Lori Loughlin دختر اهدا ملی به قید وثیقه از صندوق. او خواسته است خواهر او را به انجام همان چیزی که

اولیویا جید, دختر Lori Loughlin و یوتیوب تاثیر گذار گفت: در Instagram شنبه که او اهدا ملی به قید وثیقه از صندوق به دنبال برای کمک به معترضان که ممکن است دستگیر شده اند بیش از آن در سراسر کشور شد.

آنچه اتفاق افتاد:

  • OIivia جید درگیر در “پل اهدای چالش” که در آن Instagram کاربران اضافه کردن یک فیلتر به تصمیم می گیرید که اعتراض های مربوط به خیریه برای کمک به.
  • آن فرود آمد ملی قید وثیقه از صندوق آن را افزایش می دهد پول به قید وثیقه آزاد شد.
  • اولیویا جید نوشته شده رسید از او کمک مالی.
  • Lori Loughlin دختر نامزد چند نفر از دوستان برای پیوستن به این چالش از جمله بلا رز Giannulli او ،
  • اولیویا جید نیز برچسب جکسون Guthy دوست پسر او.

این می آید پس از واکنش

اولیویا جید مواجه انتقاد اوایل این هفته برای پاسخ به در حال انجام در سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس به من گزارش Deseret News.

او با ارسال یک پیام در Instagram داستان است که در آن او گفت: مردم سفید “نیاز به درک که فقط” نه نژادپرستانه بودن کافی نیست ” اگر شما از شنیدن مردم گفت: بی احترامی چیز درست آنها است.”

  • “اگر شما چیزی را ببینید که درست به نظر نمیرسد… چیزی!!!!!. این نیاز به تغییر. برای همیشه لطفا برای! و به عنوان یک فرد که متولد شده است به امتیاز بر اساس رنگ پوست و مالی وضعیت من همیشه آگاه باشید که این مسائل هنوز تا حال حاضر. و که باعث می شود من احساس افتضاح است. اما که همچنین سوخت من است.”
  • “آیا نشستن وجود دارد و این اجازه به ادامه اتفاق می افتد. و اگر کسی می گوید چیزی مانند “هیچ کس در اطراف است که جرم” یا “این یک شوخی’ باید آن را توهین به همه ما صحبت می کنند به دلیل این اشتباه آشکار و نفرت انگیز است که انسان بحث/درمان هر یک از دیگر انسان ها راه دیده ایم.”
  • “ما نیاز به حمایت و ایستادن و صحبت می کنند و از ما امتیاز سفید برای جلوگیری از این. ما نیاز به متوقف کردن شکایت در مورد کوچکترین چیز به این دلیل که جامعه سیاه و سفید هستند و ترس از مرگ و مظلوم هر روز فقط در راه آنها نگاه کنید و چگونه آنها متولد شدند. زمان به مرحله و نگه داشتن سر و صدا به دلیل این نمی تواند ادامه یابد. این نفرت انگیز است.”

منتقدان پیشنهاد اولیویا جید ارسال شد ناشنوا تن نشان می دهد او و پدر و مادر خود استفاده می شود امتیاز سفید برای محافظت از خود در این دانشکده پذیرش رسوایی به من گزارش Deseret News.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de