لویی پلیس رها کردن اتهامات عنوان شده علیه کنت واکر برای تیراندازی افسر

22 مه (بی بی سی) — دادستان در روز جمعه کاهش یافته و اقدام به قتل به اتهام برابر کنتاکی مردی که به ضرب گلوله و مجروح شدن یک افسر پلیس در حمله به آپارتمان خود را که به کشته شدن یک غیر مسلح ،

کشورهای مشترک المنافع را وکیل تام شراب خود را اعلام کرد, دفتر حرکت خواهد کرد به رد پرونده کنت واکر که در زندان پس از 13 مارس که سه نفر لباس شخصی افسران انجام شده مواد مخدر حمله به آپارتمان خود را. حمله سمت چپ واکر دوست دختر Breonna تیلور مرده در بستر خود.

واکر گفت: افسران نیست شناسایی خود را زمانی که آنها وارد لویی آپارتمان تا او خود را برداشت اسلحه و گلوله در آنها مجروح شدن یکی از افسران در پا. وکیل او گفت که او فکر او دزدیدند و نمی دانم بودند که افسران پلیس.

بن Crump یک حقوق مدنی وکیل به نمایندگی از تیلور مادر گفت: واکر “حق همه چیز” در این حمله از جمله تماس 911, درخواست بود که در درب و شلیک غیر کشنده هشدار.

“بر خلاف پلیس به او شلیک برای کشتن.”

افسران در پاسخ به آتش قابل توجه تیلور هشت بار او را به قتل. واکر وکیل راب Eggert گفت: افسران حداقل 22 گلوله.

تیلور, 26, یک گواهی تکنسین های پزشکی اورژانس شد و موضوع حمله. او تا به حال هیچ سابقه کیفری.

شراب گفت که اگر تحقیقات بیشتر unearths بیشتر شواهد جدید اتهامات علیه واکر ممکن است واصل شود.

“این بسیار ممکن است وجود نداشت و فعالیت های جنایی در دو طرف است که درب زیرا مردم نمی تواند شنیدن آنچه که حزب دیگر که گفته بود,” او گفت:.

تیلور خانواده واصل طرح دعوی در دادگاه در اواخر ماه مارس متهم سه افسران — Myles Cosgrove برت Hankison و جاناتان Mattingly — از عمدی از نیروی بیش از حد و سهل انگاری. آنها به دنبال یک محاکمه با حضور هیئت منصفه با جبرانی و خسارت تنبیهی.

تیلور مادر Tamika پالمر, شاکی در دادخواست, در زمان موضوع را با افسران استفاده از یک “بدون کشیدن” جستجو در حکم به این معنی که تعریف آنها را اعلام نکرد خود را هنگام ورود به آپارتمان. ماموران گفته اند آنها اعلام هویت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im