LSU برنامه اولین بازی فوتبال در برابر غرب Grambling دولت

ژوئن 1 (UPI) — برای اولین بار در تاریخ مدرسه, دفاع از قهرمان ملی LSU برنامه ریزی بازی های فوتبال در برابر غرب و Grambling دولت, دانشگاه روز دوشنبه اعلام کرد.

هر دو بازی در برابر تاریخی سیاه و سفید لوئیزیانا مدارس برگزار خواهد شد در LSU ببر ورزشگاه با جنوب بازدید در سپتامبر. 10, 2022 و Grambling امور خارجه در سپتامبر. 9, 2023.

تبلیغات

“این یک فرصت باور نکردنی برای پیوستن به ما, پایگاه طرفداران از این تاریخی, لوئیزیانا, موسسات و قهرمانی برنامه” LSU مدیر ورزشی اسکات وودوارد در بیانیه ای گفت. “این تاریخ خواهد بود روز به جشن می گیرند نه تنها فوتبال بلکه ایالت لوئیزیانا و همه مردم ما است. از آن زمان و همه ما افتخار می کنیم به بخشی از آن.”

LSU برای اولین بار شروع به بازی فوتبال در سال 1893 در حالی که جنوب فوتبال برنامه قدمت آن به سال 1916 و Grambling به سال 1928.

اصلی دانشگاه برای LSU و جنوب واقع شده در باتون روژ حدود 10 مایل از هم جدا. Grambling دولت که دارای یک فوتبال برنامه معروف ساخته شده توسط مرحوم مربی ادی رابینسون است که در جنوب لوئیزیانا.

جنوب و Grambling دو ملت ترین سنت های غنی از مدارس شده اند و در میان غالب ترین برنامه در تاریخ جنوب غربی کنفرانس ورزشی — یک FCS-سطح لیگ متشکل از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

Grambling اسیر 26 SWAC عناوین و 15 سیاه, کالج, فوتبال, ملی, عنوان, در حالی که جنوبی موفق به کسب SWAC 19 بار و ادعا 11, سیاه, کالج, فوتبال ملی در مسابقات قهرمانی.

هر دو مدارس تولید بسیاری از بازیکنان NFL از جمله Pro Football Hall of Famer باک بوچانان و ex-Tampa Bay Buccaneers کارفرمایی داگ ویلیامز بود که MVP از سوپر باول XXII در سال 1988.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de