‘سرباز وفادار’? پیش از سه شنبه, پیت Buttigieg برای پایان دادن به ریاست جمهوری پیشنهاد

در حالی که هرگز در آغوش ترقی خواهان—که بسیاری از آنها در نظر گرفته او را یک “شرکت ابزار” که به نمایش گذاشته برخی از بدترین گرایش حزب دموکرات شرکت-دوستانه بال—گزارش یکشنبه شب هستند که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg است که رسما خود را به پایان 2020 انتخابات ریاست جمهوری است.

چند رسانه های خبری گزارش های خبری را بر اساس کلمه از بالا کمپین مشاوران و Buttigieg است انتظار برای اعلام تصمیم خود علنا در یک رویداد در صفحه اصلی وزارت امور خارجه یکشنبه شب.

Buttigieg ساخته شده مورد تا از طریق پنج شنبه صبح بود که او نامزد منحصر به فرد قادر به ضرب و شتم دموکرات سناتور ایالت و سناتور ” برنی ساندرز به عنوان ابتدایی ادامه داد اما به نظر می رسد Buttigieg نگاه در عملکرد خود در کارولینای جنوبی—که در آن او امن نیست یک نماینده پس از دریافت بیش از 8 درصد از رای و تصمیم گرفت که خود را بهترین راه برای خدمت به حزب دموکرات را تأسیس بال جلوتر از سه شنبه بود که با حذف کردن.

به عنوان روزنامه نگار مترقی برانکو Marcetic در پاسخ به خبر “ماندگار ترین میراث Buttigieg اجرا شد در موجود تنها به داد و بیداد بایدن انتخاباتی سمت راست دروازه. رها کردن است او که وفادار سرباز. حرکت حرفه ای درست اما این آسیب ممکن است در حال حاضر انجام شده است.”

در حالی که ساندرز برنده رای مردمی در اول ابتدایی مسابقه از سال در, آیووا, Buttigieg چپ دولت مدعی پیروزی قبل از نتایج اولیه بودند حتی منتشر شد و در نهایت دستگیر دو متعهد نمایندگان—با وجود برانگیزی هرج و مرج گزارش و رقابت شمارش در برخی از حوزه—با توجه به دولت محرمانه سیستم می باشد.

Buttigieg ترک نژاد چپ بسیاری از تعجب که در آن متعهد نمایندگان او انباشته شده است و تا کنون در حال حاضر خواهد شد.

شاید او را تقسیم آنها بین بین بایدن و ساندرز?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de