لری Vallow و چاد Daybell: در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم

Lori Vallow, aka Lori Daybell, right, appears in court in Kauai, Hawaii on Friday, Feb. 21, 2020. Seated in the gallery is her husband, Chad Daybell, front row in blue tie.

لری Vallow از دو گمشده, آیداهو, کودکان مواجه است به اتهام جنایت از بی وفایی و nonsupport.

مورد مرتبط شده است مرگ مشکوک و اتهامات cultlike اعتقادات مذهبی هر آسوشیتد پرس.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

آخرین لری Vallow اخبار و به روز رسانی:

چه داستان تا کنون ؟

 • جاشوا “JJ” Vallow, 7 و Tylee Ryan, 17 شده اند گم شده پس از سپتامبر. Vallow و شوهر جدید, چاد Daybell شده بود زندگی در هاوایی بدون از دست رفته کودکان, ایالات متحده امروز گزارش.
 • Vallow شده بود در هاوایی از اوایل دسامبر. او ازدواج Daybell تنها چند هفته قبل از. که عروسی اتفاق افتاد دو هفته پس از Daybell را — که او ازدواج کرده بود به 30 سال — “درگذشت تحت شرایطی پلیس می گویند ممکن است مشکوک” با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.
 • آیداهو دادگاه خواسته Vallow کودکان را به مقامات در رکسبرگ ، با توجه به شرق آیداهو اخبار “لری Daybell در حال حاضر نشان داد تمایل به نادیده گرفتن حکم دادگاه به او داده شده در ژانویه به تولید بچه ها.”
 • Vallow دستگیر شد Feb. 20 در Kauai, Hawaii. او وثیقه تعیین شد در $5 میلیون با توجه به آسوشیتد پرس.
 • مقامات آموخته از وضعیت پس از جاشوا Vallow بیولوژیکی مادر بزرگ گزارش شده او تا به حال شنیده نشده از پسر. پلیس در آیداهو بازدید برای بررسی در او. Vallow و Daybell گزارش دروغ در مورد محل نگهداری او, با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. این زن و شوهر بود دیگر وجود دارد که پلیس در بازگشت در روز بعد.

3 مرگ و میر در دست بررسی

 • Daybell همسر Tammy, 49, درگذشت در ماه اکتبر. او اگهی گفت: آن را از “علل طبیعی.” “پلیس بعدها سوال است و باید بدن خود را که از یک گورستان در اسپرینگویل یوتا برای کالبد شکافی که نتایج آن را منتشر نکرده اند و در عین حال” با توجه به آسوشیتد پرس.
 • در آوریل Vallow برادر الکس کاکس به ضرب گلوله چارلز Vallow — همسر سابق از لری Vallow — در آنچه شرح داده شده است به عنوان دفاع از خود در طی یک درگیری در آریزونا. لری Vallow و فرزندان او زندگی می کردند وجود دارد در زمان. پلیس گفت که این مرگ بود که قبل از بررسی کاکس مرگ در ماه دسامبر. او در بر داشت العملی در آریزونا.

به بیرون درز ایمیل از ‘هفت ماموریت’

 • در اوایل این هفته مجموعه ای از ایمیل ها نشان داد چه چاد Daybell ارسال به لری Vallow در مورد “هفت ماموریت برای به انجام رساندن با هم.”
 • با توجه به فاکس 10, این ایده ها شامل “ترجمه باستان سوابق نوشتن یک کتاب در مورد آن شناسایی مکان در آریزونا برای ‘سفید اردوگاه’ ریاست کلیسای نخستزاده ایجاد توزیع مواد غذایی به عنوان سختی شروع مقدر افراد به ترجمه و ارائه منابع به صالح و اعضای خانواده است.”

Tammy Daybell مراسم تشییع جنازه

 • Tammy Daybell مراسم تشییع جنازه برگزار شد و مدت کوتاهی پس از مرگ او. کسانی که در حضور گفت: مقدمات مراسم تشییع جنازه ساخته شده بودند با سرعت قابل توجهی با توجه به شرق آیداهو اخبار. یک مرد گفت: “این واقعا عجیب و غریب به خاطر این تابوت نبود حتی وجود دارد. این همه گرد هم آمدند تا سریع و احساس عجله. وجود ندارد بسیاری از مردم در این سرویس است.”
 • چاد Daybell گزارش دریافت $430,000 در بیمه عمر پس از Tammy Daybell درگذشت. چاد Daybell گزارش ساخته شده “قابل توجهی” را افزایش می دهد به حداقل یک سیاست قبل از او درگذشت شرق آیداهو اخبار گزارش.
 • چاد Daybell و Tammy Daybell گزارش دارای پنج فرزند با هم.

چاد Daybell مقاله

 • چاد Daybell نوشت: یک مقاله با عنوان “حرکت به نیمه دوم زندگی من” 12 روز پس از درگذشت همسرش با توجه به شرق آیداهو اخبار.

“من همسر عزیز Tammy گذشت در خواب او را در اوایل روز شنبه, اکتبر 19. وقتی که من از خواب بیدار شد در حدود 6 صبح روشن بود او تا به حال رفته برای چند ساعت.

“از آن به عنوان یک شوک آمد. من نمی توانستم باور من بیدار شده است به نحوی اما همه نشانه این است که روح او به سادگی رفتی در طول شب. چهره او نگاه کرد و بی سر و صدا با چشم خود را بسته و کمی لبخند. آن ویرانگر برای کشف او که راه اما من خیلی ممنون که مرگ او صلح آمیز است.”

“من در روند اجرای آنچه او به من گفت که. او نشان داده است که زندگی من دارای دو بخش است که برنامه ریزی شده بود حتی قبل از اینکه من به زمین آمد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im