عشق در زمان coronavirus

یک حلقه از ارکیده تاج الیزابت نیلسون سر در حالی که او نامزد راب دانکن می ایستد در نزدیکی خود را نازک مایل به قرمز سبیل سرقت برخی از توجه از شیک کت و شلوار سیاه. این 8:30 صبح و در قهوه او آب پز در 6 کافی نیست. او در حال حاضر در حال گریه کردن او دقت اعمال خط چشم و بنیاد پس از آنها پاپ باز یک بطری Macallan 12.

سوالات آویزان در هوا. آیا شما این است ؟ آیا شما را از این مرد ؟

آنها قرار بود در اورگان امروز تبادل عروسی پاکستان در میان خانواده و دوستان است. آنها zip تا I-15 از سالت لیک سیتی به فارمینگتون برای 10:30 صبح وقت Davis County courthouse.

فقط دو نفر از آنها.

آنها ملاقات کرد, در دانشگاه, در, اورگان, هر چند آنها هرگز مورخ فقط به آویزان در اطراف در همان محافل اجتماعی با بهره گیری از هر یک از دیگران’ شرکت.

آنها کاهش یافت و از لمس تا سرندیپیتی آورده هر دو آنها را به یوتا برای تحصیلات تکمیلی در عرض چند روز از یکدیگر در سال 2007 او برای اعصاب او را برای زبانشناسی.

آنها حتی به رسمیت شناختن یکدیگر روز آنها عبور تحت اللفظی مسیرهای در Cecret دریاچه دنباله. پیاده روی به تنهایی او را نگه داشته و فکر چه زیبا آن را به ببینید که پسر با پدرش. سپس او متوجه شد او در واقع ممکن است او را می دانم. “این دیوانه است,” او فکر کرد که: “اما من فقط میخوام ببینید.”

هنگامی که او گرفتار غارت و پدر خود را در حال حاضر تبدیل به اطراف برای پیدا کردن او ،

هنوز هم آنها نیست تاریخ. او پنج سال با شخص دیگری. او منعکس از لیسانس پد به پشت ون خود هزینه هر دقیقه یدکی نوردی برخی از دیوار سنگ.

زمانی که الیزابت رابطه به پایان رسید و در سال 2014 او رسید از تعجب اگر او می خواهم تا کنون فکر در مورد تبدیل شدن به بیش از دوستان. “البته که نه!” او را به عهده گرفت. شش ماه بعد خود را تداوم پرداخت می شود. “او به من” او اذعان می کند با خنده.

آنها خریداری یک خانه هم در سال 2017, هر چند آنها هرگز مورد بحث ازدواج است. او که یک روز آنها می خواهم به نشستن در میز صبحانه و متقابلا تصمیم به رفتن برای آن است.

او تا به حال برنامه های دیگر. در Jan. 19, 2019, صعود آنها 300 پا صخره در کوره آهک کانیون در آریزونا در نزدیکی مسکیت نوادا. در بالا در حالی که او scampered دور برای شکستن اسان, دستبرد زدن, خورشتی بیش از کلمات درست می گویند. سپس او آمد و او را گرفت و حلقه را از جیب خود کاهش یافته و به یک زانو و کمربندش را بست و از هر چه آمد به طور طبیعی.

او گفت: بله.

غارت رفته بود بازگشت به مدرسه برای تبدیل شدن به یک دستیار پزشک. الیزابت به حال شروع یک کار جدید به عنوان یک درمانگر فیزیکی. آنها مشغول بودند به طوری که آنها مجموعه ای از یک تاریخ بیش از یک سال بعد: مارس سال 2020 است.

آنها برنامه ریزی عروسی خود را کامل. منزوی در محل خم اورگان در نزدیکی خانواده های خود در جنگل مرز یک نهر. تاکو کامیون. گلوتن رایگان کیک برای برادرش که بیماری سلیاک. آنها متعلق به یک بلوک از اتاق های هتل ها. آنها را برداشت استادانه روشنایی و منسوجات. هر جزئیات درست بود.

سپس مانند هر چیز دیگری آن را از هم پاشید. “این است که با سنگین دل که غارت و من را ساخته اند این تصمیم دشوار برای صرفنظر کردن از ما جشن عروسی” الیزابت نوشت: به 150 دعوت مهمانان ماه مارس.

حزب یک چیز بود اما آنها می آیند بیش از حد به این قرار ،

پس از غارت و الیزابت راه رفتن به دادگاه فقط دو نفر از آنها به مقادیر ساختمان اداری و از طریق یک درب دارای برچسب “عروسی مجوز است.” آنها دست خود را بیش از شناسه. آنها خود صحبت می کنند مادران نام های قبل از ازدواج. آنها می گویند “من انجام دهد.” یک گروه کر از کف می رود از یک خوشه از cubicles.

آنها را ترک با یک سند است که باعث می شود عشق خود را رسمی.

در راه خود را, کسی yells. راب آنها را نادیده می گیرد. اما کسی آن را یک دسته از somebodies خوب صد فوت دور. و آنها متوقف نخواهد شد فریاد.

“آیا ما می دانیم شما؟” راب در نهایت فریاد.

“آره!” آنها فریاد پشت در صدا.

به دنبال نزدیک زن و شوهر دیدن 15 دوستان لود شده با گل و کیک. یکی نگه می دارد تا یک تلفن با یک تماس FaceTime از دوست دیگری که تحت مستند در اسپانیا. الیزابت ندیمه و راب مامان رفته بود پشت سر خود را به مطمئن شوید که عروسی خود را نمی خواهد در واقع انفرادی.

به مدت نیم ساعت آنها را به اشتراک می خندد و خوردن کیک و اجتماعی دور عکس در دادگاه پارکینگ. اما تازه ازدواج کرده اند به رفتن. راب به سخنرانی های مجازی به حضور و الیزابت قرار است به دیدن یک بیمار مجازی. این طبیعی عروسی و زندگی باید بر روی بروید.

در بیماری و در سلامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im