به دنبال بازگشت: Jimmer, BYU ناراحتی Kawhi, SDSU در clash of top 10 تیم در سن دیگو; برخی از بازی ها تعریف می شود و آنچه شما نمی توانید پیش بینی

یادداشت سردبیر: ششم در گاه به گاه سری reminiscing در مورد بازی ها به فراموشی سپرده شود.

پروو — راه رفتن از Viejas عرصه که بعد از ظهر من می دانستم که شدید ملی موشکافی در این BYU تیم بسکتبال — شاید در حال حاضر در تمام زمان بالا بود فقط افزایش نمایی.

اما من واقعا تا به حال هیچ ایده. در آن زمان هیچ کس بود.

این فوریه بود. 26, 2011 و شماره 7 ساله تا به حال فقط ناراحت No. 6 ایالتی سن دیگو در مقابل SDSU, دانشجو, بخش, شناخته شده به عنوان “نشان دادن” و مخاطبان تلویزیون ملی در CBS در ارتفاع Jimmermania. کانون کالج بسکتبال جهان آن روز نبود در چپل هیل یا Lexington. آن را در سن دیگو, از همه جا.

در این لحظه بازی احساس تاریخی است. این یکی از به یاد ماندنی ترین من تا کنون تحت پوشش و نویسندگان از انتشارات ملی بودند در آن حضور داشتند. نمی توان خاصی است اما من ممکن است را دیده اند Ron Burgundy وجود دارد.

آن را برجسته دو بالا 10 تیم و در دو کشور بالای بازیکنان — BYU را Jimmer Fredette های احتمالی اجماع ملی بازیکن سال برابر سن دیگو ایالت Kawhi Leonard, آینده, NBA All-Star و NBA Finals MVP.

همانطور که معلوم شد این خانمها بالغ (که بهبود یافته به 27-2 کلی) trailed تنها یک بار 2-0 و ادعا قانع کننده 80-67 پیروزی یکی از بزرگترین منظم-فصل برنده در مدرسه تاریخ است.

و به عنوان به زودی به عنوان آن را بیش از مردم در سراسر کشور شد وزوز در مورد مشروع امکان BYU دریافت شماره 1 دانه برای اولین بار در آینده NCAA Tournament. پاشنه فقط رسیده یک apex اما همه میخواستم بدونم چه بیشتر آنها می تواند انجام.

این می تواند یک تیم است که می تواند شکستن مدرسه مشکوک رگه هرگز از رسیدن به فینال چهار ؟ می تواند این پیروزی تیم ملی قهرمانی ؟ به نظر می رسید تقریبا مانند سرنوشت. چهار نهایی بود که در هوستون زادگاه BYU مربی دیو افزایش یافت.

رفتن به این که بازی در سن دیگو که نوک در ساعت 11 صبح اقیانوس آرام زمان آزتک شده بود به دنبال گرفتن انتقام 71-58 از دست دادن به خانمها بالغ در پروو در Jan. 26 بود که دیگر لحظه به یاد ماندنی از فصل که به عنوان جمعیت در ماریوت مرکز یورش برده و دادگاه پس از بازی و Fredette دیدنی 43-نقطه عملکرد. آن شب BYU دست SDSU اول آن از دست دادن این فصل است.

در هفته منتهی به مسابقه برگشت در سن دیگو نشان می دهد شعار در طول بازی در برابر مخالفان دیگر “ما می خواهیم Jimmer!” این هفته از بازی آنها معترضان در خارج از عرصه braving 70-درجه حرارت. در واقع آن را بارید که در هفته. اما همانطور که معلوم شد این بود که خانمها بالغ که ضعیف نشان می دهد خلق و خوی در Viejas عرصه آن روز.

قبل از بازی در مورد نوع پذیرش او پیش بینی از Fredette شد unfazed.

“در حال حاضر آنها شانس” گفت: Fredette که خود را جشن گرفتند 22nd, تولد, روز قبل از بازی. “ما به دنبال به جلو به بازی. آن را به یک بازی بزرگ است. آن را برای رفتن به یک فضای بزرگ. امیدوارم ما می توانید بیرون بروید و یک برنده. آن دشوار خواهد بود اما من فکر می کنم ما می توانیم آن را انجام دهد.”

پیش بینی خصمانه جمعیت, SDSU مربی استیو فیشر از طریق پست الکترونیکی نامه ای به “نشان دادن” التماس دانشجویان به نمایشگاه احترام به BYU.

“این مهم است که به یاد داشته باشید که زمانی که شما در دانش آموز بخش شما نشان دهنده چیزی بزرگتر از خودتان است. شما نماینده ایالتی سن دیگو” خواندن بخشی از پیام. “ما نمی توانیم عبور از خط به موضوعاتی که خارج از محدوده و ناخوش آیند به خصوص سرگرم کننده از یک دین است.”

من حدس می زنم که فیشر از راه گفت “شما اقامت درجه یک سان دیگو.”

پیام نبود از صمیم قلب دریافت کرده و بر اساس برخی از شعارهای طعنه و نشانه های ایجاد شده توسط “نشان می دهد.” برخی از لباس دوم-روز سنت مبلغان با پوشیدن پیراهن سفید روابط و کلاه دوچرخه.

قبل از بازی SDSU به نام این مسابقات بزرگترین بازی در تاریخ آن است. Fredette نام آن را “بزرگترین بازی در BYU تاریخ” و اضافه کرد که “این بازی می شود حتی بزرگتر” از نشست قبلی. آن را سخت به استدلال می کنند که نقطه. دو تیم تا به حال یک ترکیب کلی رکورد 53-3 و آزتک سواری 18-بازی برنده خط. این حفره دار شماره 8 تیم در جرم (BYU به طور متوسط 83 ppg) در برابر شماره 7 تیم در نمره دفاع (SDSU داد تا 58.6 ppg).

Fredette بود که دو تیمی بسیار از این مسابقه به ثمر رساند بازی-بالا 25 امتیاز آن روز اما من به یاد داشته باشید آن را به عنوان یک همه در اطراف عملکرد تیم. ملت را دیدم که BYU به دور از یک مرد نشان می دهد. این تیم تا به حال آنچه در آن طول می کشد به رقابت برای عنوان ملی.

پاشنه, حفر 14 از 24 3-اشاره گر از جمله چهار Fredette. چارلز Abouo نیز تا به حال چهار نوح Hartsock آمار سه و جکسون امری میخ دو. Abouo به پایان رسید و با 18 امتیاز و Hartsock اضافه شده 15.

“هنگامی که آنها تا به حال به یک سبد کسی ساخته شده است یک سبد و آن را هرگز همان کسی” فیشر گفت. “این یک علامت از یک واقعا تیم خوب است.”

“من همه گفتن همه سال های طولانی است که آن را نه فقط من. این تیم ما” Fredette گفت. “من گفتن آنها را نگه دارید اگر آنها در حال رفتن به تیم من قصد دارم به سعی کنید به آن را به هم تیمی های من و آنها در حال رفتن به عکس و به همین دلیل ما برنده شده اند این بازی به کل سال است. اگر آنها نمی, دو تیم در آن زمان من آن را برای رفتن تهاجمی و نمره بسکتبال تا زمانی که آنها را به. این چیزی است که تیم ما خوب است. من خوشحالم که بیشتر مردم قادر به دیدن آن است که تیم ما بسیار خوب است.”

خیلی خوب است که بسیاری از bracketologists و مفسران اعلام ساله به ارزش یک ردیف 1 دانه در مسابقات NCAA.

دو روز بعد BYU طاقی از شماره 7 به شماره 3 در رتبه بندی ملی. این خانمها بالغ شده بود رتبه به عنوان بالا به عنوان شماره 3 در AP نظرسنجی در ماه ژانویه از سال 1988 اما من شک دارم که ملت هرگز برگزار شد BYU بسکتبال در خصوص بالاتر در سراسر کشور بیش از آن در اواخر فوریه 2011.

آن نگاه مانند ستاره تا به حال تراز وسط قرار دارد برای خانمها بالغ. این بود BYU سال.

سپس ناگهان رنگ از فصل را در یک لحظه.

در مارس 1, چند روز پس از پیروزی SDSU, BYU مقامات منتشر خیره کننده اعلام کرد که با شروع مرکز براندون دیویس تیم پیشرو rebounder شده بود به حالت تعلیق برای بقیه فصل با توجه به یک افتخار کد تخلف ارسال تکان سراسر کشور و ایجاد سرفصل در سراسر جهان است.

6-پا-9 دانشجوی سال دوم آغاز شده 26 از 29 بازی برای BYU بود و به طور متوسط 11.1 امتیاز (سوم بهترین تیم) و 6.2 ریباند در 24.9 دقیقه در هر بازی.

همه بحث دیویس وضعیت سیستم عامل ملی و آن را تبدیل به علوفه برای اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان.

به دلیل Jimmermania وجود دارد در حال حاضر گسترده بوده است توجه BYU بسکتبال. دیویس’ تعلیق تنها تقویت شده که توجه و قرار دادن مدرسه افتخار کد زیر میکروسکوپ.

اما این داستان دیگری است.

همانطور که معلوم شد این disconsolate, خانمها بالغ کردم دمیده در بازی بعدی خود در خانه جدید به مکزیک و سپس ضرب و شتم وایومینگ به نزدیک شدن فصل به طور منظم. این BYU تیم تا به حال به دوباره اختراع خود را تا حدودی با تکیه بر بازیکنان گمنام مثل لوگان Magnusson برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط دیویس.

پاشنه ضرب و شتم TCU و جدید مکزیک در غرب کوه کنفرانس مسابقات قبل از سقوط به ایالتی سن دیگو در بازی های قهرمانی است.

BYU دریافت شماره 3 دانه در مسابقات NCAA و پیشرفته به شیرین 16 بعد از برنده بیش از شماره 14 Wofford و شماره 11 Gonzaga. این علامت در Cougars اول شیرین 16 ظاهر در 30 سال یاد ماندنی موفقیت برای این برنامه است.

هفته آینده BYU حذف شد توسط شماره 2 فلوریدا در وقت اضافه در نیواورلئان.

در ضمن SDSU به دست آورده No. 2 دانه در رقص بزرگ و همچنین کاهش یافت و در شیرین 16 — به احتمالی قهرمان ملی UConn. Huskies ضرب و شتم ساقی شماره 8 دانه در عنوان بازی. ساقی ضرب و شتم فلوریدا که تا به حال زدم BYU دو روز قبل از آن برای پیشبرد به چهار نهایی.

ما هرگز می دانم آنچه ممکن است اتفاق افتاده بود دیویس برای خانمها بالغ در این مسابقات است.

که پیروزی در سن دیگو دولت مشخص دیویس’ بازی نهایی این فصل است. زمانی که من فکر می کنم که مسابقه در حال حاضر من آن را به کامل بافت. در حالی که دیویس شد موضوع از جوک ها در بسیاری از محافل با توجه به این دلیل خود را برای تعلیق بسیاری از ناظران ستایش BYU برای دست زدن به آن وضعیت برای قرار دادن اصول بالا برد. دیویس که می تواند منتقل کرده اند و یا در سمت چپ برنامه نشان داد شجاعت و عزم بازگشت به BYU که فصل آینده است. او در بازی نهایی خود را دو سال در پروو دربندی برجسته وحشی حرفه ای.

که BYU-SDSU بازی در ماه فوریه سال 2011 نشان میدهد که ما هرگز نمی تواند پیش بینی آینده و حتی هفته آینده یا ماه آینده.

چه کسی می توانست حدس زده بعد از مامان ناراحت No. 2 Gonzaga back on Feb. 22 یکی دیگر از پیروزی تاریخی برای BYU که کمتر از یک ماه بعد مسابقات NCAA لغو خواهد شد با توجه به یک بیماری همه گیر? اتفاقا هر دو BYU و SDSU رتبه بندی شدند و با بهره گیری از بهترین فصول در سال 2020 از آنجا که سال 2011 در مبارزات انتخاباتی.

در ورزش و در زندگی شما هرگز نمی دانید چه می تواند اتفاق می افتد بعدی. وجود دارد ممکن است یک درس در جایی در مورد لذت بردن از لحظه ای. یکی دیگر از درس ؟ برخی از بازی ها در حقیقت لزوما تعریف آنچه شما می بینید, اما آنچه شما پیش بینی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de