از دست دادن تماس: چه 6 پا ایمنی هزینه های ما

سالت لیک سیتی — کار من از دوستان به من گفت پدرش فوت کرده است. بدون فکر کردن من او را در آغوش بگیرید. پس ما هر دو پا را تا حدودی guiltily.

بود که در ماه مارس اولین روز بسیاری از کارکنان خانه ماندند. ما فقط در مورد یادگیری اجتماعی فاصله پس از آن 6-پا کوس یا طبل هنوز هم نسبتا خاموش به عنوان ما شروع به درک COVID-19-تحت سلطه جهانی.

من را در آغوش گرفت و هر کسی خارج از خانواده من پس از آن روز نزدیک به دو ماه پیش است. اما من آن را از دست. من از دست محبت را لمس کنید.

چرا انسان نیافریده است ؟ چرا بچه های کوچک و دوست دارم-زده گی دست نگه دارید? و به همین دلیل است که صمیمانه در آغوش مناسب برای بیان هر دو غم و اندوه و شادی و یا به سادگی می گویند ما هستید دوستان ؟ لمس حتی مسائل زبان: زمانی که ما در مورد مراقبت از مردم ما را امتحان کنید “در تماس باشید.”

COVID-19 تا به تغییر این جنبه از زندگی ما گفت: جکی Shapin مجوز ازدواج و خانواده درمانگر در لس آنجلس. آن را از هم جدا کرده است ما را از ارتباط و ایمنی و راحتی لمس درست زمانی که ما به نظر می رسد به آن نیاز دارید.

#PhysicalTouch به تازگی trended در توییتر احتمالا به خاطر ما از دست آن بسیار است. سوال این است: چگونه ما حفظ منافع لمس در حالی که ماندن در یک فاصله امن از هم جدا ؟

بسیار نیاز انسان

لمسی است که شاید برای اولین بار حس انسان توسعه قبل از یک کودک حتی به طور کامل شکل گرفته است. جنين عکس ها نشان می دهد اغلب شلوغ و کوچک دست و پا کاوش آنچه در دسترس است.

تحقیقات می گوید لمس فیزیکی — و در حسرت آن است که بخشی از انسان بودن است. آن را خوب است برای ما.

اکسی توسین “عشق” هورمون از طریق ارتباط اجتماعی و لمسی می تواند به کاهش سطح کورتیزول اصلی بدن, هورمون استرس, کاهش درد و کاهش فشار خون گفت: Renu Aldrich, ازدواج و خانواده درمانگر در ویرجینیای شمالی.

زمانی که ما محروم از لمس استرس و افسردگی سطوح افزایش است.

اکسی توسین مزایای عبارتند از: خواب بهتر و بهبود توانایی برای آرام کردن خود ساخت لمس ارزشمند به خصوص در زمان استرس است. که همه را لمس می کند.

لمس محبت به شدت به جسمی و روحی و رابطهای بهداشت گفت: بروک C. Feeney اجتماعی, روانشناس, رابطه محقق و استاد روانشناسی در دانشگاه کارنگی ملون که در آن روابط آزمایشگاه انجام coronavirus تاثیر مطالعه که شامل سوالات در لمس است. هر کسی که 18 سال یا مسن تر می توانند شرکت کنند.

Feeney پژوهش با بریتنی Jakubiak دستیار استاد در دانشگاه سیراکیوز نشان می دهد متنوع مزایای. لمس ترویج شخصی پر رونق و حتی در شرایط نامطلوب. این بافر درد و استرس بهتر از حمایت لفظی و افزایش احساس امنیت است. آن را بالا می برد یکی تمایل به در آغوش چالش ها و دنبال فرصت و بافر استرس در هنگام, ارتباط جنسی, در تضاد هستند و یا در حال تلاش برای حل مشکلات Feeney گفت.

مطالعات دیگر نشان می دهد لمس محبت کمک می کند تا جلوگیری از استرس از کاهش یکی بودن وی اشاره کرد.

“کار ما نشان می دهد که لمس محبت ممکن است ساده و در عین حال مداخله موثر برای بهبود روابط و افزایش ارتباط اجتماعی” گفت: Lamont — یک روش بهینه برای ارائه پشتیبانی از آن را نشان می دهد کسی است که در دسترس و پاسخگو بدون اینکه شخص دیگر احساس قضاوت و یا دیده می شود که قادر به تحمل همه چیز خود به خود.

آلدریچ گفت: لمس مهم است که در هر سن و سال اما بچه ها در واقع می تواند مرد اگر محروم از لمس تشنه محبت است. رشد نوزادان نیاز برگزار می شود و نوازش ایده آل پوست به پوست به عنوان بخشی از پایه و اساس برای سلامت جسمی و رشد عاطفی.

حتی سال بعد بچه ها که دریافت مقدار زیادی از مثبت لمسی در شش ماه اول احتمال بیشتری برای نشان دادن بهتر رشد شناختی نسبت به کسانی که نمی, او گفت:.

برای بچه ها, عدم لمس می تواند منجر به تاخیر در توسعه مشکلات رفتاری و مسائل عاطفی گفت: نیویورک-بر اساس سلامت روان مشاور تام کرنز. “برعکس بچه ها که باید قوی لمس در زندگی خود تمایل به توسعه سریع تر بهتر تنظیم و شادتر,” او اضافه شده است.

Feeney گفت: لمس محبت است “یادآوری است که یکی از با ارزش شامل پذیرفته دوست و مراقبت. این نشان می دهد که یکی شامل یک گروه اجتماعی است.” لمس نشان می دهد اتصال به کسی است که وسیله انتقال گنجاندن اجتماعی به طور گسترده تر ارائه احساس امنیت و حفاظت از سلامت.

مطالعات از لمس موسسه تحقیقاتی در دانشگاه میامی به مدت طولانی نشان داده است که کودکان در تمام سنین که فرهنگ شامل بیشتر لمس هستند کمتر احتمال دارد به تهاجمی نسبت به کسانی که کمتر لمس پدر و مادر و دوستان. مدیر موسسه تیفانی زمینه نویسنده از “لمس” گفت: مثبت لمسی افزایش انتشار “سلولهای کشنده طبيعی” است که سطح شیب دار تا سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری یا مبارزه با بیماری است.

لمس همچنین اثرات سلامت افراد مسن گفت: Kearns, تقویت سیستم ایمنی بدن خود و هوشیاری و ایجاد احساسات مثبت است. “اگر لمس است و در حال حاضر بخشی از زندگی خود را, افراد مسن هستند سالم و آرام متصل تر و شادتر چشم انداز در زندگی است.”

افراد مسن اگر چه به طور کلی کمتر دریافت تماس بیش از دیگران است. آنها همچنین بیشتر apt به جدا اجتماعی و جسمی Aldrich گفت.

در عملکرد بالینی کیرنس گفت: افرادی که فاقد تماس انسان تمایل به رنج می برند بیشتر است.

“مناقصه لمس آرام و ایجاد اعتماد” گفت: وایات Fisher, روانشناس بالینی و مشاور ازدواج که شیوه های در بولدر کلرادو که در آن او همچنین سوابق یک پادکست در مورد ازدواج.

چند راه برای برقراری ارتباط موثر در تقویت صمیمیت و همدلی نسبت به لمس گفت: ناتالی میکا مجوز مشاور حرفه ای و منسجم کاربردی مربی بهداشت در هوستون تگزاس.

“اجتماعی فاصله مانع لمس به خصوص برای افراد مجرد به تنهایی زندگی می کنند. در زمانی که ما نیاز به سیستم ایمنی بدن بیشتر ما خواسته خودمان را به دور از هر یک از دیگر باعث ما را به خلاص از عمده ایمنی بدن تقویت کننده و ارزشمند فرم ارتباطات” میکا گفت.

خط پایین این است که مردم نیاز به لمس است. و لمس به عنوان یک شکل از حمایت است که آسان برای انجام و سخت به ظروف سرباز یا مسافر تا Feeney گفت: در حالی که دیگران مانند کلمات می توان با نیت خوب اما ترک گیرنده احساس “ضعیف و نیازمند و ناتوان و یا مانند یک بار.”

اواخر ویرجینیا Satir نویسنده و درمانگر معروف ساخته شده این تصور که انسان نیاز به چهار آغوش هر روز برای زنده ماندن هشت برای تعمیر و نگهداری و 12 برای رشد.

حتی قبل از COVID

History.com روشن می سازد که این عادت از دست زدن به همکاران و دوستان و حتی غریبه ها می رود یک راه بسیار طولانی است. دست دادن با کسی که احتمالا برای اولین بار با استفاده از قرنها پیش برای نشان دادن مسالمت آمیز “نیت” در میان غریبه ها. گسترش خالی دست تایید فرد برگزار شد نه سلاح و نه بد خواهد شد. هومر توصیف handshakes به انتقال خود اعتماد کلاسیک “ایلیاد” و “ادیسه.”

اما لمسی دچار مشکل شد و قبل از رمان coronavirus به نظر می رسد. نزدیک به یک سال قبل از مقامات بهداشت عمومی آغاز شده و به مردم هشدار داده اقامت فیزیکی از هم جدا نگهبان هشدار داد “اجتماعی لمسی بودن درآورده از زندگی ما است. در انگلستان پزشکان هشدار داده بودند در ماه گذشته برای جلوگیری از آرامش بيماران مبتلا به آغوش مبادا آنها تحریک قانونی اقدام و گزارش دولت یافت که پرورش مراقبین شد وحشت زده به در آغوش گرفتن کودکان در مراقبت از خود را به همین دلیل. در ایالات متحده, دختر پیشاهنگی باعث دیوانگی در ماه دسامبر گذشته زمانی که آن را اندرز پدر و مادر برای گفتن دختران خود را به آغوش بستگان چرا که “او نمی مدیون کسی را در آغوش بگیرند.” معلمان دریغ لمسی دانش آموزان است. در انگلستان … “نیم میلیون نفر از افراد مسن حداقل پنج روز در هفته بدون دیدن یا لمس کردن روح است.”

COVID ساخته شده از آن بدتر است.

“با ضرورت اجتماعی فاصله با توجه به COVID-19 ترس است که ما در حال حاضر دور و کمتر لمسی جامعه عقب خواهد شد و سلامت کلی خوب بودن و احساس در مورد جهان و دیگران را کاهش می دهد به طور بالقوه منجر به افزایش افسردگی و غم و اندوه و انزوا” کیرنس گفت.

روانپزشک دکتر کارول لیبرمن گفت: با صراحت بیشتری که آمریکایی ها می توانست “لمس سندرم نقص.” “ما نیاز به لمس و ارتباط انسان بسیار سخت سیمی به ما از روز انسان غارنشین که نیاز به بستگی به دیگران برای حفاظت از مواد غذایی و غیره گفت:” بورلی هیلز, متخصص, یک نویسنده و حقوقی تحلیلگر. “اجتماعی فاصله داشتن است تاثیر مخربی بر ما نیاز به لمس است.”

لیبرمن است riled با این ایده که مردم باید به جلوگیری از دست دادن برای آینده قابل پیش بینی. “هنگامی که ما اجازه خروج از خانه ما” او پیش بینی کرد: “ما در حال رفتن به احساس بی دست و پا با یکدیگر چرا که به ما گفته شده است برای حفظ فاصله به منظور ایمن ماندن. ما واکنش نشان می دهند به افراد دیگر به عنوان اگر آنها یک تهدید فقط با بودن در نزدیکی ما است.”

پیدا کردن سود از دست دادن خطر

از دست دادن ارتباط است و یکی از دلایل بیشتر COVID-19 بوده است استرس زا مأیوس کننده تجربه گفت: پاتریشیا Celan, یک رزیدنت روانپزشکی در دانشگاه دالهوزی در کانادا. لمس کسری انباشته شده در “کاهش حالات بالاتر استرس و برخی از خطرات بهداشتی است که می تواند رخ دهد به علت مزمن استرس های مدیریت نشده و در نتیجه فشار خون بالا است.”

که در علاوه بر این به ترس برانگیخته با این بیماری است. یک راه برای کنار آمدن است به شکل از چگونه به جای برخی از آنچه که در نظر گرفته شده است دور در حالی که مطمئن شوید و حتی بیشتر از دست رفته نیست.

افرادی که منزوی هم در خانواده و یا گروه های دیگر دارای مزیت. پدر و مادر می تواند — و باید — به بچه های خود را و شرکای بسیاری از آغوش و نوازش ها و محبت فیزیکی. فشردن کسی شانه به شما به عنوان عبور ساده است اما باعث می شود یک تفاوت واقعی. فیشر نشان می دهد و آن را یک نقطه به نقطه در آغوش گرفتن و لمس آنها بیشتر است.

برخی از مردم به تنهایی و یا با مردم آنها را نمی خواهد به طور طبیعی لمسی. این بدان معنا نیست که آنها از شانس هستید. کارشناسان صحبت کردم گفت: مردم زیاد می تواند لمس آنها دریافت, مهم نیست چقدر کوچک یا چقدر.

Shapin توصیه افزایش تماس انسان زمانی که شما می توانید “حتی اگر آن را به عنوان حداقل ساخت تماس با چشم و لبخند زدن و یا تکان دادن سلام.”

مردم می توانند با استفاده از خود تسکین دهنده تکنیک های مانند ماساژ خود برای به دست آوردن برخی از مزایای همان است که لمسی را فراهم می کند. Shapin توصیه می کند با توجه به آنچه در آن احساس می کند مانند زمانی که شما درخواست کننده. خودتان را به یک مانیکور یا پدیکور. توجه به نحوه لمس احساس می کند زمانی که شما صورت خود را بشویید.

Celan نشان می دهد نوازش و یا در آغوش گرفتن یک حیوان خانگی. اگر شما یکی را نداشته باشند او گفت: به نظر پرورش یک پناهگاه حیوانات.

زمینه گفت در لس آنجلس تایمز که لمس محروم مردم باید در پیدا کردن راه های دیگر برای به دست آوردن منافع است که به طور طبیعی با لمس. “آنها در حال رفتن به باید فعال تر با انجام دراز و نشست و یا راه رفتن در اطراف اتاق به دلیل راه رفتن تحریک گیرنده های فشار زیر پا و می تواند به شما یک حس لمس. یوگا شکلی از ماساژ خود و یا شما فقط می توانید با توجه بیشتر و ماساژ بدن خود را. هر چیزی که حرکت می کند پوست با فشار متوسط کمک می کند.”

Celan همچنین توصیه می کند ترکیب محبت را به زندگی خود را با گفتن چیزهایی که نوع به دوستان و خانواده از طریق رسانه های اجتماعی و ارائه یک “شانه به گریه در.” خنده انتشار اکسی توسین, بیش از حد, بنابراین انتخاب های خنده دار تلویزیون نشان می دهد. فعالیت های آرامش بخش همچنین می توانید نسخه استرس متلاشیکننده هورمون او اضافه شده است.

زمانی که مردم نمی توانند با هم از لحاظ جسمی Feeney گفت: آنها باید راههای جایگزین برای برقراری ارتباط چه لمسی معمولا می گوید: گفتن مردم آنها ارزش دوست و مراقبت.

“ما نشان داده اند در تحقیقات ما که تصور محبت (حمایتی) را لمس می تواند مزایای همان در واقع آن را دریافت” گفت: Feeney. حضور فیزیکی نیست همیشه مورد نیاز است زیرا “مردم توسعه روانی نمایندگی از دید دیگران از طریق تکرار تجربه با آنها و می توانید از آن بهره مند شوند روانی نزدیکی حتی زمانی که نزدیکی فیزیکی است دست نیافتنی.”

همانطور که برای بغل کردن دفتر, دوستان, است که صبر کنید در حال حاضر. هنگامی که آن را امن دوباره من گمان می کنم بیشتر از ما خواهد بود رسیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de