لولا هشدار ‘بی پروا’ همه گیر پاسخ Bolsonaro پیشرو برزیل ‘به کشتارگاه’

در یک مصاحبه اختصاصی با سرپرست جمعه سابق رئیس جمهور برزیل Luiz Inácio Lula da Silva پیوست یک گروه کر از مردم در سراسر جهان که به شدت به انتقاد کشور زمان راست رهبر Jair Bolsonaro در ماه های اخیر به صورت غیر مسئولانه دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

لولا به نام Bolsonaro یک “انسانهای غارنشین” و هشدار داد که او رهبری برزیلی “به کشتارگاه” خود را با “بی پروا” و “مضحک” همه گیر پاسخ. از رییس جمهور سابق را در نظر آمد فقط یک روز پس از Bolsonaro اخراج برزیل وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta که تا به حال تحت فشار قرار دادند برای بهداشت عمومی اقدامات است.

وجود دارد تقریبا 31,000 تایید COVID-19 موارد در برزیل و بیش از 1,900 مربوط به مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. اما در اوایل این ماه, Rio de Janeiro وزیر بهداشت Edmar سانتوس گفت که دولت خود می تواند یکی دیگر از 50 تا 100 آلوده مردم غیر قابل تشخیص برای هر یک از آن موارد تایید شده.

“متاسفانه من از ترس برزیل رفتن به رنج می برند یک معامله بزرگ به دلیل Bolsonaro را بی مبالاتی گفت:” لولا که صحبت به نگهبان توسط تماس تصویری از São Bernardo do Campo. “من می ترسم که اگر این رشد برزیل می تواند برخی از موارد مانند کسانی که وحشتناک هیولا تصاویر ما شاهد در گوایاکیول” اکوادور بزرگترین شهرستان است که ضربه سخت شیوع کروناویروس.

“ما نمی توانیم فقط می خواهید برای سرنگونی یک رئیس جمهور از آنجا که ما را دوست ندارند و او را” لولا اضافه شده است. “[اما] اگر Bolsonaro همچنان به ارتکاب جرم از مسئولیت… [و] در تلاش برای رهبری جامعه به کشتارگاه است که آنچه او انجام شده است—من فکر می کنم این موسسات نیاز به پیدا کردن یک راه برای مرتب Bolsonaro ، و این معنی خواهد بود که شما نیاز به یک استیضاح.”

رییس جمهوری برزیل از سال 2003 تا سال 2010 74 ساله لولا است دیرین منتقد Bolsonaro که در ژانویه 2019. اگر چه لولا در ابتدا یک مدعی در برزیل 2018 انتخابات او کاهش یافته است پس از زندانی بودن بیش از مناقشه کرد. رئیس جمهور سابق در ماه نوامبر منتشر شد با تشکر به حاکم این کشور در دیوان عالی کشور است.

لولا گفت: نگهبان که هر چند او قصد ندارد به دنبال سیاسی, دفتر, دوباره, “شما می توانید برخی از چپ خواهد بود حاکم برزیل دوباره پس از سال 2022. ما نیازی به بحث در مورد چه کسی نامزد شده است در حال حاضر. اما ما برای هر کسی که متعهد به حقوق بشر و احترام به آنها که احترام و حفاظت از محیط زیست است که احترام به آمازون… است که احترام به سیاه پوستان و بومی. ما در حال رفتن به انتخاب کسی است که متعهد به فقیر این کشور است.”

در حالی که Bolsonaro است مواجه شدید داخلی و بین المللی انتقاد در جبهههای مختلف در طول دوران ریاست جمهوری اش تصمیم گیری به بارها و بارها تطهیر سلامت عمومی را تهدید ناشی از ویروس و سرپیچی از کارشناسان مهار توصیه ها را تقویت خواستار فوری او فردی گری.

Bolsonaro تصمیم به آتش Mandetta آمد پس از, وزیر بهداشت گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی یکشنبه که برزیلی ها “نمی دانم اگر آنها باید گوش دادن به وزیر بهداشت و یا اگر آنها باید گوش دادن به رئیس جمهور.”

به عنوان رهگیری گزارش شلیک پنج شنبه:

Mandetta تا به حال بارها و بارها حمایت یک علم مبتنی بر رویکردی است که شامل اجتماعی-فاصله اقدامات و قرنطينه و همچنین به عنوان خاموش کردن مقدار از برزیل. مواضع نیست, در توافق با Bolsonaro است. در همان روز Mandetta گفت که بدترین و در عین حال آمده است و coronavirus اوج آمار باید در ماه مه و ژوئن Bolsonaro گفت: رهبران مذهبی “به نظر می رسد این موضوع از این ویروس شروع به از بین برود.”

Bolsonaro رفته خارج از راه خود را بسیار شایع بازدیدکننده داشته است خود را به سوپر مارکت و نانوایی دست دادن و گرفتن عکس های سلفی بدون دستکش یا یک ماسک. “با توجه به سابقه من به عنوان یک ورزشکار اگر من آلوده شده توسط ویروس, من نمی خواهد که به نگرانی گفت:” 65 ساله Bolsonaro در یک تلویزیونی در سراسر کشور آدرس اواخر ماه گذشته. او بارها و بارها با اشاره به Covid-19 به عنوان “یک کمی سرد است.”

Bolsonaro وزیر بهداشت تبدیل به برجسته ترین عمومی صدا به تناقض رئیس جمهور full-بویژه کره زمین, اما Mandetta صحبت می کند برای اکثریت قریب به اتفاق فرمانداران و کارشناسان بهداشت و درمان و همچنین ، در یک بررسی اخیر 76 درصد از پاسخ دهندگان تایید شده از, وزیر بهداشت دست زدن به بحران در مقایسه با 39 درصد برای Bolsonaro.

خروجی اضافه شده که هنوز معلوم نیست که آیا وزیر بهداشت جدید انکولوژیست و بهداشت و درمان اجرایی نلسون Teich “خواهد بود بهتر است برای راست رئیس جمهور” با توجه به این که او به “حمایت گسترده ای در مقیاس انزوای اجتماعی اقدامات و تاسف قطبی طبیعت از بحث است.” اما Teich همچنین ادعا کرد که در اوایل ماه آوریل که دولت و مدیریت بحران “شده است کامل است.”

روزنامه نگار آمریکایی وینسنت Bevins که گزارش شده در برزیل نشان می دهد در توییتر که شلیک Mandetta می تواند پیامدهای جدی سیاسی برای Bolsonaro اشاره کرد که یک کلید سنا رسمی استعفا داد و پنج شنبه و محکوم کرد وزیر بهداشت را اخراج به عنوان “مضحک است.

Mandetta بخشی خطاب اخراج خود را در یک سری از توییت در روز شنبه. “من می خواهم به می گویند با تشکر از شما برای فرصتی که به من داده شده به ما را مدیریت خدمات بهداشتی,” او نوشت: “و به قصد ما مبارزه با کروناویروس اپیدمی این چالش بزرگی است که ما در نظام سلامت مورد به صورت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im