موزه لوور بازگشایی محدود به بازدید کنندگان جدید بهداشت قوانین

6 جولای (فردا) — موزه لوور در پاریس بازگشایی در این هفته با بازدید کننده کمتر و قوانین جدید در مورد ماسک های صورت و اجتماعی فاصله.

بازدید کنندگان هنوز هم می توانید ببینید موزه معروف ترین پرتره لئوناردو داوینچی مونالیزا اما حدود 30 درصد از این نمایشگاه در موزه لوور بسته باقی خواهد ماند, موزه, مقامات گفت. موزه شد توقیف به مدت چهار ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

در طول یک سال معمولی حدود 10 میلیون نفر تور موزه بیشتر از خارج از شهر. اما با گردشگران از عدم کشورهای اتحادیه اروپا مسدود شده توسط COVID-19 سلامت محدودیت موزه در انتظار است به طور قابل توجهی کوچکتر تعداد بازدید کنندگان. موزه دهکدهای از دست داده و تقریبا 45 میلیون دلار درآمد از مستند, مقامات گفت.

“من بسیار خوشحال به استقبال بازدید کنندگان به عقب” موزه لوور مدیر Jean-Luc مارتینز گفت: به عنوان موزه بازگشایی شد در روز دوشنبه. “یک موزه ساخته شده است و بالاتر از همه به بازدید کنندگان خوش آمدید. ما زندگیمان را وقف هنر و ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن آن است.”

مارتینز افزود که حدود 7000 مردم محفوظ بلیط برای بازدید از این موزه در حالی که این امر معمولا انتظار می رود تا 50000 در ماه های تابستان.

فرانسه به ارمغان آورده است coronavirus تحت کنترل Santé Publique فرانسه آژانس بهداشت اعلام کرد در اوایل ماه ژوئن است. رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی در تاریخ 5 ژوئن. هفتگی گزارش خوشه شده اند پایدار برای چهار هفته گذشته به آژانس بهداشت گفت: ژوئیه 2.

اما شکایت در مورد چگونه دولت فرانسه به کار گرفته coronavirus همه گیر منجر به shakeup در دولت رئیس جمهور امانوئل پاکسازی.

پاکسازی جایگزین نخست وزیر Édouard فیلیپ است که در حال بررسی توسط دادگاه قانون جمهوری در مورد کشور coronavirus پاسخ. فیلیپ جایگزین شد ژان کستکس معمار از کشور را دوباره باز کردن برنامه.

فرانسه گزارش داد در مجموع بیش از 196,000 تایید موارد COVID-19 با 29,836 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز همه گیر آنلاین ردیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im