لس آنجلس لیکرز به چشم پوشیدن از DeMarcus Cousins, ثبت نام Markieff موریس

Feb. 21 (UPI) — لس آنجلس لیکرز قصد انتشار سابق All-Star مرکز DeMarcus Cousins به آزاد کردن یک نقطه فهرستی.

لیگ منابع ESPN گفت: و لس آنجلس تایمز روز جمعه که لیکرز را صرف عموزاده به ایجاد یک نقطه برای Markieff موریس اگر او را پاک می کند چشم پوشی یکشنبه. موریس مذاکره خریداری با دیترویت پیستونز در روز جمعه این تیم اعلام کرد.

عموزاده یک بازیکن محبوب در لیکرز’ اتاق قفل نشده بازی های برگزار شده در این فصل به عنوان او همچنان برای بهبود یافتن از یک ACL پاره در زانو چپ خود را. با توجه به ESPN لیکرز با موفقیت اعمال شده برای یک بازیکن معلول استثنا برای عموزاده در اوایل این فصل به دلیل مصدومیت زانو شد و انتظار می رود به حاشیه او برای کل 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

لیکرز سر مربی Frank Vogel گفت: بیش از همه ستاره که عموزاده به طور بالقوه می تواند بازگشت برای postseason اما اشاره کرد که او “راه دور” از بازگشت.

عموزاده چهار زمان همه ستاره انتخاب شده برای ساکرامنتو کینگز (2010-17) و New Orleans Pelicans (2017-18) قبل از پیوستن به رزمندگان طلایی امور خارجه (2018-19) برای یک فصل. 29-ماه-پیر مرد بزرگ به طور متوسط است 21.2 امتیاز 10.9 ریباند و 3.2 کمک در بازی در NBA.

موریس 30 نظر می رسد در 44 بازی ها (16 شروع می شود) برای پیستون در این فصل به طور متوسط 11 امتیاز و 3.9 کمک در بازی. بیش از نه فصل او به طور متوسط 11.6 امتیاز و 5.4 ریباند در 623 بازی های حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>