‘Looney Tunes’ و ‘علم’ شد HBO حداکثر محبوب ترین نشان می دهد در راه اندازی. می کند که به خوبی جواب برای “دوستدار خانواده’ نشان می دهد ؟

HBO ممکن است شناخته شده برای بزرگسالان بیشتر کرایه مانند “بازی تاج و تخت” اما یک هفته پس از راه اندازی آن, جدید, جریان, خدمات, HBO حداکثر کودکان نشان می دهد که در حال بیرون آمدن در بالا.

بیشتر در تقاضا نشان می دهد پس از راه اندازی نبود “بازی تاج و تخت” یا “سوپرانوها” و یا حتی “دوستان”—آن شد سری جدید “Looney Tunes انیمیشن” با توجه به گزارش از بلومبرگ.

مانند بسیاری از خدمات جریان HBO حداکثر (که راه اندازی در مه 27) تلاش شده است به منظور توسعه نشان می دهد برای رسیدن به بچه ها و خانواده ها است. با “دیزنی” به عنوان موفق ترین سری تا کنون بلومبرگ آن را به نام یک “پیروزی” برای HBO حداکثر تلاش برای تبدیل شدن به یک “دوستدار خانواده برند.”

“Looney Tunes” نبود تنها یکی از بچه ها را نشان می دهد به خوبی انجام دهد برای HBO حداکثر. “نه بیش از حد دیر شده نشان می دهد با علم” یک نشان می دهد بحث میزبان توسط “Sesame Street” شخصیت عرضه در جایگاه دوم اگر چه آن را بعد از آن کاهش یافته و به چهارم با توجه به ناظر.

با موفقیت دو کودک سری در حال حاضر آن باقی مانده است دیده شود که آیا HBO حداکثر خود ادامه خواهد داد به محوری برای مطلب “دوستدار خانواده” ارائه و یا اگر جریان خدمات تمرکز بر نام تجاری خود را از بزرگسالان بیشتر سری.

این خدمات ممکن است مجبور به انجام این کار به منظور پیروزی در خانواده ها بیش از, گفت: ملیسا Henson, مدیر برنامه از پدر و مادر تلویزیون شورا در مصاحبه با Deseret News.

“من فکر می کنم این چالش برای HBO در حال رفتن به, ‘چگونه ما خانواده ها به اعتماد ما؟'” هنسون گفت.

چرا جریان را می توان مهم برای کودکان

کودکان مهمی مخاطبان برای خدمات جریان به ویژه پس از خود هزاره پدر و مادر هستند بیشتر احتمال دارد به اشتراک برای یک دوره کوتاه از زمان شراب خواری یک فصل جدید از یک نشان می دهد و سپس رها کردن اشتراک Henson گفت.

اما تماشای نشان می دهد مورد علاقه است که اغلب بخشی از یک فرزند در زندگی روزمره به این معنی که اگر کودکان می توانید “قلاب” پدر و مادر هستند احتمال بیشتری برای عضویت در دراز مدت.

بینندگان جوان را از دیگر مزایای خدمات جریان فراتر از پدر و مادر خود را که تبدیل به مشترکان است. شرکت نیز بانکی در کودکان و نوجوانان است که با استفاده از یک سرویس خاص زمانی که آنها جوان هستند به چوب با آن را به عنوان آنها رشد می کنند.

“آنچه همه شاهد است که بچه ها وفادار هستند” آنجلا Santemero یک نویسنده و تهیه کننده برای کودکان سری PBS آمازون و Netflix و گفت: تنوع در سال 2018 است. “آنها شروع به تماشای یک جریان خدمات پدر و مادر اعتماد و احترام و پس از آن رشد آنها را با شما. … آن را مانند زمانی که شما برای اولین بار کارت امریکن اکسپرس در دانشگاه و پس از آن شما اقامت با امریکن اکسپرس برای همیشه لطفا برای. این است که احساس. و آن را قطعا که کودکان و نوجوانان در حال رشد مخاطبان است.”

HBO با وجود شهرت خود را برای محتوای بزرگسالان درگیر شده است در کودکان, برنامه نویسی, برای سال, از جمله پخش جیم هنسون “Fraggle Rock” در دهه هشتاد. پس از خرید “Sesame Street” در سال 2015 و با دسترسی خود را به برادران وارنر خواص مانند “Looney Tunes,” HBO Max به نظر می رسد به خوبی قرار داده شده برای جلب مخاطبان جوان.

هنوز هم با وجود چگونه به خوبی “Looney آهنگ کارتون” انجام شده در مقایسه با دیگر نشان می دهد در HBO و حداکثر آن نمی آیند نزدیک به تطبیق علاقه در “Mandalorian” هنگامی که آن را به عرضه در دیزنی به علاوه با توجه به ناظر. که بدان معنی است که HBO حداکثر ممکن است هنوز هم یک راه برای رفتن در رسیدن به یک خانواده مخاطبان است.

چگونه برای ایمن ماندن

اکثر جریان خدمات طیف گسترده ای از محتوا از خانواده پسند به نشان می دهد که بهتر مناسب برای بزرگسالان است. تلاش برای مطمئن شوید که کودکان تنها در معرض بچه دوستانه محتوای گاهی اوقات می تواند یک چالش برای پدر و مادر.

برای پدر و مادر که استفاده از خدمات جریان است که می خواهم به بهتر نظارت بر آنچه که کودکان خود را در حال تماشای هنسون است برخی از پیشنهادات.

  • کنترل والدین. “من می خواهم به شدت تشویق پدر و مادر به استفاده از در دسترس همه کنترل والدین,” هنسون گفت. فردی جریان خدمات و یا برنامه های اغلب والدین, کنترل, اما اغلب پس از انجام دستگاههایی مانند تلویزیون های هوشمند و گوشی های. “که فقط یک لایه امنیتی است.”
  • نگه داشتن دستگاه های عمومی است. “صرف نظر از این دستگاه مطمئن شوید که آنها در فضاهای عمومی در خانه” هنسون توصیه می شود. او نشان می دهد که هر چیزی که می تواند جریان رسانه ها از جمله تلویزیون و کامپیوتر و قرص نگهداری در خارج از اتاق خواب کودکان.
  • دانلود برنامه. “اگر شما یک پدر و مادر از یک کودک وجود دارد برنامه های کاربردی است که اجازه می دهد پدر و مادر برای نظارت بر آنچه که کودکان خود را انجام می دهند آنلاین چه نوع از برنامه های آنها دسترسی و چقدر زمان آنها صرف در آن برنامه گفت:” هنسون.

چه به تماشای

در اینجا برخی از کودکان نشان می دهد که شما می توانید پیدا کردن در HBO Max:

“ماجراجویی زمان: سرزمین های دور.”

چهار ساعته ویژه بر اساس شبکه کارتون متحرک سری خواهد شد شروع ژوئن 25.

“Craftopia.”

یک تهیه رقابت با بچه های شرکت کنندگان بین سنین 9 و 15 و به میزبانی YouTuber LaurDIY (لورن Riihimaki).

“شب بخیر ماه و دیگر زمان خواب آلود قصه.”

نسخه انیمیشن از کتاب کودکان کلاسیک و دیگر داستان قبل از خواب.

“Looney آهنگ کارتون.”

جدید را در بازی های کلاسیک از شخصیت های کارتونی اشکالات اسم حیوان دست اموز و سفیه اردک.

“نه بیش از حد دیر شده نشان می دهد با علم.”

علم و تبدیل به یک میزبان بحث نشان می دهد با مهمانان مشهور مانند John Mulaney, Blake Lively, و جیمی فالون و همچنین به عنوان مهمان موسیقی است که شامل Lil Nas X و برادران جوناس.

“Sesame Street.”

نام تجاری جدید قسمت از “Sesame Street” و همچنین بیش از بیست فصل گذشته نشان می دهد در دسترس خواهد بود در HBO حداکثر.

فیلم.

HBO حداکثر همچنین ویژگی های یک مجموعه بزرگ از فیلم ها که شامل:

  • “کارآگاه Pikachu”
  • “فیلم لگو 2: قسمت دوم”
  • “ماداگاسکار”
  • “ریو”
  • “Smallfoot”
  • مجموعه ای کامل از استودیو Ghibli فیلم از جمله “همسایه من توتورو” و “Spirited Away”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im