بلندی Coronavirus تهدید در ما تقویت مورد برای مدیکر برای همه و جهانی پرداخت مرخصی استعلاجی

جهانی شیوع کروناویروس که همچنین تهدید ایالات متحده—و به طور گسترده ای مورد انتقاد تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای رسیدگی به آن ارائه شده است طرفداران هر دو پرداخت مرخصی استعلاجی و مدیکر برای همه یک فرصت به این موضوع که چنین جهانی برنامه های اجتماعی نه تنها از نظر اخلاقی حق بلکه در خدمت یک کلید سلامت عمومی تابع.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) در میان کسانی که پیشنهاد پنج شنبه که مدیکر برای همه سیستم—دروغ را رد کرد توسط جمهوری خواهان و شرکت های بزرگ دموکرات ها به عنوان گران و غیر واقعی—می توانیم همه آمریکایی ها توانایی به یک پزشک را ببینید اگر آنها توسعه آنفولانزا مانند علائم مرتبط با coronavirus رسما شناخته شده به عنوان COVID-19.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از افرادی که مسئولیت رسیدگی به مواد غذایی خود را—که در حال حاضر overworked و underpaid—نشان می دهد تا بیمار به کار از آنجا که کشور ما حاضر به تضمین بهداشت و درمان و یا پرداخت بیمار را ترک کنند.”
—Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.)
“اجازه بدهید من روشن است: آن را هرگز مهم تر بوده است تا در نهایت تضمین بهداشت و درمان به عنوان یک حق انسانی با عبور مدیکر برای همه” ساندرز گفت: در بیانیه ای در محکوم بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر برای امتناع تضمین کند که یک واکسن علیه این بیماری می تواند مقرون به صرفه برای همه آمریکایی ها است.

تعدادی از منتقدان در رسانه های اجتماعی نوشت که شیوع این بیماری—که در آن حداقل 60 آمریکایی ها که تا کنون قراردادی بیماری های دستگاه تنفسی و بیش از 82,000 مردم در سراسر جهان—باید علت هر مدیکر برای همه شکاک به تجدید نظر در موضع خود که دولت باید تضمین بهداشت و درمان برای همه آمریکایی ها است که می تواند در نقطه تحویل آن را به عنوان در بسیاری از کشورهای صنعتی است.

“گسترش coronavirus باعث می شود یکی از قوی ترین موارد برای اینکه چرا ما به فوریت نیاز به مدیکر برای همه” توییتی Rep. علامت Pocan. “اگر مردمی نمی توانیم برای آزمایش یا درمان می شود, چگونه ما در مدیریت گسترش بیماری؟”

“اگر شما یک شکاک مدیکر برای همه, این را امتحان کنید. توجه داشته باشید امروز از افرادی که در آلوده کردن فاصله شما” نوشت: نویسنده و MSNBC نویسندگان آناند Giridharadas. “آیا شما اعتماد به نفس همه آنها دسترسی به مراقبت از آنها نیاز به سالم و سالم نگه داشتن شما?”

“Coronavirus روشن می سازد چه درست بوده است در تمام طول” اضافه شده Giridharadas. “سلامت خود را به عنوان امن که از بدترین-بیمه بدترین-مراقبت-برای فرد در جامعه خود را. از آن خواهد شد تصمیم با ارتفاع از کف و نه سقف.”

در یک ورید مشابه بورسی‘s متی Yglesias پرسیدم به نظر می رسد حتی اگر شما شخصا بسیار قوی طرح بیمه سلامت وجود دارد ممکن است صعودی به زندگی در جامعه ای که افراد دیگر می تواند خود را coronavirus بررسی علائم و درمان بدون ترس آنها می شود خطر ورشکستگی است.”

حتی افرادی که کارفرما بر اساس بیمه سلامت هستند به احتمال زیاد به جست و خیز دیدن یک دکتر اگر آنها احساس بیمار گفت: نیویورک تایمز گزارش خبرنگار سارا Kliff—به خصوص در آغاز سال که مردم به احتمال زیاد خود را ملاقات کرد معافیت بیمه اجازه می دهد پوشش خود را به پا زدن در.

“ما بسیاری از تحقیقات علمی نشان می دهد که deductibles بالا را در بیماران ساکت به دنبال مراقبت های, حتی زمانی که آنها به آن نیاز دارید ایم” Kliff.

به عنوان مقاله نویس Helaine اولان نوشت: روز شنبه در واشنگتن پستبه بنیاد خانواده کایسر (KFF) گزارش می دهد که بیش از نیمی از آمریکایی ها با کارفرما بر اساس بیمه باید معافیت از حداقل $1,000. برای افرادی که به دست آوردن بیمه از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA), بازار متوسط معافیت حدود 4000 دلار.

“ویروس ها و بیماری های عفونی را بررسی نمی deductibles خود را شرکت می پردازد و دسترسی به شبکه قبل از حمله آنها” نوشت اولان. “شک ممکن است ادعا می کنند که ملت ما نمی توانیم مدیکر برای همه, اما آن را به طور فزاینده ای زیاد است که ما در مورد به کشف چقدر هزینه سیستم فعلی ما واقعا است.”

چرا که بسیاری از آمریکایی ها تمایل به چشم پوشی از علائم خود را برای جلوگیری از هزینه های پزشکی لایحه میلیون ها نفر هستند به احتمال زیاد برای رفتن به محل کار حتی اگر آنها احساس بیمار ساخت گسترش coronavirus حتی بیشتر احتمال دارد.

در حالی که دیگر کشورهای صنعتی نیاز است که کارفرمایان ارائه طیف گسترده ای از روز پرداخت می شود بیمار با همه کشورها در سال 2009 مطالعه توسط مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست (CEPR) ارائه حداقل نه روز با پرداخت کامل ایالات متحده نمی کند نیاز به هر گونه پرداخت بیمار زمان برای کارگران است.

به طور متوسط آمریکایی ها که روز پرداخت می شود بیمار حق تا هفت روز در هر سال با توجه به اداره آمار نیروی کار. تقریبا چهار در 10 کارگران—43.5 milllion مردم—لازم نیست که هر گونه پرداخت مرخصی استعلاجی.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.), آوازی مدافع برای هر دو مدیکر برای همه و ملی پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست توییتی که بسیاری از مردم در صنعت خدمات که در آن او کار می کرد قبل از مصرف, اتاق کار, به کار می آیند بیمار به علت عدم پرداخت را ترک کنند.

بسیاری از آمریکایی ها به احتمال زیاد به چشم پوشی از هر گونه علائم آنها احساس عدم پرداخت مرخصی استعلاجی و بیمه بهداشت و درمان است که اجازه می دهد آنها را به پرداخت هزینه آزمایش و درمان برای coronavirus و همچنین بیمه بیکاری و یا کمک های دیگر اگر آنها قادر به کار سابق کار, منشی, Robert Reich نوشت.

“به عبارت دیگر اکثر آمریکایی ها” زندگی می کنند در شرایطی که مشوق نادیده گرفتن نشانه های خود را و به طور بالقوه خود را گسترش بیماری او هنوز توییتی.

“مدیکر برای همه است که معمولا به عنوان یک استدلال اخلاقی” نوشت اولان. “اما این وضعیت این است که به سادگی غیر اخلاقی—این نیز برگ ایالات متحده در یک نقطه ضعف عمده وقتی که می آید به مبارزه با بیماری های همه گیر جهانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>