لس آنجلس قوچ فاش لباس جدید برای سال 2020 فصل

May 13 (UPI) — لس آنجلس قوچ در شنبه خود پرده برداری کرد rebranded لباس جلوتر از آنها حرکت به SoFi ورزشگاه این سال است.

دو قوچ’ سه لباس جدید برخی از شباهت به حق رای دادن را رویال آبی و زرد, یونیفرم های فرسوده از 1973-99. قوچ’ نگاه جدید متشکل از یک آبی نیوجرسی شامل زرد گرادیان شماره با قابلیت تعویض رنگ آبی یا زرد پایین.

تیم سوم ساز و برگ بود و سایه به نام “استخوان” خارج-تن سفید که شامل بیشتر خاکستری از استاندارد سفید. با توجه به ورزشی, قوچ نیاز به کسب اجازه از NFL به پوشیدن خاموش سفید ، به “استخوان” رنگ است هرگز استفاده شده توسط NFL حق رای دادن قبل از.

قوچ’ جدید کلاه ویژگی های سلطنتی آبی و زرد رنگ و یک پایان فلزی از جمله شیب, زرد, شاخ و آبی ماسک صورت.

لباس جدید آمده به عنوان حق رای دادن آماده برای شروع سال 2020 فصل برابر دالاس کابوی ها در جدید SoFi ورزشگاه در اینگلوود کالیفرنیا. قوچ صاحب استن Kroenke بودجه 5 میلیارد دلار پروژه.

“SoFi ورزشگاه, یک, یاد, تحول ورزشگاه که ما را تشویق به طراحی لباس به عنوان نوآورانه به عنوان خانه جدید ما” قوچ COO کوین Demoff در بیانیه ای گفت. “ما لباس جدید حفظ طبقه میراث قوچ با شاخ در قلب طراحی و در حالی که معرفی رنگ پر جنب و جوش و پیشگامانه مواد.

“ما مفتخریم به پرده نگاه مدرن برای بازیکنان ما را می پوشند به عنوان ما شروع به این بازی هیجان انگیز عصر جدید برای لس آنجلس قوچ.”

قوچ نشان داد به روز شده در رنگ ها و آرم ها در اسفند, در حال حرکت از خود رنگ سرمه نور طلایی و سفید. این تیم در اصل به تصویب رسید که رنگ طرح در سال 2000 در سنت لوئیس.

قوچ’ لباس جدید بودند ملاقات با بررسی مخلوط دیگری از جمله پاسخ منفی از سابق قوچ ستاره در حال اجرا بازگشت اریک Dickerson. در اوایل این فصل او با ابراز مخالفت از این تیم به روز رسانی آرم.

در چهارشنبه Dickerson ادامه داد: به صدای نارضایتی خود را با تغییر علامت تجاری از طریق تماس با قوچ,’ لباس جدید “نرم”.

“من به آنها نگاه واقعی سخت [شنبه] شب و صبح امروز” Dickerson گفت AM 570 لا رادیو ورزش. “… آنها واقعا در زمان دور از قوچ لباس و به نظر می رسد تقریبا مانند یک [لس آنجلس] شارژر آرم. به نظر می رسد مانند دو موز است آنچه در آن مانند به نظر می رسد.

“… این فوتبال است. این نیست که هر چیزی برای انجام با گشت و گذار. این نیست که هر چیزی برای انجام با امواج. این فوتبال است. این است که یک مرد و من آن را فقط به نظر می رسد نرم.”

قوچ نیست, تعیین یک خانه و یا دور نیوجرسی با توجه به Demoff. این تیم همچنین به طعنه دو لباس اضافی که در حال برنامه ریزی برای رونمایی در سال 2021 و 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de