Lori Loughlin محاکمه به روز رسانی: یک قاضی فقط دستور USC به ارائه اطلاعات بیشتر

یک قاضی فدرال به نام برای دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به انتشار اطلاعات بیشتر در مورد پذیرش کالج رسوایی و پدر و مادر متهم در آن فاکس کسب و کار گزارش.

  • TMZ اولین گزارش داد که قاضی به نام برای USC به انتشار اطلاعات است که شامل “قبلا redacted اسناد” با توجه به فاکس کسب و کار. قاضی گفت: USC به محذوف اطلاعات در اسناد است که می تواند مهم در این مورد.
  • این تصمیم به درخواست برای این اسناد ساخته شده بود پس از قضاوت دیدم unredacted ایمیل که در تناقض با اظهارات قبلی که USC نمی دهد هر گونه درمان ترجیحی برای دانش آموزان آینده نگر.

چرا این مسائل برای Lori Loughlin

Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulli هستند متهم از پرداخت 500,000 دلار رشوه به طوری که دختران خود را اولیویا جید و ایزابلا رز Giannulli خواهد بود تیم خدمه استخدام برای دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

زن و شوهر, دفاع طولانی استدلال کرد که آنها معتقد بودند ساخت مشروع پرداخت به دانشگاه به عنوان یک تلاش برای جمع آوری اعانه.

Loughlin و Giannulli متهم به دادستان فدرال خودداری اطلاعات است که می تواند اثبات بی گناهی خود را که من در مورد نوشت: برای Deseret News.

ضربه فیلم های پورنو کار Trach یک وکیل برای Loughlin گفت: (از طریق فاکس کسب و کار): “واقعیت این است که کسی یک کمک مالی به USC با هدف گرفتن کودکان خود را به USC جرم نیست.”

دادستان فدرال منتشر شد مصاحبه یادداشت از ویلیام “ریک” خواننده متفکر از کالج پذیرش رسوایی که با توجه به Loughlin تیم ممکن است اثبات بی گناهی خود را.

چه بعدی ؟

  • Loughlin و Giannulli در حال برنامه ریزی برای تلاش در Oct. 5 در بوستون فدرال دادگاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>