به دنبال نوادا خواهد شد لذا اجتناب از اشتباهات آیووا?

نوادا دموکرات ها امیدوارند که برای جلوگیری از تکرار هرج و مرج است که نیرنگ آیووا قفقاز به عنوان رای دهندگان جمع آوری در سراسر نقره دولت در روز شنبه خود را به ریاست جمهوری تنظیمات شناخته شده است. آیووا روند حفره حفره این ماه پس عجله تلاش دولت دموکرات برای استقرار یک برنامه تلفن همراه برای جلسه داوطلبان برای گزارش نتایج. دموکرات ها در ایالت نوادا قرار بود به استفاده از همان برنامه توسعه به عنوان آیووا بود اما به سرعت از کنار آن برنامه. آنها هنوز هم می شود با تکیه به برخی از حد تکنولوژی به کمک در شمارش و گزارش نتایج, اگر چه, و مانند آیووا آنها را کاغذ پشتیبان گیری.

پرسش و پاسخ در مورد نوادا آماده سازی:

چقدر شباهت نوادا حزبی روند به آیووا ،

بسیار شبیه به همین دلیل است که وجود دارد نگرانی در مورد یک پتانسیل تکرار از مشکلات. همانطور که در آیووا نوادا قفقاز در حال اجرا توسط دولت حزب دموکرات است. در مقابل, مقدماتی و کلی انتخابات در حال اجرا توسط مقامات دولتی. و فقط در آیووا حوزه کاپیتان در نوادا خواسته خواهد شد که برای اولین بار به گزارش نتایج حاصل از هر مرحله از مراحل آشکار چگونه نتایج محاسبه شده است.

یکی از تفاوت های مهم است که نوادا تا به حال چهار روز از رای گیری اولیه که در آن برخی از 75,000 رای دهندگان در حال حاضر بازیگران برگه های رای. آن تعداد قابل توجهی داده شده 84,000 مردم با حضور دموکرات قفقاز در سال 2016. این اولین بار است که نوادا در قفقاز باید به حال اولیه رای گیری. روز شنبه, کسانی که رای خواهد بود ادغام با انجمن آرا در محله حوزه — پیچیده گام است که برخی از ناظران می گویند می تواند سفر تا داوطلبان در حال اجرا قفقاز.

می تواند نوادا تجربه مشکلات مشابه که HOBBLED آیووا قفقاز?

در آیووا ناتوانی برخی از سازمان حزبی برای دانلود برنامه بر روی تلفن های خود را و یا به استفاده از آن با موفقیت باعث سیل تماس ها به این خط و به طور چشمگیری کاهش روند گزارش نتایج. و برنامه نویسی یک موضوع درون برنامه موبایل گل آلود داده است که فرستاده شد در ایجاد اختلاف است که متوقف گزارش از نتایج اولیه نزدیک به 24 ساعت است.

در نوادا حزبی سازمان نمی خواهد نیاز به دانلود هر چیزی, اما آنها خواسته خواهد شد که برای کار در اپل و حرکت به گوگل فرم طراحی شده برای یکپارچه سازی اولیه رای دهندگان به فرد در انجمن پردازش و محاسبه نتایج. برنامه Google و iPads در حال اعتماد تجاری فن آوری, ابزار, اما, انتخابات, کارشناسان هشدار داده اند که استقرار هر تکنولوژی در اواخر این روند مانند نوادا را افزایش می دهد خطر ابتلا به مشکلات. کاغذ سوابق اولیه رای گیری در دسترس خواهد بود در صورت نیاز.

داوطلبان می گویند که دست در آموزش با iPads و فرم گوگل نیست حتی در دسترس تا اواخر روز سه شنبه به زمان کمی برای مردم و به ویژه کسانی که با تکنولوژی زرنگ و دانا به عمل است.

چگونه قفقاز بود انجام شده است ؟

قفقاز متفاوت از انتخابات مقدماتی. در اولیه رای دهندگان به پای صندوقهای رای, بازیگران آراء و ترک. در جلسه رای دهندگان جمع آوری و در محلی حوزه و اعلام حمایت خود را برای انتخاب نامزد شده است. سپس برخی از فرصت به سوئیچ طرف.

در اینجا چهار مرحله این است که چگونه آن را آشکار در نوادا است.

1. “اولین تراز:” رای دهندگان پس از رسیدن به جلسه سایت با پر کردن یک کارت است که لیست خود را انتخاب اول و نتایج آن خواهد بود جدول.

2. سوئیچینگ اگر لازم: حزبی را برانگیخت که اول انتخاب نامزد نتواند به حداقل 15 درصد آرا را می توانید حمایت خود را به یک نامزد. اگر این رای دهندگان نمی انتخاب نامزد دیگری رای خود را نمی خواهد تعداد در تنظیم نهایی.

3. “نهایی تراز:” نتایج حاصل از این مرحله خواهد بود جدول تعيين قفقاز’ “تنظیم نهایی.” تنها نامزد دریافت خواهید کرد که حداقل 15 درصد آرا را در این حوزه — به اصطلاح نامزدهای زنده — محسوب می شود در تنظیم نهایی. غیر قابل دوام نامزدهای دریافت صفر آرا در تنظیم نهایی.

4. محاسبه نمایندگان. نهایی تراز آرا هستند و سپس مورد استفاده برای محاسبه تعداد شهرستان کنوانسیون نمایندگان اعطا به هر نامزد. (هر حوزه دارای یک تعداد معینی از شهرستان نمایندگان به جایزه). نوادا خواهد جایزه 36 نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها بر اساس تعداد شهرستان کنوانسیون نمایندگان هر نامزد برنده هر دو ایالت و فردی در کنگره مناطق.

چه نتایجی خواهد دموکرات انتشار در خارج از قفقاز?

وجود خواهد داشت سه مجموعه نتایج:

—برگه از “تراز اول” از حزبی را برانگیخت;

—این جلسه را برانگیخت’ “تنظیم نهایی”;

—تعداد کل نمایندگان به شهرستان کنوانسیون های برنده توسط نامزدها.

اولین و آخرین تراز نتایج جدید نیستند اما این اولین بار است که حزب آنها ساخته شده است ،

چگونه خواهد AP اعلام برنده نوادا قفقاز?

AP اعلام خواهد شد برنده نوادا قفقاز بر اساس تعداد شهرستان کنوانسیون نمایندگان هر نامزد دریافت می کند. چرا که دموکرات ها را انتخاب کنید و به طور کلی خود را نامزد بر نمایندگان. دیگر نتایج را ارائه بینش ارزشمندی در این روند و قدرت از نامزدهای اما نمایندگان شهرستان دارای بیشترین مستقیمی در متریک دموکرات ها استفاده کنید را انتخاب کنید خود را نامزد. به طوری که این تعداد به تماشای.

با این حال آسوشیتدپرس گزارش خواهد شد تمام نتایج به عنوان آنها منتشر می شوند.

می تواند نتایج به تعویق افتاد مانند آیووا?

آن را ممکن است. مقامات حزب گفته اند که آنها هدایت شود دقت بیش از سرعت. عوامل که شامل ادغام رای اولیه به روند و به طور بالقوه مشارکت بالا می تواند تحت تاثیر قرار نامزدها و زمان بندی از نتایج. رای گیری اولیه پیچیده است که آیووا تلاش بود و شده است وجود دارد برخی از عدم اطمینان در مورد چگونه اولیه رای دهندگان را شامل می شود در مراحل بعد از این جلسه روند.

اگر همه چیز می رود هموار با iPads و Google, اشکال, این بخشی از فرایند می تواند به سرعت. اما اگر داوطلبان در سمت چپ برای تکیه بر مجموعه دستورالعمل ها و انجام محاسبات ریاضی با دست آن را می کند همه چیز را.

چرا دموکرات ساخت این تغییر ؟

قوانین جدید لازم الاجرا توسط کمیته ملی حزب دموکرات به عنوان بخشی از یک بسته از تغییرات به دنبال برنی ساندرز پس از دست دادن خود را به هیلاری کلینتون در سال 2016 ریاست جمهوری شرکت کنند ، تغییرات طراحی شده بودند به انجمن سیستم شفاف تر و مطمئن شوید که حتی بالاترین-انجام نامزدهای دریافت اعتبار عمومی برای همه آرا را دریافت می کنند.–

این داستان تصحیح یک سوال در اعلام برنده به نوادا قفقاز نه آیووا قفقاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>