“عشق کور است,’ ’90 روز نامزد’ و به همین دلیل ما در حال تماشای تلویزیون واقعیت در حال حاضر

سالت لیک سیتی — این بیماری همه گیر کوروناویروس را می توان به چهار دوره در حال حاضر حداقل از اینترنت الگوی رفتاری چشم انداز.

برای اولین بار وجود دارد همه کسانی که الگوهای رفتاری مبتنی بر تصویری از 25 مشهور آواز “تصور کن” جان لنون. Gal Gadot برای اولین بار بود برای به اشتراک گذاشتن این ویدئو که شامل کریستن Wiig و فارل. این بود بحث برانگیز بودن “خیلی بد” — و کمی تن ناشنوا است.

به زودی پس از, عکس ها و تصاویری از “Animal Crossing: New Horizons” ظهور کرد. مزارع خانوادگی و گردهمایی جامعه شده است به اشتراک گذاشته آنلاین به مردم همچنان به بازی بازی است که به آرامی شروع به تقلید از زندگی واقعی است.

و پس از آن وجود دارد جو عجیب و غریب — همچنین به عنوان شناخته شده ببر پادشاه از Netflix بکشد “Tiger King: قتل, جنون … و ضرب وشتم” (TV-MA) مستند — که باعث Facebook الگوی رفتاری پس از Facebook الگوی رفتاری.

و در نهایت وجود دارد, Ed بزرگ — ستاره از TLC است “قبل از 90 روز” (TV-14) یک spinoff از “90 روز نامزد” (TV-14) نشان می دهد که در آن زوج ها از نقاط مختلف جهان ببینید اگر آنها می تواند زنده ماندن در گذشته 90 روز — گرفته شده که ویروسی شهرت برای, خوب, هیچ کس واقعا نمی داند. اما او سر به فلک کشید به اینترنت مم فرهنگ است.

کسانی نهایی دو آمده از واقعیت مبتنی بر برنامه نویسی. و آنها تنها نوک کوه یخ از آنچه ارائه شده است. قسمت جدید از “90 روز نامزد” هوا هفتگی. نشان می دهد مانند “بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به” (TV-MA) — نشان می دهد در مورد قدمت در یک جزیره — و “عشق کور است” (TV-MA) — نشان می دهد در مورد پیدا کردن عشق زندگی خود را بدون دیدن آنها را بالا نمودار جریان در Netflix بکشد. و که حتی شمارش “کارشناسی” (TV-14) یا “کارشناسی: گوش دادن به قلب شما” (TV-14) — دو شبکه نشان می دهد که در ادامه به هوا در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

در میان وحشتناک دنیای واقعی از یک بیماری همه گیر ما زیرفشار نسبت به واقعیت های تلویزیون. با توجه به کوارتز اطلاعات “بت آمریکایی” رشد مخاطبان خود به مدت سه هفته در یک ردیف. “بازی ها” — یک بازی واقعیت نشان می دهد به میزبانی الن DeGeneres — تا به حال بیشتر بینندگان در بیش از یک سال به نمایندگی از 36% پرش در بینندگان. و آخر از “کارشناسی” بود پربیننده ترین قسمت از نشان می دهد پس از سال 2016.

واقعیت تلویزیون آمده است یک راه طولانی از ریشه های خود را. Semblances از تلویزیون واقعیت وجود داشته و در دهه 1960 در PBS که پخش یک نمایش به نام “یک خانواده آمریکایی” که “ارائه صمیمی و sensationalistic بررسی یک خانواده در کنار قدرتمند نقد جامعه آمریکا” با توجه به واشنگتن پست. آن را نشان داد unscripted واقعیت از یک خانواده آمریکایی در آن زمان است.

پس از آن تلویزیون واقعیت تکامل یافته است. نشان می دهد مانند “Keeping Up With the Kardashians” (TV-14) و “زنان خانه دار واقعی” (TV-14) ارائه نگاه اجمالی به زندگی معروف خانواده. Unscripted درام باعث رقابت را نشان می دهد — مانند “کارشناسی” “بازمانده” “نقاب خواننده”— و همچنین به عنوان منحصر به فرد و برنامه های تو رفتگی در دیوار است که برجسته کردن جنبه های جامعه مانند “رقص سکس” و “گربه ماهی” است که نشان می دهد زندگی رقص مامان و مردم جذاب با آنلاین خرما بود.

واقعیت نشان می دهد که موفقیت در این بیماری همه گیر از آنجا که مردم می خواهند به احساس طبیعی, کارشناسان به من گفت. نشان می دهد در مورد ناکارآمد عشق زندگی می کند و یا یک فیلم مستند در مورد عجیب و غریب, جنایی, حیات وحش, باغ وحش مالک ترکیب واقعی با fantastical گفت: همین Schechter استاد عمل در مطالعات فیلم و رسانه ها در دانشگاه تافتز

“من فکر می کنم به این دلیل است که نشان می دهد مانند “ببر پادشاه” یا “بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به” — این واقعا بنجل را نشان می دهد در Netflix بکشد — بسیار محبوب هستند یکی از دلایل این است که به دلیل وجود یک واقعیت فرار کنند. این یک دنیای واقعی بلکه نوشته شده و هیچ ربطی به با هر نوع فاجعه در بیشتر قسمت ها.”

چه مردم تصمیم گرفته اند به تماشای

وقت زیادی را در خانه به تشویق مردم به تماشای نشان می دهد در جریان خدمات برای مقابله با استرس است. مردم در حال پریدن بین, پیر و آشنا محتوا هم با توجه به یک مطالعه جدید از Flixed یک وب سایت اختصاص داده شده برای کمک به افرادی که قطع نخاع با کابل برنامه.

گزارش جدید مصاحبه با بیش از 1000 نفر در مورد سطح استرس خود را و زندگی روزانه برای پیدا کردن که نشستن برای تماشای تلویزیون و فیلم در جریان خدمات آنها کمک کرد تا در برخورد با فشارهای دنیای واقعی است.

این مطالعه نشان داد وجود دارد در نزدیکی 50-50 تقسیم بر آنچه مردم ترجیح می دهند به تماشای — آن است که آیا محتوای جدید و یا آشنا محتوا. مردم تمایل به در آغوش نشان می دهد که آنها را دوست دارم در حالی که کاوش در برنامه های جدید بیش از حد.

“این نشان می دهد که چه چیزی را نشان می دهد و ژانرهای هستند تسکین استرس متفاوت است از فرد به فرد” گفت:

و تلویزیون واقعیت است که در میان کسانی که گزینه های بالا. با توجه به Flixed مطالعه 18.4 درصد از مردم در جریان واقعیت TV-بر اساس نشان می دهد و فیلم در طول این زمان استرس زا — نهم-بالاترین نوع در لیست. که بالاتر از انیمیشن راز, عاشقانه, کمدی, فانتزی, جنگ و ابرقهرمان ژانرهای.

برخی از ژانرهای مانند داستان های علمی تخیلی و فانتزی — نمی خواهد که بهترین شانس موفقیت در حال حاضر به دلیل آنها باید طاقچه مخاطبان Schechter گفت. وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در حال تماشای تلویزیون در حال حاضر نشان می دهد که با درخواست تجدید نظر جمعی موفق خواهد شد به جای او گفت:.

واقعیت تلویزیون نشان می دهد مانند “90 روز نامزد” یا “کارشناسی” — یک درخواست تجدید نظر گسترده که باعث می شود آنها را آسان به فروش می رساند به عموم مردم است.

فرهنگی وزوز همچنین می توانید ملک مبتنی بر برنامه نویسی یک آسانسور. نشان می دهد مانند “عشق کور است” — Netflix بکشد واقعیت نشان می دهد که در آن دیدار با مردم توسط صدا و تنها باید تصمیم بگیرید که آیا به ازدواج — درام تا بسیاری از رسانه های اجتماعی گفتگو. از آنجا بحث در مورد نشان می دهد توپ های برفی. مردم می خواهم به بحث در مورد آن را نشان می دهد چرا که دوستان خود را در حال انجام همین کار است.

در شخص مکالمات و آب کولر بحث فاقد آن هستند حق شرکت در اجتماعی فاصله و مستندات. رسانه های اجتماعی بحث بیش از آخرین Netflix بکشد نشان می دهد ارائه می دهد یک راه برای صحبت در مورد محتوای گفت: Claire کول از تیم خلاق برای Flixed یک وب سایت اختصاص داده شده برای کمک به افرادی که قطع نخاع با کابل برنامه.

“قادر به شرکت در مکالمات آنلاین در این برک آوت را نشان می دهد می تواند چگونه مردم به ماندن متصل” کول گفت.

مردم در حال انجام چیزی که خود را

به من گزارش شده قبل از کارشناسان نشان می دهد که بینندگان در آغوش مواد غذایی راحتی تلویزیون به سهولت خود را به نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر. اما از طریق رسانه های اجتماعی مردم یک فرصت برای ترویج این نشان می دهد آنها بیشتر لذت بدون نیاز به دنبال روند به تنهایی. مردم می توانند با تماشای هر آنچه که نشان می دهد آنها را به احساس راحتی بیشتر به جای فقط به تماشای نشان می دهد که مردم در حال صحبت کردن در مورد.

برای مثال معلوم نیست چه نشان می دهد مانند “بازی تاج و تخت” مناسب خواهد بود و در فرهنگ حاضر با توجه به Schechter از دانشگاه تافتز. نمایش پر است از جنگ گور و تنش ، ویژگی های آن و تجاوز و قتل و خشونت است. تیره تر تم های معطل در طول نشان می دهد. با توجه به Schechter یک تیره تر نشان می دهد مانند که مناسب نیست با لحظه ای که در آن مردم می خواهند به احساس امن است.

بلکه مردم به نظر می رسد به اشتراک گذاری محتوای آنها می دانند که آسان است و بیشتر یا کمتر است, سرگرمی, مواد غذایی آشغال. اما جامعه لزوما جمع آوری شده در اطراف یک نمایش خاص و یا تجربه. به جز شاید “ببر پادشاه است.”

“من فکر می کنم مردم در حال انجام چیزی که خود را,” Schetcher گفت.

بینندگان باید متوسل به دیگر نشاط را نشان می دهد در میان همه گیر. برای Schetcher این بدان معناست که rewatching “دفتر” یا “Parks and Recreation” قبل از او می افتد در خواب هر شب.

او تنها نیست. در واقع 72 درصد از مردم در حال تماشای کمدی در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این نشان می دهد که مردم احساس راحتی در طول زمان از ناشناختهها کول گفت.

“برای بسیاری از مردم زمان همه گیر است و باعث آنها را به احساس بیشتر تاکید بیش از حد معمول و یک خنده خوب ممکن است کمی استرس آنها نیاز” او گفت:.

واقعیت تلویزیون خوب است اگر شما در پیدا کردن یکی از سمت راست

اما واقعیت تلویزیون نیست فقط مواد غذایی آشغال روی صفحه تلویزیون. برنامه می تواند ارزش های مهم در مورد ایمان و خانواده, اگر شما به دنبال برای آنهایی که سمت راست با توجه به تیم زمستان رئيس جمهور از پدر و مادر تلویزیونی شورای.

تلویزیون واقعیت را تکیه گاهی اوقات به مثبت و امیدوار پیام. بله وجود دارد نشان می دهد که باید بیشتر منفی نمایش و قسمت — مانند دعوا و خرده درام, زمستان گفت: — اما برخی وجود دارد که نگاه به مثبت به زندگی ما.

“ما در گذشته شاهد قوی تر تصاویر و یا تصاویر مثبت از ایمان هنگامی که شما باید واقعیت های برنامه نویسی دلیل آن را نمی هالیوود برنامه نویسی همه چیز. آن است که افرادی که پاسخ خود را بومی تنظیمات.”

محبوب بسیاری از واقعیت بر اساس نشان می دهد و فیلم های مستند تمرکز بر خطرناک و ظالمانه به همین دلیل است که یک سری مانند “ببر پادشاه” می تواند موفق شود. قتل و ضرب وشتم و جهت فروش, او گفت:.

اما این بدان معنا نیست که مثبت نشان می دهد در مورد خانواده — مانند “Duck Dynasty” زمستان گفت: — نمی تواند پیام های مثبت ، مردم در “Duck Dynasty” نشان می دهد در مورد یک لوئیزیانا وفادار خانواده در کار شکار اردک فصل خود را نشان می دهد ارزش های دینی و آرمان های برجسته. آنها خود را ارائه اعتقادات مذهبی و صحبت علنی درباره خدا و ایمان خود را.

آنها نمی پنهان کردن آنها چه کسانی بودند.

“وجود دارد ‘زنان خانه دار واقعی’ و ‘ وجود دارد ‘جرسی شور” و چیزهای که در آن شما را ببینید … مبارزه و anna و غیره — درام,” او گفت:. “اما شما همچنین با برنامه نویسی خیلی بیشتر از انسان خوب بودن انسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net