لری Vallow Daybell حضور ‘تغییر نمی کند ما آماده سازی برای COVID-19 شیوع رسمی می گوید

مدیسون زندان شهرستان آیداهو نیست تغییر مسیر آماده سازی بیش از coronavirus حتی اگر لری Vallow Daybell بالا مشخصات مشتری یکی از زندان, زندانیان, اسحاق Payne, اطلاعات عمومی افسر وجود دارد گفت: Deseret News.

پین گفت: “حضور او تغییر نمی کند آماده سازی ما در هر حال. او می شود درست مانند هر دیگر اهل بیت ما است.”

Vallow Daybell نشسته پشت میله های زندان در Madison County زندان در $1 میلیون وثیقه به اتهام ترک و nonsupport پس از او دو فرزند جاشوا “JJ” Vallow و Tylee رایان رفت از دست رفته در سال گذشته است.

اما پین گفت که او خواهد شد به نمایش مانند هر کس دیگری در زندان است. او گفت: گورکن پزشکی ارائه می دهد که تمام نیازهای پزشکی خواهد بود و غربالگری همه زندانيان سلامت در سراسر COVID-19 شیوع.

“ما روی صفحه نمایش خود را به سلامت به هر حال. آنها می آیند به ما زندان است. آنها یک غربالگری پزشکی وقتی آنها می رسند” Payne گفت. “به طوری که برای رفتن به amped تا کمی است که آنها فقط میخوام به همه زندانیان بهداشت. ما کارکنان بخش پزشکی که در تماس 24 ساعت شبانه روز و اگر ما به آنها نیاز دارید.”

پین گفت: در زندان با استفاده از پیشگیری از پروتکل های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. او گفت که این زندان را به دنبال خواهد داشت CDC دستورالعمل برای اکنون و در ادامه به نظارت بر زندانیان برای چهار تا شش هفته.

“ما به طور معمول نگه دارید بسیار تمیز تسهیلات. ما چندین بار در روز به هر حال ما در واقع با افزایش این نرخ فقط به عنوان یک اقدام احتیاطی” او گفت:.

پین گفت که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از بازدید کنندگان خارج است ، این زندان همچنین با استفاده از یک تصویری بازدید از سیستم “بنابراین ما لازم نیست که بسیاری از مردم بازدید از امکانات ما,” او گفت:.

“هر مرکز است که توانایی و ما به اندازه کافی خوش شانس به این گزینه. به طوری که خوب است برای ما,” او گفت:.

برنامه های کلیسا و بازیابی برنامه ها را با استفاده از یک سیستم مشابه که “محدودیت ترافیک در آینده در داخل و خارج از زندان” با توجه به پین.

پین گفت که زندان را محدود می کند, نقل و انتقالات بیش از حد. او گفت: وجود خواهد داشت نه هر تور و یا در سایت بازدیدکننده داشته است مگر اینکه یک وکیل نیاز به بازدید خود و یا مشتری خود را.

“ما ارسال شده اطلاعاتی, همه چیز برای زندانیان به عنوان خوانده شده از طریق و ما در حال نظارت بر آنها را به طور مداوم. بنابراین ما در حال گرفتن هر احتیاط ما احتمالا می تواند. و امیدوارم ما را حفظ خواهد کرد همه آنها را در سلامت خوب و امن در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de