لس آنجلس لیکرز به ثبت نام ex-Cleveland Cavaliers گارد J. R. Smith

29 ژوئن (فردا) — لس آنجلس لیکرز در حال برنامه ریزی برای ثبت نام سابق خود کلیولند کاوالیرز گارد J. R. Smith و ثبت نام خود را به عنوان بخشی از تیم فهرستی برای NBA 22-تیم راه اندازی مجدد در اورلاندو فلوریدا., در ماه آینده.

لیگ منابع ESPN گفت: و ایالات متحده آمریکا امروز, ورزش روز دوشنبه که لس آنجلس نزدیک به نهایی مقابله با اسمیت. با توجه به ESPN کهنه ماهر و لیکرز شده اند در مذاکرات قرارداد پس از شروع گارد Avery Bradley تصمیم گرفتند از این فصل است.

تبلیغات

برادلی مطلع لیکرز در هفته گذشته که او نمی خواهد بازی در راه اندازی مجدد به دلیل coronavirus نگرانی. با توجه به ESPN نگهبان گفت که او نگرانی خود را در مورد 6 سال سابقه با بیماری های تنفسی.

Smith, 34, ظاهر نشده در یک بازی NBA پس Nov. 2018 با Cavaliers. او تا به حال یک تمرین برای لیکرز در فوریه اما این تیم تصمیم به ثبت نام Dion پیشخدمت.

پس از آن-New Orleans Hornets انتخاب اسمیت در دور اول از سال 2004 NBA پیش نویس از سنت بندیکت به دبستان در نیوجرسی. در سراسر 15 فصل با دنور ناگتس نیویورک نیکز, Cavs و اورلئانز او به طور متوسط 12.5 امتیاز و 3.2 پرتاب ریباند در هر بازی.

اسمیت برنده یک عنوان NBA با زمان لیکرز ستاره LeBron James و کاوالیرز در سال 2016 و اسیر NBA ششم مرد جایزه در سال 2013 با نیکز.

لیکرز قادر نخواهد بود به طور رسمی ثبت نام اسمیت تا ژوئیه 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net