بیمار بود از سوال است” بنسون ادامه داد. “دو روز بعد هنگامی که گاو برنده در شیکاگو و اردن تا به حال 39 امتیاز و 11 پرتاب ریباند او به نظر می رسید به شفا شود. که برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه مسمومیت غذایی از آنفولانزا به من. هر آنچه در آن بود, جاز تا به حال تنها خود را سرزنش می کنند. آنها تا به حال قابل ملاحظه فروش در هر دو نیمه در دلتا مرکز با یک شانس برای رفتن تا سه بازی به دو سری و نیست.”

جای تعجب نیست که Deseret News ورزشی نویس براد سنگ نیز مومی فصاحت در مورد اردن تلاش فوق العاده ای در ستون خود از آن شب.

“همانطور که برای آنفولانزا من به یاد داشته باشید قبل از بازی آغاز شده متفاوت NBA نویسندگان در مطبوعات ردیف شد صحبت کردن در مورد آن است. کسی گفت که او تا به حال 102-درجه حرارت. آنها وجود دارد گفت: شک او را بازی” راک به تازگی به یاد می آورد. “همانطور که در بازی رفت و او را به حال مایکل, من به یاد داشته باشید فکر, ‘Hm. من حدس می زنم او بهتر است.’ من نمی دانستم چه بد او بود تا زمانی که او سقوط به Pippen اسلحه.

شیکاگو بولز Scottie Pippen راست پذیرای یک خسته مایکل جردن پس از پیروزی در بازی 5 از نهایی NBA برابر یوتا جاز در سالت لیک سیتی. آنفولانزا مانند بیماری اردن مبارزه طریق منجر به گاو به یک پیروزی بسیار مهم در سال 1997 NBA نهایی ایجاد فوری علوفه برای فضیلت پشتکار.
AP

“من به یاد داشته باشید هر گونه اطلاعات مانند 10-0 اجرا اما من به یاد داشته باشید این جمعیت برای کسانی که به بازی های پر سر و صدا بود — به عنوان با صدای بلند به عنوان آن را می توانید در یک عرصه است. اما زمانی که او به ضرب و شتم از موسیقی جاز با آنفولانزا در دریاچه نمک و سری رفتن به شیکاگو بیش از آن بود. خنجر به قلب است. این مرا شگفت زده کرد آنها برگزار می شود آن هم به عنوان به خوبی به عنوان آنها در بازی 6 در واقع منتهی به سه ماهه چهارم.”

راک افزود: “من متقاعد نشده بود آنفولانزا. من شنیده ام ‘hungover’ داستان ‘partied-همه-شب داستان’ از ‘سم پیتزا,’ داستان. همه من می دانم که وجود دارد هیچ چیز مانند اجتماعی فاصله و یا Pippen نمی خواهم که اسلحه خود را در اطراف او در بازی تا پایان. اگر آن آنفولانزا چرا Pippen شانس بیمار شدن برای بازی 6?”

به عنوان به یاد ماندنی آن را به عنوان تمام شد برای اردن آن را به همان اندازه دردناک حافظه برای ایالت یوتا است.

“آنها باید خوش شانس خارج شدن از اینجا با یک پیروزی بود که چون ما آن را داد تا” جاز پشتیبان مرکز گرگ فاستر تاسف به Deseret News پس از از دست دادن. “که بازی ما بود.”

به عنوان تمام مخالفان خود را در بر داشت این بود که همیشه mj’s بازی در آن بخشی از کار خود را.

“البته اگر تا کنون وجود دارد ساخته شده-برای-مایکل لحظه این بود که آن را” سنگ نوشت: روز بعد. “مرد می تواند انجام دهد و سوپرمن در نشانه. او راه رفتن, صحبت کردن اجاره یک قهرمان. اگر او می خواهم اطراف بوده است وجود دارد هرگز یک Hindenburg. او را قرار داده و از بزرگ Chicago Fire. یک مشکل ؟ شماره 1-800-کامل است. اپراتورها در حال ایستاده. … های معمولی خود را دریافت کنید-تا-کردن-به-بیمارستان-gurney نوع عملکرد است.”

NBC play-by-play گوینده مرو آلبرت اطلاع بینندگان که اردن شد “مبتلا به آنفولانزا مانند علائم” پیشرو به بازی 5 و پخش خدمه متوقف نمی آن را ذکر تمام شب. محمدجواد بازی مانند آن را در ابتدا به عنوان جاز شتافت به 16 نقطه سرب در سه ماهه اول.

“آن همه چیز در مورد میل” اردن گفت: در postgame کنفرانس مطبوعاتی. “به نحوی که من پیدا کردم این انرژی به ماندن قوی است.”

اردن ساخته شده همه از یوتا احساس تهوع بقیه راه آغاز با 17-نقطه سه ماهه دوم فوران است که کمرنگ جاز منجر به 53-49 در حاصل کار دو تیم. او آمد دوباره زنده در سه ماهه چهارم با یکی دیگر از 15 نقطه انفجار از جمله متهور 3-اشاره گر با 25 ثانیه باقی مانده است. که سطل آمد پس از او snagged توهین آمیز ارتجاعی خود را از دست رفته و رایگان در پرتاب — توپ شده بود مخفیگاه آنان توسط Toni Kukoc — و سپس غرق شد باز 3 پس از راسل errantly دو تیمی Pippen به کمک Hornacek و چپ اردن باز.

“بیا جاز! چگونه از اساسی ترین تیم در تاریخ NBA در یوتا جاز به یک پرتاب آزاد ارتجاعی با این مقدار زمان باقی مانده است ؟ ” گفت: flummoxed ریچارد جفرسون که به طور خلاصه برای موسیقی جاز در حالی که تماشای بازی در یک ESPN خاص است. “شما می دانید جری اسلوان بود گفت: همه انواع از چیزهایی که نمی تواند تکرار شود.”

طوری بود که بقیه از دولت است.

یک گرگ Ostertag dunk آورده جاز در یک در 88-87 اما لوک Longley پاسخ با سلام برای قرار دادن گاو تا 90-87. یوتا بود و توپ با 6.2 ثانیه به سمت چپ اما Hornacek 3-اشاره گر شد در لحظات پایانی.

علائم شبه آنفولانزا. بازی. سری. همه در واقع به کار گرفته شده است که شب.

جکسون به رسانه ها گفت پس از آن که به دلیل شرایط — از آن مهم بازی در فینال به حالت تهوع و سرگیجه اردن بود تجربه — آن را “بزرگترین بازی” او همیشه می خواهم دیده می شود MJ بازی. سالن از شهرت مربی حتی گفت که به عنوان بزرگ حذفی برنده به عنوان گاو به دست آورده بود به آن نقطه.

“این یک تلاش قهرمانانه,” جکسون گفت. “یکی برای اضافه کردن به مجموعه ای از تلاش های را تشکیل می دهند که خود افسانه است.”

ESPN مایک گرینبرگ را در مورد یک بازی توسط یک بیمار مردی بود که سرد با یخ در پشت گردن و عینک یک حوله بر سر خود را در طول نادر از لحظات او روی نیمکت: “که یکی از واقعا یاد اجراهای خود را در تاریخ و در بسکتبال تاریخ است.”

بگویید طرفداران موسیقی جاز در مورد آن.

در دوم فکر نمی کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im